HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Yesterday at 10:05 pm by David Johnas

» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Yesterday at 9:42 pm by David Johnas

» Ráni és a Tanító Maya & Derek
Vas. Aug. 20, 2017 10:11 pm by Derek Simon

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Vas. Aug. 20, 2017 9:58 pm by Derek Simon

» Csak egy fuvar - Ezirius & John
Pént. Aug. 18, 2017 11:59 pm by John Dante

» Prometheus - Daniel
Szer. Aug. 09, 2017 7:36 pm by Prometheus 05

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Szer. Aug. 09, 2017 12:56 am by John Dante

» Greg & Lexi
Kedd Aug. 08, 2017 10:32 pm by Alexis Clarke

» chasing one's own tail
Kedd Aug. 08, 2017 12:52 am by John Dante

Top posting users this month
David Johnas

John Dante

Ezirius

Kain Norfolk

Derek Simon

Alexis Clarke

Veronica Thorne

Maya Scott

Prometheus 05

Abel Blythe

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Luukas & Angelina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Angelina Benett
Vértigris
Vértigris

Foglalkozás : műkorcsolya oktató / leendő diák
Hozzászólások száma : 90

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Vas. Okt. 25, 2015 8:31 pm

- LEgalább biztosak lehetünk abban, hogy nem fog beletörni a hajadba egy fog sem, hogy aztán később azt kelljen kioperálni. - DE nem kínoznám meg ilyesmivel, inkább szépen kiszenvedem majd valahogy azokat a gubancokat a hajából. Türelmes leszek, nem pedig olyan, mint amikor a saját hajammal bánok. Csoda, hogy egyáltalán még van haj a fejem tetején és nem téptem ki az összeset.
- Három hónap alatt minimum két centis porréteg ül a szekrényeid tetejére, és még nagyobb a számítógéped belsejébe. Tessék ma vagy holnap kitakarítani, ha nem akarod, hogy sokáig ezzel szekáljalak. - Mér pedig ha nem csinálja meg akkor szekálni fogom és azt ő se akarhatja igazán. Vagy talán még is, mert akkor ténylegesen nála fogok lógni, nem pedig itthon, de én biztos, hogy nem fogom megcsinálni helyette a dolgokat.
Leborít szinte mindent, de sebaj, majd visszapakolom, mert ő úgy se olyan sorrendbe tenné vissza, mint volt, és mikor vakon tapogatózok fürdés közben akkor nem lenne szerencsés mondjuk tusfürdő helyett balzsammal fürdeni.
- Nem kell elvinni őket, én szoktam elmenni az erdőbe jó távolra mindentől. Kivéve persze a falkától, mert rájuk szükségem van, hogy ha elkóborolnék akkor vissza terelgessenek. - Amúgy sem engedném a macskáimat a lakásába, még a végén belegabalyodnak valamilyen zsinórba és megfojtják magukat amilyen kis ügyetlenek.
- Kiszagoltalak volna. Főleg miután átváltoztam. Miután ettem utána már jól elvagyok és nem figyelek mindenre, de addig igen. MEg akkor nem hagynád, hogy a hátad mögé kerüljek úgy, hogy közben te teljesen pucér vagy. - Belemarkolok a hajába, hogy hátra húzhassam a haját és a szemeibe nézhessek, már ha nyitva vannak. Ha nincsenek akkor csak a szép hosszú szempilláit nézem.
- Nem láttál... ugye?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Luukas Richter
Vadász
Vadász

Foglalkozás : Operátor
Hozzászólások száma : 65

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Vas. Okt. 25, 2015 10:19 pm

- Csak az egész fejemről nyúzza le a bőrt. De legalább meglesz neked a skalpom. Ha indián asszony lennél, ez sokat dobna a hírneveden - figyelmeztetem, bár teljesen kizárt, hogy valaha is drótkefével közelítsen a fejemhez, elvégre nem vagyok én terrier, hogy trimmelni kelljen.
Próbálom felidézni, hogy a bútoraimon lévő porréteg vajon milyen vastag lehet.
- Egészen biztosan nincs két centi. Talán két milliméter igen - ismerem el ezt, hiszen nem szoktam méregetni, se mosolygó fejeket rajzolgatni a kosba, de annyi talán belefér. - Ó, a gépházakat tisztán tartom, de édes, hogy aggódsz miattuk :3
Aki a gépeimet szereti, az rossz ember nem lehet. Angel pedig lehet, hogy utálja őket, de most elszólta magát, és kiderült, hogy igenis foglalkoztatja őt a jólétük, tehát ő nem rossz ember. Persze ezt eddig is tudtam.
- Sose fordult elő, hogy szándékolatlanul átváltoztál volna itthon? - kérdezem, mert ezt nem nagyon hiszem el. Amennyire meg tudom állapítani, Angel nem egy alfa nőstény, és velük néha az ilyen balesetek előfordulnak. Persze, ha született tigris, akkor ezt könnyedén megtanulta már kiküszöbölni.
- Biztos vagy benne, hogy kiszagoltál vo-- Ááá, hé! - kiáltok fel, mikor megtépi a hajamat. Ez meglepően fájdalmas, főleg mert egyáltalán nem számítottam rá.
Sűrűn pislogni kezdek, és bár eddig csukva volt a szemem, most odanyúlok a habos kezemmel, és beledörgölöm a sampont, amitől persze azonnal csípni kezd, én meg próbálom kiszabadítani a fejemet.
- Engedj el, belement a sampon a szemembe! - követelem, ha esetleg nem tenné meg azonnal, és megnyitom a vizet, hogy kimoshassam.
Legalább addig se kell válaszolnom.
Angelina Benett
Vértigris
Vértigris

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Csüt. Nov. 19, 2015 9:48 pm

- Nekem az egész fejedre van szükségem nem csak egy részére, szóval majd inkább keresek egy másik megoldást ahhoz, hogy kigubancoljuk a hajadat. - nem szeretném őt bántani semmilyen körülmények között sem, bár néha akaratlanul is elő fog fordulni, mondjuk véletlenül megcsapom a karját, vagy ilyesmi, de semmi több.
- Nem a gépeid miatt aggódom, hanem miattad. Nem akarom, hogy véletlenül megcsapjon téged az áram, mikor épp belemerülsz valamilyen buta játékba. - szükségem van rá, hiszen ha bármi van itthon velem akkor ő tud segíteni, például ha nem érem el a szekrény tetején levő dolgokat. A gépei egyáltalán nem érdekelnek, sőt egyáltalán nem szeretem őket.
- De igen, és akkor az volt mindig az első dolgom, hogy ha éreztem, hogy át fogok változni akkor kiugrottam az ablakon és rohantam az erdő felé. - persze általában rosszul estem és emiatt eltört egy két csontom, de akkor már úgyis mindegy volt, hiszen az átalakulás miatt a maradék 204 is eltörik, legalább meggyorsítottam egy kicsit a dolgokat. LEgalábbis azt hiszem, hiszen fogalmam sincs, hogy mi is történik belül. Kíváncsi vagyok, mikor fog valami tudós csoport elkapni egy vérállatot és arra kényszeríteni őt, hogy alakuljon át a röntgen alatt, hogy közben felvételeket készíthessenek róla. Igazán veszélyes mutatvány lenne, de érdekes is.
Gyorsan elengedem, mikor felkiált és hagyom, hogy kimossa a szeméből a sampont.
- Ne haragudj akartam. - Mondom és ismétlem el vagy hatszor, vagy inkább tizenhatszor addig amíg azt nem mondja, hogy semmi baj. Közelebb csúszok hozzá és a hasánál átkarolom, a vállára pedig kis puszikat kap, hátha elfelejti ezt a kis sampon incidenst.
Luukas Richter
Vadász
Vadász

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Pént. Nov. 20, 2015 10:41 pm

- Vizesen fésülhető - tanácsolom neki, hiszen ha csak ki akar gubancolni, akkor máris tálcán tudom kínálni neki a megoldást. - De nem sok mindenki kedvéért viselem el, szóval tartsd magad kivételesen szerencsésnek.
Nagyokat pislogok. Mi az, hogy buta játék? Angel azt hiszi, hogy egész éjszaka a world of tankot veretem, vagy mi? Bár azt hiszem, ő is egyike azoknak az embereknek, akik szerint az egész számítógép hülyeség és időpocsékolás. Sajnos nekem viszont az az életem, szóval csak egy mély sóhaj hagyja el a számat. Vajon hogy fogjuk így megérteni egymást?
Megnyitom a vizet és próbálom kiöblögetni a csípős sampont a szememből. Eltart egy darabig, de végül elzárom a vizet. Sajnos az öblögetésnek köszönhetően teljesen lehűlt a kád tartalma. Egy száraz törölközővel megtörlöm a szemem, és felnézek rá. Odafordulok és megpuszilom a homlokát.
- Semmi baj, de többet nem moshatod meg a hajam.
Megfogom és az ölembe húzom és a combomra ültetem. Mielőtt ellenkezhetne, megcsókolom, majd hanyatt dőlök a kádban, hogy pihenjek egy kicsit a rengeteg megrázkódtatás után. A kád szélének támasztom a nyakam és magamhoz ölelem Angelt.
- Milyen meleg vagy - jegyzem meg. Csak most tűnik fel, hogy a víz hideg, én pedig kicsit fázom.
Végigcsöpögtetem a testét rózsaszín tusfürdőjével, és lassan simogatom tökéletes testét amin nyoma sincsen semmiféle feleslegnek és annyira szép, amilyet még sohase láttam. Ez az egész délután egy hatalmas, epres süti illatú álomkép, és tuti, hogy nemsoká felébredek.
- Máskor is csinálunk majd ilyesmit? Vagy ez csak mára szólt?
Angelina Benett
Vértigris
Vértigris

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Szomb. Nov. 21, 2015 5:46 pm

- Kivételesen szerencsés vagyok, milyen jó nekem. - jelenik meg ajkaimon egy mosoly. A játékokra tett megjegyzésemre nem reagál, szóval gyaníthatom, hogy érzékeny pontra sikerült rátaposnom. Igaz az egész számítógépes meg elektronikai dolgok érzékeny terület lehet, főleg mivel én egyáltalán nem konyítok hozzájuk. De majd csak sikerül valahogy kompromisszumot kötni. Vagy csak eltűröm, hogy odáig van ezekért a dolgokért.
Már megint pakolászni kezd, ez annyira nem tetszik, mivel még mindig nem vagyok játék baba, de megcsókol és máris nem akarok ellenkezni vele. Még az újdonság varázsa leköt, de ha majd elmúlik akkor nem tud majd ezzel lekenyerezni.
- Akkor mit csinálhatok a hajaddal? - Ha vizesen nem nyúlhatok hozzá és szárazon sem az nem jó, mert túlságosan is szép meg hosszú, nem hagyhatom, hogy csak úgy legyen és ne érhessek hozzá.
Kényelmesen hozzá bújok és magamhoz ölelem, én nem fázok és így ő sem fog, csak akkor ha még jobban kihül a víz.
- Mit? Fürödjünk együtt? Most mondtad, hogy nem moshatom meg a hajad. -Tudom, hogy nem erre gondolt, de nem tudom mi lenne a legjobb. Talán két nap múlva rájön, hogy igazából teljesen félre ismert és nem akar megismételni semmit sem.
Luukas Richter
Vadász
Vadász

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Szomb. Nov. 21, 2015 8:43 pm

- Távolról nézheted - közlöm szigorúan a hajamat illetően.
Furán érzem magam a sörényem nélkül. Mindig ott lebeg körülöttem, és melegít, most azonban csak húzza hátra a fejemet a súlya. Nem takar be, és nem takar el, nem bújhatok alá, mögé, el.
Két tenyerem kényelmesen pihentetem két kerek fenekén, és lelkesen tesztelem a felület rugalmasságát. Elképesztően fura az állaga, majdhogynem kedvem lenne vicces hangokat kiadni közben, mintha zselé lötyögne a tálban a kezem alatt, de a kérdése kizökkent ebből a csodás tevékenységből.
- Nem a fürdésre gondolok - válaszolom egy vigyorgást követően. Örülök, hogy emlékszik még a tilalomra. - Hanem arra, hogy máskor is csinálunk-e úgy, mintha együtt lennénk... Egy pár. Tudod.
Hirtelen az jut eszembe, hogy azt olvastam valahol, hogy a lányokat meg kell kérni erre a dologra. Vagy lehet, hogy valami filmben volt ez? Habozok, mert olyan ostobán hangzik,d e hát mi nem tűnik a mai napon szerencsétlenségnek, amit csinálok?
- Leszel a barátnőm? - kérdezem, és aztán inkább lebukok a víz alá, mert nem tudom elviselni ezt a zavart.
Angelina Benett
Vértigris
Vértigris

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Vas. Nov. 22, 2015 12:15 am

Felelnék, de nem hagy időt, még két pillanatnyit sem, hanem rögtön eltűnik a víz felszíne alatt, az ő hallása pedig nem olyan jó, hogy így is tökéletesen megértse azt, amit mondani akarok neki. Vagyis szeretettem volna, mert nem értem, hogy ezt most miért kellett. Talán máris meggondolta magát, azért nem akarja hallani a válaszomat? Lehet épp úgy tesz, mint aki nem mondott semmit sem. Felkelek róla és kilépek a kádból, és az egyik puha rózsaszín törölközőt magam köré tekerem jó szorosan.
- Ha komolyan kérdezted akkor igen, ha nem akkor nem. - felelem neki amint feljött a víz alól. Tudhatná, hogy ilyet nem szabad csinálni, mert ez csak rosszul esik. Illetve... ha teljesen közömbös lenne akkor csak kinevetném és megcsikizném, de nem az.
Nem tudhatom, hogy ez csak ugyan olyan szekálás, mint amikor régen azt mondta, hogy csókoljam meg, én meg nem tettem vagy tényleg komolyan gondolja. Nem állok ott a fürdőszobában tovább, mint valami idióta, inkább bemegyek a szobámba felöltözni, bár lehet, hogy felesleges, és inkább el kellene mennem futni az erdőbe egy kicsit kikapcsolódni. Talán épp itt lenne az ideje annak, hogy jó pár órára kiüssem magam.
Luukas Richter
Vadász
Vadász

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Vas. Nov. 22, 2015 10:13 pm

Azonnal le kellett buknom a víz alá, már csak azért is, hogy adjak Angelnek egy kis gondolkodási időt. Nem szabad semmit sem elsietni, ha kettőnkről van szó, ezt a mai napon megtanultam.
Meg hát, nekem is szükségem van egy kis időre, míg lehiggadok, mert nagyon is attól tartok, hogy a farkam megint önálló életet kezd élni, vagy hogy majd jól elpirulok ettől az egész témától, az pedig igazán nem férfias. Akárhogy is, tervem szerint kivárok egy kicsit, csakhogy egészen megrémülök, mikor Angel fogja magát, és leszáll rólam, kimászik a kádból.
Rögtön feljövök a felszínre, kiloccsantva a kádból jó sok vizet, és nagy szemekkel nézek rá. Nem csupán azért, mert a teste tökéletes és gyönyörű, hanem mert nem értem, miért megy el hirtelen. Ez biztosan nemleges választ jelent. Csak azt jelentheti...
Mikor közli a válaszát, szélesen elvigyorodom, mint egy komplett hülye. Időm sincs válaszolni, mert kimasíroz a fürdőszobából. Nincs más választásom, utána kell mennem! Kilépek a fürdőkádból, de persze megcsúszok, mert csurom víz vagyok. Majdnem hatalmasat esem, de végül sikerül megkapaszkodnom a mosdókagylóban. A derekamra kötök gyorsan egy rózsaszín törölközőt, és idána megyek. A hajamból persze csöpög a víz, jó nagy tócsákat hagyok magam után.
Háttal áll nekem, mikor utolérem.
- Szóval akkor igen - közlöm vele -, ugyanis nagyon komolyan gondoltam.
Remélem, most akkor már mindent tisztáztunk, és a kismacskák is áldásukat adják majd az egészre.
Angelina Benett
Vértigris
Vértigris

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Pént. Nov. 27, 2015 9:36 pm

Bugyit, rövidnadrágot és természetesen pólót veszek fel, mikor is utol ér, nem fordulok meg, nem akarok ránézni csak azt akarom, hogy egészen egyszerűen menjen el. Nem kell itt lennie és viccet űznie belőlem, mikor is én nagyon nem értem a tréfát. Legalábbis most. Megsértett, olyan, mintha arcon vágott volna, pedig semmi ilyesmiről szó sincs, egyszerűen csak megint mindent túlgondolok és minden drasztikusnak tűnik.
Végül megszólal nekem meg muszáj végre rá néznem, csak hogy tudjam, most komolyan beszél. Persze tudom, hogy nem viccel, mert azt érezném ha hazudna... legalábbis normális esetben, de most az orrom még mindig tele van a sampon epres sütemény illatával és nem érzek semmit sem.
- Rendben. Vissza kell menned a fürdőszobába. most. - jelentem ki és ha nem mozdulna akkor megyek és addig erősködök míg vissza nem megy oda.
- Nagyon felelőtlen dolog volt utánam jönnöd, mikor a hajadból csak úgy folyik a víz, hogy a Niagara vízesés is elszégyellné magát mellette. Tönkre teszed a padlómat! - közlöm vele, és ha tényleg tönkre megy emiatt akkor majd burkolhatja újra az egészet, mert én nem fogom, éppen elég volt megszenvedni azzal, hogy a mostani deszkákat letegyem.
MEgfogom a haját és szépen kicsavarom belőle a vízet, majd kap egy törölközőt is a fejére, amit turbánként megpróbálok a feje köré tekerni, csak egy gond van vele... Luukas túl magas hozzám képest valamint túl sok a haja, így a végén hamar felbosszantom magam (ezen is) és csak a mellkasának tolom a törölközőt, hogy vegye el tőlem. - Szírítsd meg és szólj ha lehet fésülni meg fonni.
Luukas Richter
Vadász
Vadász

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   Vas. Jan. 24, 2016 9:11 pm

Hát azért férfiasan bevallom, számítottam most egy romantikus jelenetre. Mondjuk egymás karjaiba omlunk, és szenvedélyes csókban forr össze a szánk, elindul a háttérzene, sakurák kezdenek repkedni spirálban, és boldogan élünk, míg meg nem halunk.
Ehelyett mit kapok? Lökdösődést. Vizesen a hajam a fenekem alá ér, és a bokámig csurog belőle a víz, de nem gondoltam volna, hogy Angel rögtön átmegy házisárkányba, amint járni kezdünk egymással.
- Egy kis víz biztos nem árt a padlónak.
Engedelmesen tolatok vissza a fürdőbe és ülök le a kád szélére.
- Így már feléred, nem? - kérdezem, mert semmi kedvem bajlódni a szárítgatással, meg azt se szertném ha itt hagyna, mert sokkal szívesebben vagyok az ő társaságában, mint a macskákéban. Na jó, a cicákat is bírom, de Angel mégis más. Kár, hogy felöltözött, bár ígynémileg nagyobb biztonságban van pajzán kedvem jóhíre.
- Vizesen jobb fésülni, utána nem lehet, mert beletörik a fésűd összes foga.
Azért kicsit besegítek. Csavargatom, szárítgatom a sörényem, de hajszárítót nem engedek a fejem közelébe, mert a végén úgy néznék ki, mint egy uszkár.
- Szóval ha már együtt járunk, akkor azt javaslom, hogy gyere át gyakrabban és aludj nálam néha. Tovább indítványozom, hogy randevúzzunk.Megnézhetünk egy filmet vagy esetleg csinálhatunk valamiféle általános friss pár tevékenységet. Mit javasolsz?
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Luukas & Angelina   

Luukas & Angelina
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5