HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Csüt. Okt. 12, 2017 8:12 pm by Veronica Thorne

» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Csüt. Okt. 05, 2017 9:28 pm by David Johnas

» Kronológia
Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am by John Dante

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Pént. Szept. 22, 2017 4:28 am by John Dante

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Pént. Szept. 22, 2017 4:14 am by John Dante

» Greg & Lexi
Csüt. Szept. 07, 2017 10:03 pm by Gregory Tyson

» Hazatérés és egyéb katasztrófák - DJ, Phil, Promi
Szer. Szept. 06, 2017 8:49 am by David Johnas

» Prometheus - Daniel
Szomb. Aug. 26, 2017 6:28 pm by Daniel Mist

» Ráni és a Tanító Maya & Derek
Vas. Aug. 20, 2017 10:11 pm by Derek Simon

Top posting users this month
Veronica Thorne

David Johnas

Rain Phantomhive

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Why? - Chloe & Trevor & Ana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anabell Holloway
Vérfarkas
Vérfarkas

Hozzászólások száma : 61

TémanyitásTárgy: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Szomb. Okt. 24, 2015 4:06 pm

A kirakat előtt állok és magamat bámulom a tükröződő felületben. Már vagy ezerszer végig gondoltam, újra és újra lejátszottam magamban az elmúlt hét eseményeit, de nem jövök rá az okára. A világ kifordul a négy sarkából azóta hogy Trevor egy hete eltűnt. Vagy a franc se tudja hogy eltűnt e, de amióta falkatag lettem, pontosan hét napja nem jelentkezett, nem keresett, nem hívott. Érzem ahogy megremeg a testem, és könnyek gyűlnek a szemembe, annyira féltem ettől, valahol mélyen éreztem, hogy ez lesz, hogy lead a falkába aztán felszívódik, én meg itt rohadok meg egyedül. Oké nincs baj a falkával, kedvesek, figyelmesek, az Ulfric is egy tündérpofa, de egyikükkel sem olyan a kapcsolatom mint amilyen Trevvel... volt... ha egyáltalán volt, vagy lehet már ezt is csak beképzelem magamnak, hogy ne kerüljek a kétségbeesés határára... megint.
Átverve érzem magam, előadta a nagy pomme mesét, én meg bedőltem mint bikapásztor lány a szénakazalba. Überfasza. Újabb remegés, de most nem a könnyek jönnek, a farkasom mordul fel bennem dühösen. Szíve szerint a felszínre törne, és zúzna mindent és mindenkit aki csak az útjába kerül. Hülye ötlet volt idejönni, ennyi ember közé, ilyen állapotba, kísérő nélkül. Igen, DJ meg a nagy találmánya, hogy minden kisfarkas mellé kell egy nagy, hogy meggátolja hogy baj legyen. Még szerencse hogy hétköznap van és elvileg suliban vagyok, persze amint a szerencsétlen domináns délután 4kor rájön hogy nem voltam ma egyetlen órán, biztos jelenti a falkavezérnek és ő is kapni fog a pofájára, meg én is ha újra DJ szeme elé kerülök. De ezzel majd foglalkozok akkor ha odaértem. Egyszerre csak egy probléma.
Egy pillanatig azt hiszem csupán érzéki csalódás hogy Trevor illatát érzem, hiszen lehetetlen dél van, most még halott, nem lehet itt, de az illat erősödik, majd tovaszáll. Mi a jóbüdös franc folyik itt? Megfordulok és a folyosót kezdem pásztázni, azonban nem Trevort pillantom meg, hanem három hiénát szúrok ki. Fanyar szavanna szaguk van, majdnem olyan mint az oroszlánoknak, csak ebbe nem vegyül a macskák összekeverhetetlen bunda illata. Ügyet sem vetve rám, sétálnak el mellettem, elvégre én csak egy sub farkas vagyok. Mi gondot okozhatnék? Utánuk osonok, mint aki csak a folyosókon sétál a kirakatokat bámulva. Nagyon úgy fest követnek valakit. Megállnak egy fehérnemű bolt előtt. Ennyit a férfi testőrökről, mégsem sétálhatnak be azzal, hogy az asszonynak keresnek tangát. Így viszont már tudom hogy benn kell keresnem a célszemélyt. Imádom Prometheus oktatási módszerét, tisztán és világosan magyaráz, persze csak annak aki oda is figyel. Mosollyal az arcomon lépek be a hatalmas üzletbe, nem csak fehérnemű, van itt minden ami egy pasi elcsábításához kell. Összegezzük, van három hiéna, aki kísér vagy követ valakit, aki feltehetőleg nő, mert hát itt egy pasi sincs, a meleg pénztárost leszámítva. Újra megérzem az illatot. Gyerünk Ana, kövesd! A soros között téblábolok néha megérintek egy egy ruhát mintha csak az anyagok között válogatnék. Az illat erősödik, és már eltéveszthetetlenül tudom, hogy attól a nőtől származik. Hosszú enyhén hullámos vörös haj, vékony testalkat. Lehet Trev előző vacsorája, és rajta maradt a szaga? Közelebb kerülök hozzá és a kabátom alatt az övemből lassan kicsúsztatom a pisztolyom. Nincs megtöltve, de fenyegetésre és önvédelemre kiváló, ha mondjuk megtámadnak és el akarják venni a pénztárcám. Persze ha a másiknál is van és van tölténye is akkor nagyobb a gáz. Kivárom a megfelelő pillanatot hogy ne legyen szemtanú, és megragadva betuszkolom a próbafülkébe. Kezem a szájára szorítom a pisztoly csövét pedig egyenesen a lengőbordája alá nyomom. A meglepetés előnye az enyém.
-Ha kapálózol, sikítasz, vagy akárhogy elárulod bárkinek hogy mi folyik itt, kapsz egy csinos golyót. - uhhh fenyegetőbb vagyok mint terveztem. Arcom a dekoltázsának nyomom, majd felfelé szimatolok a nyakán át a füléig. Döbbenet suhan át az arcomon, majd eltávolodom kicsit tőle de a kezem és a pisztoly marad.
-Ki a jó franc vagy te, és mért érzem Trevor szagát belőled áradva? -talán a felgyülemlett feszültséget érezték meg, vagy a lányból áradó pillanatnyi félelmet, de mozgolódást hallok a bolt bejáratánál.
-Leveszem a kezem, ha sikítasz, vagy megpróbálsz elszökni, megkapod a beígért golyót, és mellé még az egész tárat is, felfogtad?- megvárom míg bólint, majd a karjánál fogva mellé állok, hogy a pisztolyt a hátába nyomhassam. A személyzeti bejáratig megyünk, amikor is a langyi pénztáros felfigyel ránk és hozzánk siet.
-Sajnálom hölgyeim de ez a személyzetnek van.
-Én sajnálom, de a barátnőmnek rettenetes rohama van -a pisztollyal megbököm kicsit, hogy tegyen úgy ahogy mondom - és a kocsiban van a gyógyszere, nincs időnk körbe menni, hacsak nem akarja hogy a maga lelkén száradjon egy nő halála. - a pasi elsápad és azonnal beüti a kódot majd az ajtót megfogja hogy a hátsó folyosóra juthassunk. Sietve húzom a parkoló irányába, elengedem egy pillanatra hogy előhalásszam a kabátzsebemből a kocsikulcsot. A fekete terepjáró irányjelzői felvillannak.
-Beszállni!- szólok rá és hátra pillantok, egyenlőre tiszta a terep, rettentően ideges vagyok, és azt hiszem van bennem egy jó adag rettegés is. Beülök és indítok. - Kösd be magad, nem kell hogy bajod essen feleslegesen. - Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem valami közönséges vacsi a csaj, és ez némi parával tölt el, de egyenlőre lefoglalja minden energiámat hogy eltűnjünk innét...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Chloe Bright
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 76

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Kedd Nov. 03, 2015 3:02 pm

Ismét egy dögunalmas napnak állunk elébe. Már most eluntam az életemet.. Pedig lássuk be, Trev miatt ez egy elég hosszú időre szól... Az egyetlen jó dolog az egészben, hogy azt tehetek, amit akarok, és hála Szépségemnek, egyre szélesebb határokat feszegethetek. Az utóbbi időben elég sokat tanítgatott engem erre-arra, és így szerencsére egyre jobban kezelem a kitöréseimet is. Meg a kapott energiát és az emiatt néha zabolátlanná váló aurámat is. Nem volt egyszerű dolgom, már azt hittem, megőrültem, mikor a drága mesterem rájött hol is van a hiba, és kezelésbe vett. Többféle szempontból is. Igen.. Azok jó kis éjszakák voltak. Izgik... Sok tanulás, sok élvezet, sok élmény...
Igen, azóta az esték sokkal szórakoztatóbbak, mint a nappalok. Hála a Trevtől kapott extra energiáknak, alig van szükségem alvásra. Napi 1-2 óra... Viszont mivel ő napközben átmenetileg nem elérhető, így sajnos magamnak kell szórakozásról gondoskodnom..
Például felvettem a kapcsolatot drága ikerhúgommal, és kiderült, hogy neki még számítok valamennyit a családból. És úgy gondolta, hogy a legjobb módja annak, hogy ezt éreztesse velem, ha együtt vásárolgatunk... Hurrá! Na mindegy, csak túlélem valahogy... Csak azt tudnám, hogy miért pont egy fehérnemű boltban akart velem találkozni? Elfogyott a tangája?! Másrészről, ha azt vesszük legalább ide nem követnek a gorillák, akiket Edy rám állított nappali bébiszitternek. Jól esik néha egy kis szusszanás a felfegyverzett izomagyak között.
Egy melltartókkal teleaggatott állvány előtt nézelődök éppen, mikor a zsebemben rezgést érzek. Üzenet érkezett. Megnézem, és ismét hurrá! Sophie-nak közbejött valami iskolai ügy, így nem tud jönni. Napolást kér. De jó. Ma is szétunom az agyam, amíg Szépségem fel nem ébred halottaiból... Bepötyögöm, hogy oké, és, ha már itt vagyok alapon körbenézek. Elvégre a szexis tanga sose rossz. Minél vékonyabb annál könnyebben szakad.. Hm.. Igen. Határozottan jó helyen járok...
Egyszer csak megérzek valami ismerőset. Egyfajta aura, vagy mi. Olyan, mint a váltóké, de valahogy közelebbi, és gyengébb, mint a főhadi szálláson élő váltóké. Érdeklődve nézek körbe, de csak egy hozzám közelebb nézelődő fiatal lányt látok. Lehet, hogy váltó. Asszem valami ilyesmit magyarázott legutóbb Trev. Na mindegy is. Ügyet se vetek rá, nézelődök tovább, és le is veszek egy tetszetős melltartót a fogasról, mikor valami elkap, és ránt magával, aztán már a próbafülkében vagyunk elfüggönyözve, keze a számon, és valamit kegyetlenül bele akar vésni a májamba, ahogy lepillantok egy pisztolyt látok meg egy igencsak aprócska női kézben, pont abban, ami az előbb nem messze tőlem kotorászott a ruhák között. Na ne! Ez most komoly?! Ejnye-bejnye!! Mindenféle ijedelem nélkül, viszont kissé örömmel hallgatom, amit mond. Mégse lesz olyan uncsi ez a nap, mint gondoltam. Remek! A végén pedig megvan, hogy kin fogom kipróbálni újdonsült hatalmam. Kellenek a kísérleti egerek, és azt hiszem egy ilyen akció után ez a kiscsaj bőven megszolgálta az egérke jelzőt.
De addig is tegyünk meg mindent, hogy jól szórakozzunk!
Végighallgatom, amit mond, és közben érzem, hogy azért parázik. Na igen, a félelmet határozottan felismerem, és kezdek feltöltődni egyből. Tényleg jó lesz ez a nap. Aztán végigszimatol rajtam, végül felnéz rám döbbenten, én meg egyik szemöldököm unott-érdeklődőn felvonva nézek rá. Ennek meg mi baja van most?
Aha. Ismeri Trevort... Értem én, de nagyon nem tetszik, hogy már-már a lépem repedezik a stukker csövétől, és ez azért eléggé fájdalmas, na meg kicsit ijesztő is. Mégiscsak az én életben maradásomtól függ Trevor élete is. Ezzel nem kéne játszani. Nem lesz tőle boldog....
Szeretnék neki válaszolni, de nem engedi. Csak kérdez, de a kezét el nem venné a számtól. Feleslegesen meg nem fogok erőlködni, hogy válaszoljak neki. Épphogy ez átsuhan agyamon már kezd is alkudozni, meg fenyegetőzni a sikítozós szövegkörnyezetben. Jesszusom! Mint egy elcseszett filmben, úgy érzem magam, de legyen meg a boldogsága bólintok. Aztán meg is indulunk, szerencsére a stukker már nem veszélyezteti belső szerveimet, inkább a gerincemet koptatja most. Változatos.. De legalább megindulnak az események.
Megkapom a nem nekem és a nekem szánt instrukciókat, és elkezdek remegést, görcsös rázkódást színlelni. Éppen hogy a nyálam nem kezdem el folyatni. Az azért nem lenne illő. A kisegér szavait megspékelem egy kis adag félelemkeltéssel a fickóban, így talán hamarabb kötélnek áll, és lám, meg is történik. Még jó, hogy embereken már gyakoroltunk. Már megyünk is kifelé a személyzeti folyosón. Nem semmi kis összjáték. Majdnem el is nevetem magam.
És már a parkolóban is vagyunk, ahol egy nem kicsit flancos terepjáróhoz rángat. Nem kispályás a csaj... Vagy valaki pénzeli az akcióért, és akkor ideje lenne elkezdeni félni, vagy ő dőzsöl a pénzben, és ez egy magánakció. Mivel Szépségem nevét eléggé idegesen mondta ki, miután szimatmintát vett rólam, inkább a másodikra tippelnék. Kezd érdekelni a dolog.. Lehet, hogy ő az a kisfarkas, akivel Trev nemrég szórakozgatott? Na majd most megtudom.
- Nem kell kétszer mondani. - ülök be a nem éppen olcsó kocsiba lazán, és kényelmesen elhelyezkedem benne az anyósülésen. Felpakolom a lábaimat a műszerfalra, és jól eléldegélek a kisegér növekvő ideges félelmén. Már csak a beépített bárszekrény hiányzik, komolyan.
- Igen anya.. - forgatom szemeimet, majd nagyot sóhajtva bekötöm magam, aztán az eddig a kezemben szorongatott melltartót magam elé próbálom. - Mondtam már, hogy köszi az ingyen melltartót, meg az ingyencirkuszt? Nagyon tetszett. Tényleg! - nevetek. - De ha nem kezded el rohamosan taposni a gázt, akkor azok az izomagyú gorillák még azelőtt elkapnak, és kicsinálnak Téged, hogy lelépnénk innen. Nekem meg lesz megint egy tök unalmas napom. Na gyerünk már! Húzzunk el innen a vérbe. Nincs kedvem egész nap három szekrénnyel a nyomomban szaladgálni.. Ja, igen! Köszi, hogy tőlük is megmentettél, és a napom további részét izgalmassá teszed. Hálás vagyok! Majd mondok az érdekedben pár szót. Hátha akkor megéled az estét. Kár lenne érted egérke! Igazán bátor húzás az, amit most csinálsz. Izgalmas. Én pedig szeretem az izgalmakat. - mosolygok, miközben érdeklődve vizsgálom a melltartót. Pont a méretem.. Bár mindegy is. Nem sokáig lesz egy darabban, arra meg minek tök passzentosat venni?
Trevor Estacado
Vámpír
Vámpír

Foglalkozás : Műkincs kereskedő
Hozzászólások száma : 270

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Szer. Nov. 04, 2015 8:47 pm

Mindenki kitud merülni. Ez alól a vámpírok sem kivételek. Én pedig dögfáradt vagyok az elmúlt hét eseményeitől. Mindenki imádja a fusimunkákat én pedig a keres és pusztít feladatokért egyenesen rajongok. Mindez mellett, mindenkinek megvan az ára, így nekem is. Aki igazi minőségi munkát akar az magas helyről bérel gyilkost. Én pedig nem akarom fényezni magam, de a khm... luxus kategóriába tartozok. Mégis akad egy két fajtárs vagy igazán befolyásos politikus akiknek elég mély a zsebük. Így volt ez egy egész hete is. Fiatal csaj érkezett mint első falatom, de nem csak vértét adta hanem egy levelet is. Először azt hittem külföldi telefonszám. Tévedtem.. az az árajánlat volt, ebből kiindulva pedig a visszautasíthatatlan megítélést kapta. Így el kellett ugranom Keletre megölni a munkaadóm rivális városurát. A kérés egyszerű volt. Vagy megoldom diszkréten vagy úgy, hogy ne maradjon szemtanú. Kettőt lehet találni mit tettem. Meglepő módon a kis mocsok a vadászokkal is nagyon jóban volt, úgyhogy a hátam közepén egy elég széles új keletű heg jelent meg. Egy szó mint száz, elvoltam a napokban. Hazaérve pedig csak vérre és nőkre vágytam. Meg egy kis pihenésre. Ritkán kérek ilyet az élettől, de a következő hét lehetne unalmas és nyugis.

- Oké lányok, kik a sorosak az eheti csinibabacsősz szerepközben? - Harsogja be Edy hangja a hallt. Három Hiéna áll elő a tömegből amin meglepetten felhúzza a szemöldökét.
- Ha jól emlékszem a beosztásokat vegyesre csináltam. Nem véletlenül... - - Alex eljátszotta az övét kártyán. Mark helyett beugró. - Jön az első válasz, de még mindig furcsán néz a triumvirátusra. - És Daniel? - - Marknak veszett jó a pókerarca... - Ekkor már a fejét fogja. - Van még valaki akit a mi kis pókerangyalunk megszivatott? - Még két zsoldos szégyenkezve emeli fel a kezét miközben a sokat emlegetett Gepárd elégedett fejjel vigyorog. - Pompás... akkor Steve, Alex és Daniel. Takarodjatok mielőtt szólok Trevenek, hogy Chloe biztonsága egy pakli kártyával dől el. - - Ugye mo.. most csak hülyéskedsz?- - Igen... élve több hasznotok van. Húzás! -
A három jómadár a szokásos elegáns öltözetben jelenik meg Chloe háza előtt és mintha csak árnyékok lennének, diszkréten kezdik követni mindenhova. Az elegáns ruha természetesen golyóálló mellényt és géppisztolyokat rejt el a kíváncsi szemek elől.
Mint minden férfinak nekik is van gyengéjük. Nem kell sokat gondolkodni a megoldáshoz, az egyik ilyen pont a nők. A fehérnemű bolt előtt pedig megindul a fantáziájuk és némi fennakadás. - Oké. Alex te bemész és úgy teszel, mintha a csajodnak vennél tangát. - - Szóóóó sem lehet róla. Ha Laura csak megneszeli, hogy bent jártam lehet jobban megtép mint amire Trev képes.- -Ne legyél már nyuszi. - Kussolj Daniel. Neked is van csajod menj be te. - Lófaszt. Mi van ha a elmondja Trevnek, hogy egy ilyen boltba utána koslatok? Ha csak megöl akkor még szerencsés vagyok. - Na szépek vagytok. Akkor majd én. - Azzal Steve bevonul a boltba és Kb 2 perc múlva ki is siet. A másik kető kérdő tekintettel bámul rá, valami nyomós indokot várva. - A pénztáros cső buzi és rohadtul tapadós. Nem vállalom. - - Vááááá! egy buzi megfutamított.- - Egyem azt a bátor kis szívecskéd. - - Kussoljatok seggfejek. Ha annyira gyáva tett, akkor mennyetek be vele ti hetyegni. - - Már mondtam. Nekem csajom van. - - Alex te full beszari vagy. Véletlen nem vérnyúl vagy te igazából?- - Akkorát lebaszok neked lehullanak a bundádról a foltjaid.- - Na gyere.- Mielőtt elcsattanna az első pofon elhúz mellettük egy fekete terepjáró.
- Nem azért, de az ott nem Chloe? - - Basszátok meg... nekünk befellegzett. - Úgy hallottam a mennyország szép hely. - - Szerintem aki csak köszönőviszonyban van Trevorral annak bérelt helye van a pokolban. Ráadásul még el is kell jutni oda, hogy megöljön minket kínzás helyett. -Kuss és húzás a kocsiba. Még megtalálhatjuk. - A pánikszerű rohanás közben Steve elővesz egy kis lezárt dobozt, abból pedig egy darab ruhát. Mélyet szippant belőle majd az ablakon kihajolva kezdi navigálni a sofőrt, jócskán lemaradva, de biztosan követve Chloe illatát.
Anabell Holloway
Vérfarkas
Vérfarkas

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Csüt. Nov. 05, 2015 12:51 pm

Pofázik… Megáll az eszem, mi a fene van a túszokkal? Nem is túsz, totál úgy viselkedik, mint ha barátnők lennénk, és csak beugrottam volna elhozni a melóból. Oké nem fogok már rá fegyvert, de akkor is. A pisztolyom a középkonzol tartójába dugom. Nincs sajnos még egy felesleges kezem, hogy azzal foglalkozzam hogy rá tartom.

-Épp kérdezni akartam, hogy van e náluk fegyver, de ha kicsinálásról beszélünk, akkor tutira van. Ezek szerint nem azért követtek, hogy leszedjenek, inkább azért, hogy azokat szedjék le, akik téged akarnak. Most már kurva kíváncsi vagyok ki a franc vagy. Testőrök, Trev szaga, szóval csicseregj angyalom. – mondom, és már taposok is a gázra. Sietve kanyarodom ki a parkolóból és igyekszem a körülményekhez képest nyugodtan vezetni. Minden harmadik másodperben a visszapillantóba nézek, hogy követ e valaki.

Eddig minden simán megy, leszámítva a hölgyemény viselkedését. De most hogy kérjem meg, hogy legyen már igazi túsz, és kusshadjon egy kicsit. Ez az egérkézése meg egyesen kiidegel.
Kereszteződéshez közeledünk, amikor a visszapillantóban kiszúrok egy fekete kocsit. Az életben nem jöttem volna rá hogy ők azok, ha az egyikük nem lógna ki az ablakon, mint valami bolhás kutya.

-Mi a faszom… - nyögöm – most hiénák követnek, vagy nyomkövető kopók? –igazítom meg a visszapillantót, majd az előttem közeledő lámpát figyelem. A kereszteződés lassul, lassan átvált. Picsába. Lenyúlok a kormány alá és előhúzok egy fehér színű, henger alakú gránátot.

-Dobd és fuss- olvasom a feliratot rajta, a készítő vicces akart lenni, valahogy mégsem nevetek. Promi elmondta hogy mi az isten ez, amit még apám szekrényéből csórtam. Füstgránát. De nem a hétköznapi fajta, káliun nitrát alapú, egy kis cukorral, ami miatt 600x több gáz tör ki belőle, mint egyébként. Jóval sűrűbb és gyilkos ammónia szagú. Persze ártalmatlan az emberre, annak csak büdös, de a vérállatok szaglását durván megzavarja. Cirka 20percig minden szag egyforma lesz a kicsikének.

-Ezt kövesd kisköcsög!- mondom, és a gázra taposok. A lámpa épp pirosra vált, ahogy áthaladok alatta. Számba véve a biztosító szeget kirántom és kihajítom az ablakon. A tükörbe látom, ahogy pörögni kezd, majd felrobban és mindent elönt a tejfehér sűrű füst.
-Legközelebb egy hadsereget hozzatok, mert sietek! – nevetek de hangom tele félelemmel és izgalommal. Addig jó míg lefoglalnak az események, ha megállna az élet, lehet túlságosan is ráparáznék a tetteimre.

Előhalászom a mobilom a zsebemből és a középkonzol dokkolójába rakom.
-Siri hívd Harly! – adom ki az utasítást, majd a tásaságomhoz fordulok. – Díjjaznám ha egy percre csendbe maradnál.
-Anabell… ezer és egy éve, már azt hittem sosem akarsz felhívni.
-Hello Harly bácsi, figyu lenne egy nagy kérésem, a barinőmmel vagyok és szeretnék neki egy kicsit dicsekedni, elköthetném a szitakötőt… léééégyszííííííííí.
-Nah de Ana…
-Tudod hogy sosem kérek lehetetlent, és úgy megnéznénk a várost az alkony fényében.
-Oké, viheted, de a várost ne hagyd el vele.
-Jupppíííí te vagy a legnagyobb király! De tudod… *apának egy szót se* - nevetek ahogy egyszerre mondtuk a jelszavunk. Harly bácsi nagy arc, minden csínyben benne volt kiskorom óta, főleg az olyanokban amiről apámnak nem szabadott szólni. A vonal megszakad és nagyot sóhajtva pillantok újra a tükörbe. Nem követnek ez jó.

-Remélem nem félsz a repüléstől.
Negyed óra autókázás normál tempóban és a város peremén lévő katonai bázis elé érünk. Megállok a fegyveres őrökkel szembe. Az egyik az ajtó mellé lép és egy tabletet tart maga elé. Ráhelyezem a tenyerem és kap egy cuki vagyok mosolyt.
-Ohh Ms Holloway. A nagybátyja már értesített róla, hogy megrepteti a feketét. – csak egy újabb mosolyt kap, míg várom hogy elhúzzák a kerítést, majd behajtok és leparkolok. A pisztolyom a kabátzsebembe dugom és kiszállok. Szerencsémre nem kell külön kérvényt benyújtanom hogy kövessen. Hála az égnek. Kicsit kiborulnék ha itt is hadonásznom kellene a fegyverrel, nah meg a katonák is kiborulnának.
Megkerüljük gyalog az épületet, hogy megpillanthassunk egy korom fekete helikoptert.
-Íme a szitakötő, most cserélj pellust, mert ha felszállunk nincs visszaút. – nevetek. Ez a nap már úgy is el van cseszve, hát jól fogom érezni magam amíg a nap fenn van.

Aztán ha Trevor úgy dönt hogy előkerül majd ráérek akkor szívni a fogam.
Chloe Bright
Ember
Ember

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Csüt. Nov. 05, 2015 4:11 pm

Ahogy kihajtunk, még látom, hogy a bébiszittereim éppen egymást ölik a kirakat előtt, majd az egyik észrevesz engem a kocsiban, rászól a másik kettőre, azok is kiszúrnak, és egy pár pillanatra ledermednek. Vigyorogva intek nekik pát, aztán eltűnnek a szemem elől.
- Hát ez nem semmi! - nevetek fel. Elrablóm igaz leteszi a pisztolyt, de nem érzek rá kényszert, hogy elvegyem. Ideges, és válaszokat akar. Nem egy gyilkos merénylő a csaj. Az inkább én vagyok kettőnk közül, attól tartok.
- Ezeknél ne lenne? Trevor emberei, épp elég ennyit mondani róluk.. Szerintem jobban fel vannak tuningolva ammóval, mint egy atombunker teljes őrsége... - nevetek - Nagyon jó meglátás! Okosabb vagy, mint amilyennek elsőre hittelek! - gúnyolódom kicsit. - A nevem Chloe, és mixer vagyok a Grey Hound-ban. - eszemben sincs mást elárulni, és egy hanyag mozdulattal hátradobom a melltartót a kocsiban. Meguntam a nézegetését. Ez az üldözősdi sokkal jobban leköt. - Te pedig nem igazán szoktál túszul ejteni senkit, ha jól gondolom...Ugye, egérke? Nem látszol túl rutinosnak. Az idegességed pedig már-már kézzel fogható. Nem mintha nem élvezném..
Egy kereszteződéshez érve látom, hogy ismét idegesebb lesz, és gyakran pillantgat hátra, mire én is hátranézek, és majdnem kirobban belőlem a röhögés, ahogy meglátom Alex böszme fejét, ahogy a mögöttünk robogó kocsi ablakán kihajolva figyel minket.
- Hát ez kész!!! Esküszöm, ha még a száját kinyitva a nyelvét kinyújtaná, hogy vigye a menetszél, na akkor ezentúl Kutyikának szólítanám. Ezt nem hittem volna róla! - nevetek a székben térdelve hátrafelé nézve, a fejfát használva támasztéknak.
Nézem, ahogy valamit elővesz valahonnan, aztán nem éppen úri hölgyhöz illő szavakkal kivágja az ablakon. Az az izé, meg elkezdi magából okádni a füstöt. Hűű.. Annak ellenére, hogy nem rutinos, eléggé felkészült a csaj, de továbbra is ideges és fél. Egyre több energiát nyerek tőle. Már-már szégyellem. Na jó, nem.
- És te ki vagy? J.I. Jane? - nevetve fordulok és ülök vissza egyenesbe, tetszik a műsor. - Nem semmi cuccaid vannak. Ez az izé, amivel meglepted őket, nekem is jól jönne. Nem tudnál szerezni nekem is párat?
- Oké, de ne tartson soká!
- vonok vállat a némításra, de azért figyelek. És igen. Legalább a nevét megtudtam. Anabell. Hmm.. Asszem ezt a nevet mondta Szépségem. Az új farkaska. Ezt is tudom már legalább.
Közben hallgatom a beszélgetést, és nem tudom megállni. Ha lúd legyen kövér. Nem akarok unatkozni, és lássuk be eddig egész jó szórakozást biztosított a kisegér. Én is hozzászólok a beszélgetéshez. Ha már barátnő vagyok, aki előtt fel akar vágni, segítek neki, hogy összejöjjön. - Kééérem Harly bácsi! - nyöszörgök én is, hogy hiteles legyen.
Mikor leteszi ránézek - Nem igazán... De... Ugye kamu, hogy a várost nem fogjuk elhagyni vele? - vigyorgok cinkosan. Ma még repülni is fogok. Tényleg egyre jobb ez a nap. És még csak meg se félemlítettem senkit. Na jó, a buzi pénztárost a boltban, de ő egy csigától is összecsinálja a bokáját...
Mikor megérkezünk egy bázisra csak pillogok. Nem szarozik a csaj. Apucinak lehet lóvé a feneke alatt, na meg hatalom, ha a pici lánya csak így bejöhet egy ilyen bázisra és csak úgy hobbyból elvihet egy repcsit. Pláne, hogy el is tudja.  De lássuk be, a hatalom és a kapcsolatok mindent visz a mai világban.
A fegyveresekre vidáman kacsintgatok. Hmm.. Nem kevés fincsi husi van itt... Milyen jó kis kemény fokhagymák vannak itt mindenfelé... Nem rossz hely. De Trevor főhadi szállását nem tudja überelni még így se.
Ahogy a kocsi végleg leparkol már szállok is ki belőle, és megyek mellette a helikopter felé. Ha már barinők vagyunk, akkor viselkedjünk is úgy!
Mikor bemutatja nekem a gépet elismerően füttyentek. - Apám, nem semmi. Pelust? Ne viccelj! Kérem a sisakot, és nyomás az égbe! - nevetek. Tetszik! Nagyon tetszik ez az egész dolog! - Te fogsz vezetni? Csak azért kérdem, mert ha igen, tudnod kell, hogy ha esetleg lezuhanunk, Trev nem kicsit lesz morcos... - jegyzem meg csak úgy mellékesen.
Mikor mindennel felszerelkezünk, ami kell, beszállunk, és elemelkedünk a földtől érdeklődve nézek rá - Nem kicsit lehetsz kő gazdag Anabell, bárki is vagy. De nem is igazán érdekel! Máskor is nyugodtan elrabolhatsz! Igazán nem sértődnék meg miatta! - nevetek vidáman, ahogy az alattunk egyre csökkenő méretű épületeket, embereket, tárgyakat és területeket nézem. - Még soha nem ültem helikopterben! Nagyon menő! Na ide jöjjenek utánunk a bébicsőszeim! - nevetek fel vidáman, majd élvezve a magasságot és a kilátást hangosan élvezetből belesikítok a rotorzúgásba, felhőtlen jó kedvem van. Na jó. kikönyörgöm, hogy ez a csaj életben maradjon. Ezért a napért ennyit igazán megtehetek..
- Nézzük meg, milyen a város fentről! - kérem szinte már gyermeki lelkesedéssel.
Trevor Estacado
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Szer. Nov. 11, 2015 11:12 am

Steve átnyújtja a szövetet Alexnek. - Tiéd a pályá, Hármunk közül te vagy a legjobb kopó. - A szólított elrántja a rongyot a nyújtott kézből és mélyet szimatol belőle. - Az elismerés ellenére, azért a kurva anyád a kopós beszólásért. - - Srácok valaki kezdjen navigálni mert van bőven forgalom. Irányokat kérek!! - - Kuss legyen Daniel!Kuss legyen Daniel! - Alex kihajol elöl az ablakon váltva társát míg ő telefonálni kezd Edynek. - Hé Edyyyyyyy pajti. - -Szemelől vesztettétek ugye?- - ÓÓ dehogy is csak...- - Ugye!?- - Remélem sejtitek, hogy halottak vagytok. - Csönd van a másik vonal végén. - Ahhhh... Tartom a hátam de valami olyan mesével álljatok elő amitől Andersen is összecsinálja a bugyiját.- - Te vagy az ász főnök. - - Csak félig süketülök meg a kerékcsikorgástól. Gyorsabban hajtsatok.- - Megszel főnök!- Telefon kattan és Steve torkaszakadtából adja ki az utasítást. - Edy fedezi a hasznavehetetlen seggünk. Mutassunk valamit. - - Hármunkból csak te telefonálgattál míg mi keményen motorizált kopót játszunk csak te vagy haszna..- - Kuss legyen Daniel! Kuss legyen Daniel! - Vagy egy egész perc csönd telik el éles kanyarok csikorgás és dudálások között mikor Daniel újból megszólal. - Oké, hogy áthúznak a piroson de mi az a kis fehér ami kirepült a ko... -
- Gránát!Gránát!Gránát! - A füstgránát kiold és fehér fátyollal árasztja el a kereszteződést ezzel kicsit lelassítva az átmenő forgalmat. Alex csak kitágult pupillákkal berántja a fejét és bámul, de Steve becsukja szemeit és befogja az orrát. Nem véletlen ő a csapat vezetője. Daniel Őrült mód fékez és nyomja a dudát, ahogy farolva oldalaz át a kereszteződésen. Szerencséjükre nagyon sokan nem akarnak egy dudáló füstfelhőbe belehajtani, így épségben, de meglassulva jönnek ki a másik oldalon. A kocsi egy helyben dübörög és ordítás hallatszik ki belőle. - A kurva életbe de büdőőőőőőős! -  - Kuss legyen Daniel! Kuss legyen D... köhh...Daniel! - Steve még mindig befogott orral, ordít. - Hajts te amatőr barom! Alex te is fasz vagy, hogy egy ilyen ócska trükkre nem számítasz. - Csikorogva indul Anáék után a kocsi, miközben a rongy ismét gazdát cserél. Kevés sikerrel. - Francba! Beitta sz ammónia szagot. Hajts előre aztán élesen balra. - - Mert? - - Mert különben a te bundád lóg majd Trevor kandallója felett. - - Engem meggyőztél. - Követve az utasításokat és a megérzést rábukkannak a két lányra. Épp a katonai bázisra hajtanak be ami hajtépéshez vezet.
- Geci ez kész! Itt vége. Nekünk végünk. - - Ha ezt túlélem soha többé nem teszem fel az testőr szolgálatot pókertétnek. Esküszöm istenem, csak tégy csodát. - -
Srácok nyugi... Ha a sereghez hajt be akkor ez túlnőtt rajtunk. Csak fogjuk katonai akcióra és le van védve a seggünk. - - Zseni vagy. - - Az az.-

Felkelek, kényelmesen megiszogatok egy formás kis lánykából mikor Edy rám ront. - Remélem fontos. - - A srácokat elintézték és Chloét elrabolta a hadsereg egy ügynöke.- Iszonyatosan nagyra tágulnak a pupilláim. A reggelit félbehagyva a nőt ledobom magamról és berontok a fegyvertárba. Dühösen húzom magamra a nappali fényvédő felszerelést. Kicsit eltérő a szokványostól. A normálisnál 3x vastagabb kevlár és karbonszálas sisak. Vagy 50kg ruha, de így nappal sem baj ha lőnek. Rámarkolok egy 20mm-es légvédelmi gépágyúra. Az is van 40kg, de a sereg kedvéért mindent. Mikor már talpig felszerelve ugranék be Edy mellé a Hummerbe eszembe jut egy egyszerű kis trükk. ~ Drága kis vadócom. Megtudnád mondani hogy néz ki elrablód és ép mit műveltek? ~ Hosszas csönd én pedig elejtem a gépágyút. Mély fémes dörgéssel kopog a betonon de ezt is elnyomja a hangos röhögésem. Edy is csak félve néz felém mikor megkérni. - Trev minden rendben? - - Az a mocskos kis ribanc. Nem semmi a csaj. Oké riadó lefújva. Legyen csak gyakorlat. Ha Anabel eltudta rabolni Cholet, akkor a srácok nincsenek mindenre felkészülve, csak a nehézfiúkra. He he... érdekes kis rés a pajzson. -

Hangos, jókedvű ordítás rázza meg az ammóniaszagú autót.- Srácok! SMS jött egy csomó infóval. Úgy néz ki van még esély megmenteni a koszos irhánkat és erősítés is jön!-
Anabell Holloway
Vérfarkas
Vérfarkas

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Csüt. Nov. 12, 2015 10:35 am

-Chloe… oké… kedves Chloe vezetéknév nélkül, aki mixer a Grey Houndban… ez az információ mennyiség elképesztő… majd ha egy italra vágyom, felkereslek. – gúnyolódom vissza, végül is ő kezdte.
–Nem… Gratulálok, te vagy az első, akit túszul ejtettem, és nagyon megkérnélek, hagyd abba ezt az egérkézést. Van nevem is. Anabell, és ha már olyan bőkezű voltál az infokkal… a művészeti fősulira járok. Ideges? Ugyan. Végül is csak három hiéna üldöz, felfegyverezve, aggodalomra semmi okom. De én vagyok a hülye hogy elraboltalak.

Jót mulat a kis követőinken, de a gránátra neki is tátva marad a szája. Elégedettség lesz úrrá rajtam. Fasza kis kém lennék, mert a kutya sem gondolná, hogy rejtegetek bármit is a melltartómban.
-Kálium nitrát gránát. Megzavarja a vérállatok szaglását. - magyarázom a tényeket- És nem vagyok G.I. Jane! Csak megvannak a magam kis kapcsolatai a túléléshez. –felnevetek a kérésre, hogy adjak neki is a kis játékszereimből -Trevor biztos örülne, ha ellátnálak olyan cuccokkal, amivel könnyedén megléphetsz a bébi csőszök elől. Lehet a következő gránátot a torkomon nyomná le. – azt hiszem, tényleg megtenné. – De ha már itt tartunk, azt nem igazán árultad el, hogy mi közöd is van Trevorhoz, mert az hogy van, már elég világos, és nem a tegnapi vacsi vagy.

A telefonbeszélgetés simán megy, bár a belekotyogásánál kicsit aggódom, nehogy Harly bácsi még valamit kérdez, hogy ki fia borja, vagy milyen szakra jár. Nagyon megnyalhatom, de végül jól sül el a dolog.
-Nem, a szabály az szabály, most nem hagyjuk el a várost vele, de ígérem, ha legközelebb elrabollak, akkor csak repülünk és oda viszlek ahova szeretnéd, persze a kontinensen belül, illetve Amerikán belül, nah jó még Kanada belefér.

Újabb szájtátás a kis gép láttán.
-A dupla felső rotorja miatt hívják szitakötőnek, na meg, mert képes egy helyben lebegni még az orrán is.
Mint valami kisgyerek úgy pattan be a gépbe és húzza a fejébe a sisakot. Felrakom és is és bejelentkezem.
-Irányító torony itt a szitakötő, Alfa 13-as kód, felszállási engedélyt kérek.
-Itt az irányítótorony, felszállási engedélyt megadom. NAC légterére engedélyezve. Kellemes repülést Szitakötő!
-Vettem, szitakötő vége!

-Ki más vezetné? Ha nem ültél még gépen, hát akkor biztos nem te. – nevetek- Nyugi angyalka, ha lezuhanunk, nem marad belőlünk túl sok, amiben még kárt tehetne Trevor dühe. – megnevettet a figyelmeztetése. – Dupla tankja van a kicsikének, ha kilőnék a hátsó rotort a rakéta hajtómű bekapcsolna, meggátolva hogy spirálban pörögve zuhanjunk a mélybe. Meg persze ha elvétenénk a puha landolást és berobbanna… nos… ha túl is élnénk, 2 másodperc alatt hamvainkra égnénk. Szóval ez a legkevesebb amin paráznod kellene. Gyors és sima halál lenne, de nyugi, öt éve vezetek helikoptert.

Lassan felemelem a gépet az épületek teteje fölé, majd oldalra döntöm és elhagyjuk a bázis területét. Chloe úgy sikongat mint egy kisgyerek, és ez valahogy jókedvre derít, nyoma sincs bennem az aggodalomnak, mintha tényleg csak egy jót szórakoznánk.
-Hopplá, nézd kik vannak ott. –mutatok előre- kitartó kis hiénák. Mondd csak Chloe mennyire vagy fontos Trevornak, vajon ránk lőlének, vagy ha az életeddel játszanak, akkor a sajátjukat is felteszik tétnek? Integessünk nekik!– lejebb irányítom a gépet és benyomok pár kapcsolót. Kb öt méterre állok meg a kocsijuktól, és csak lebegünk, majd fejem félredöntve, gúnyosan integetek nekik. Azzal a lendülettel fel is húzom a gép orrát és ott sem vagyunk.

-Kő gazdag. Az. Apámnak elég nagy cége van, a nagybátyámról nem is beszélve, és ahogy azt láttad elég nagy befolyása is. Mindent és mindenkit megvehetek.– mondom némi keserűséggel. Gáz, de így van. Csak az őszinteség hiányzik a kis világomból. Lehangoló hogy tízből tizenegyszer csak a pénzed miatt akarnak veled barátkozni.

A város fölé húzom a gépet és éles kanyarokban kerülök meg épületeket. Élvezettel repülök. Mindig is így volt. A pillanat, amikor nem számít semmi, csak a szabadság érzése, a végtelen időé. A lakásom felé veszem az irányt, a tervem már megvan, hogy miképp zárom le ezt a kis kalandot. Nem akarok nagy bajt, így is kiszórakozhattam magam, és kapni fogok a pofámra Trevortól ha előkerül még valaha.
Lerakom a ház tetejére a madarat majd újabb pár pöcköt felkapcsolok és leveszem a fülest.
-Megérkeztünk. Itt lakom. – mosolygok. –Igen, ez a saját helikopter leszállóm, az meg ott a teraszom.- Kiszállok a gépből, majd megvárom míg mellém ér, és a telefonomat kezdem nyomkodni. A rotor újra felpörög és a szitakötő magától elrepül.
-Gps navigáció, a robotpilótával visszaküldhetem a kiindulási pontra. – mondom, mint ha mi sem lenne természetesebb. A nap épp eléri a látóhatár peremét és nagyot sóhajtva bámulom, ahogy lassan vérébe fulladva tűnik el.

-Nem tudom mennyit tudsz rólam, mert nekem rólad Trevor egy árva szót sem mondott. Szóval elvileg a pommeja vagyok, de már egy hete elnyelte a föld. Jesszusom totál meghibbantam, hogy elrabolok egy embert, csak mert Trevor szarik a fejemre. Mi lesz legközelebb? Mészárlást rendezek? –felsóhajtok – Bocsi Chloe, csak nagyon rápörögtem, hogy megéreztem a szagát rajtad. – csend… nincs mit mondanom… ez a kibaszott valóság. Hiányzik az érintése, a harapása, a vészjósló vigyora, sőt még az is mikor felbosszantom és móresre tanít.
- Hát ez romantikus volt. – nevetek és az ajtó felé indulok.

Kezdek úgy viselkedni mint Trev, hirtelen váltok és lépek túl dolgokon. Már-már ijesztő.
Chloe Bright
Ember
Ember

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Pént. Feb. 05, 2016 1:23 pm

- Ugye? Légy elégedett, vannak, akik még ennyit se tudnak rólam. - nevetek vidáman. - Gyere nyugodtan, olyan koktélt keverek neked, hogy ott helyben elmész tőle!
- Sejtettem. Nem vagy túl rutinos..
- jegyzem meg félvállról. - Jól van na.. De most miért kell így kiakadni. Nem valami jó a névmemóriám, és sokkal jobban emlékezem az általam az emberekre akasztott jelzőkre. Vagyis bocsi.. Jelen esetben váltókra. - mondom könnyedén, ennyit igazán elárulhatok. Hátha idegesebb lesz tőle. Nyami! - Ugyan már. Azok miatt a nagyfejű gorillák miatt ne parázz.. Komolyan irritáltak. Ha valahogy mégis utolérnek, megmondom, hogy teszt volt és hogy én béreltelek fel. Ne fossál már ennyire egérke. Vagyis.. Ha akarsz féljél csak. Nekem úgy is jó.
Szerencsére erre nem kerül sor, mert a kiscsaj rafkósabb. - Jól hangzik! Dehogy nem vagy! - nevetek - Különben miért lennének nálad ilyenek? - teszem fel költői kérdésként - Jó kis kapcsolatok.
- Szerintem is örülne. Megmondanám neki, hogy ezzel is csak a rátermettségüket tesztelem. Nehogy már unatkozzanak, vagy eseménytelenség miatt egy idő után befásuljanak. Jó, ha mindenre fel vannak készülve.
- felnevetek kérdésére - Valóban nem a kajája vagyok. Kicsit több közöm van Trevhez, de ezt majd ő elmondja, ha akarja. - vonok vállat. -
- Hülye szabályok! - mondom duzzogva kicsit, de azért nem vagyok sokáig békíthetetlen, a következő szavaira elvigyorodok - Megbeszéltük! - már várom, hogy repülhessek, és azt se bánom, ha csak a városban.
- Nem rossz! - mondom ámuldozva, nevetek a filmbe illő bejelentkezésen, majd pillogok, hogy egyedül vezeti a gépet - Betojás!
- Én tök nyugis vagyok!
- nevetek. - Ebből sokat nem értettem, de szép életem volt. Nem is magam miatt mondtam, de akkor irány előre! - és már a levegőben is vagyunk. Megjegyzésére lepillantok, majd a testőreim aggódó képét látva elnevetem magam harsányan, és integetek nekik - Nézd azokat a bamba fejeket. Nem hiszem, hogy meg mernék kockáztatni, hogy lelőjenek. Szerintem most inkább erősen elkezdik megbánni bűneiket, és fogadkoznak, hogy jó útra térnek, ha ezt túlélik. Vagy ilyesmi... - remekül szórakozok, még a nyelvem is kinyújtom a bébiszitterekre és vidáman grimaszolok a megmenekültek minden bátorságával és már ott se vagyunk.
- Jól hangzik. Sose rossz, ha vannak pénzes és befolyásos emberek a környezetedben, pláne a családodban. Nekem sajna nincsen ilyesmim. De nincs is rá szükségem. Úgy élem az életem, ahogy nekem tetszik. És inkább kérek bocsánatot, mint engedélyt. - mondom könnyedén, és ezt a Trevvel való kis egyesülésünk óta még bátrabban és legfőképpen pofátlanabbul megtehetem.
A város igazán szép innen fentről, ámuldozva nézem az épületeket és a tájat. - Nem rossz azért itt fent... Sokat jársz a levegőben? - kérdem érdeklődve, de hirtelen megnyílik egy csatorna, és egy apró vinnyogással örömmel hallom Trev szavait. Már megtanultam használni a telepátiát, így most nyugodt szívvel tudom elárasztani.
~ Szia Szépségem!!!! De jó, hogy felébredtél végre! Képzeld, a mai napom valami eszméletlen fantasztikus! Az elrablóm? Ne viccelj! Az állítólagos elrablóm szerintem pont úgy néz ki, mint az a farkascsaj, akiről nemrég beszéltél, és éppen a levegőben vagyunk! Bocs, de elegem volt már a bébiszittereidből. Igazán lehetnének kicsit közvetlenebbek. Szerinted senki nem szúrja ki, hogy három vízfejű marha mindenhova követ 10 méterrel lemaradva? Még egy nyomoronc boltba se jönnek utánam. Hogy védenek ezek meg? Különben meg minek? Vagy ha ragaszkodsz hozzá, akkor legyen csak egy, mondjuk a leghelyesebb és kézen fogva is mászkálhatnánk. kicsit kevésbé lenne feltűnő, nem gondolod? Mondjuk még moziba is beülhetnénk rendesen. Komolyan én mondjam neked, milyen a rendes testőrség? Alex busa fejét bekötött szemmel kiszúrom száz méterről... ~ panaszkodok, csak hogy tudja, nincs bajom ~ Egyébként nagyon jól érzem magam Anával. Igazán összeismertethettél volna vele már korábban. Mióta együtt lógunk már vagy hatszor jól laktam a félelméből. Most meg a város fölött repkedünk. Elkényeztet. Eszméletlen a kilátás. Kár, hogy te nem láthatod, mert kiégetné a szemed... Á, úgy nézem leszállunk valami luxuslakás tetején. Majd még jelentkezem Szépségem! Ja még valami. Ha esetleg találkozol vele, ne büntesd meg nagyon. Rég volt ilyen remek napom! Köszi! ~ visszakapcsolok Ana felé. Próbáltam valamennyire figyelni, bár sok nem jutott el a tudatomig, amíg Trevvel beszéltem. Egyelőre még a telepátia mellett nem nagyon tudok másra figyelni, de tanulom.
Mikor kiszállunk kicsit sajnálom, hogy vége, de megígérte, hogy megyünk majd még és be is tartatom vele. Viszont nem semmi helyre hozott. Füttyentek is - Jó kis kégli nem mondom! De a gép nem baj, hogy itt ma... - majd csak lesek, mikor az magától felemelkedik, és elrepül, aztán hallgatom a magyarázatot. - Aha. Okos! Reggelit is hoz ágyba? Mert ha igen, akkor kérek egy ilyet karácsonyra és kidobom a pasimat! - viccelődök, aztán csak nézem a naplementét - Jó lehet innen minden este nézni. Nincs zaj, por, tömeg... Nyugodt és szép.... Ideköltözhetek? - nézek rá nevetve.
Szenvedésére kicsit forgatom a szemem, de megenyhülök, és csepegtetek némi infót neki. főleg, mikor kiderül, hogy Pomme. - Sokat nem tudok rólad, csak hallottam, hogy van egy új farkaskája, aki felkeltette a figyelmét. És miután jobban megismertelek, valahogy sejtettem, hogy csak te lehetsz az említett személy. A Pomme dolgot nem igazán vágom, annyit tudok, hogy fontos egyént takar, akiből rendszeresen iszik egy vámpír, bár nem igazán érdekel... - vonok vállat - Abból iszik, akiből akar, és én is azt teszem, amihez kedvem van. - mondom teljesen lazán, továbbra is a teraszon, csípőmmel nekidőlök a kerítésnek, és tovább nézem a láthatárt. - Ne parázz egérke. Mészárlás? Ugyan, ne nevettess. Még elrabolni se nagyon bírtál volna, ha nem akarok lelépni én is. És szerinted, aki egy elrablástól hatszor jóllakatná Trevet a félelmei miatt, az képes lenne meghúzni a ravaszt és megölni egy embert? Előbb bújna elő a farkasod a stressztől... én inkább ettől paráznék, nem attól, hogy akaratból mészárolgatni kezdesz.. - foglalom össze teljesen nyugodtan. - Trev pedig nem szarik senki fejére Legalább is a Pomméjára biztos nem.. Valamerre elmászott, dolga volt. De már visszajött. Szerintem hamarosan jelentkezni is fog. Talán előbb is, mint gondolnád.- lépek be mellette a lakásba, hogy ott is körbenézzek - Jó nagy ez a lakás.. Nem kevés csicsával, meg felszereltséggel. Bárpultod nincs véletlen? Piákkal és gyümölcslevekkel? Kevernék neked valamit, úgy látom, igazán rád fér. - nézelődök tovább nyugisan.
Trevor Estacado
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Szer. Okt. 05, 2016 9:23 pm

Amíg a lányok szórakoznak én magam elkezdem koordinálni az egységeimet. Bár már fegyver nincs nálam, a napfényes órákra tervezett bevetési ruha még mindig rajtam igazán robusztus megjelenést kölcsönözve nekem. Rákapcsolódok a belső kommunikációs hálózatra és vidáman kezdem kiadni az utasításokat. - Alfa különítmény, mesterlövész gyakorlat. Bravo, fedett műveletek. Charlie könnyű páncélos gyakorlat. Delta, rejtőzködési gyakorlat. Echo elektronikai hadviselés. A célpont nem sérülhet, a gyakorlat célja kiiktatni egy Vörös riasztást, környezeti, személyi és túszban ejtett kár nélkül. A műveleti információkat Edward folyamatosan osztani fogja a megfelelő egységeknek. Lássam hogy van értelme a szőrös valagatok etetni. Trevor vége. - Lassan kezdem levenni a védőruházatot és egy műholdas telefonért matatok. Előbb utóbb csak meglesz.

A három csodatestőr is megkapja a nekik való feladatot. Csörren a telefon, Edy számát jelzi, így Steve kihangosítva veszi fel, hátha fontos infót kap.
- Heyyy főnök, hallottuk Trevet, de nekünk nincs jelenleg beosztás... - - Élve foglak megnyúzni titeket.- A telefonba csak egy lányos visítást hallok vissza, ami a bűntudat biztos jele. - Tiszteletem Trevor úr. - - Nektek az is jutalom, hogy élve maradtok. Nem tudom elképzelni, hogy nem szúrtok ki egy ilyen nyilvánvaló támadót. A kiscsaj nem Seal kommandós vagy Arch osztályú vadász, hanem egy magányos kislány sok pénzel a zsebében. - Nem kapok választ, a csend síri. Ha közvetlen előttem lennének már nem lenne pulzusuk, de talán mire visszaérnek megússzák kis csonkítással. Úgyis visszanő. - Na húzás haza. Egye fene,  még életben is maradtok. - Hiába akarják leplezni Alexnek tisztán hallon a sóhaját. Még most sem hiszem el, hogy a vakszerencse összehozta a három leghülyébbet egy osztagba.
- Azt hiszem túl fogjuk élni. - - Ugye tudod hol kell hinni? Wááá ezt most miét kaptam? - - Mert legyél is olyan ütődött barom, mint amilyennek látszol...- - Elég lesz... Irány haza.-

A három idióta után egy fontosabb személyt tárcsázok. Kicseng... kicseng... Veeedddddd máááár fel.
- Ez egy titkosított katonai vonal. Ne próbáljon menekülni,perceken belül ott lesz honvédelmi rendészet, már be is mértük a tartóz... teremtőm. - - Én is örülök hogy hallak, milyen az a szaftos poszt ami szereztem neked Harley? - Ismerős csened fogad. Hmmm mintha ilyen ma már lett volna. - Bocsánat le kellett állítanom a felvételt és találni egy csendesebb helyet. Minek köszönhetem az érdeklődést. - - Harley , Harley öreg barátom. Fülembe jutott hogy a két [You must be registered and logged in to see this link.] prototípusból egy nálatok állomásozik. Szóval szeretném látni mit tud. Ép erre zümmögött valami kis koax és..- - Könyörgöm ne kérje azt amire gondolok. - - Nem kell fosni, Egy gyakorlatot szeretnék látni. Az RAH-66 lopakodó. Kerüljön mögé, mérje be és irány haza. Nekem elég a fedélzeti adatögzítés eredménye cserébe pedig nem derülnek ki dolgok. Menni fog.- - Megoldom.- Megint egy lassan kiengedett lélegzet. Ma mindenki feszült? Komolyan városszintű stressz terápia kéne.
Se puszi, se pá leteszem és hátradőlök Edy mellett egy karosszékbe. - Akkor, játsszuk.- Vigyorgom Edyre amire válasz a csendet törő billentyűzet kattogás. Elindul a móka.
~Vadóckám. Kérlek számolj be minden apró részletről. Kíváncsi vagyok.~

Nem kell sok idő, új lombozattal dúsulnak a fák, mesterlövészek veszik célkeresztbe a hátaz hőkamerával ellátott puskákkal. Nincsenek töltve, csak egy lézeres érzékelő rögzíti a találatot és számolja a ballisztikát. Az utca emberei között csak testméretükkel feltűnő alakok vegyülnek, pisztollyal felszerelve. Hummerek robognak a város külső részeibe ahol az ilyesmi nem zavar sok vizet. Az elektronikai egység már rá állt minden elérhető frekvenciára, ami csak megtalálható Anabellnél. Ha kedvük hozná még a nyomtatója is szembefordulna vele. Végül pedig egy ismerős reptéren egy ritkán látott madárka gurul elő a hangárból. Pilótái meglepve, de örömmel fogadják, hogy repülhetnek vele, annak ellenére, hogy a programot az amerikai védelmi miniszter lezárta és a két prototípust meghagyta tesztgépnek.
Szépen lassan összeáll a teljes arzenál. Ideje volt lerázni róla a port. Már csak azt kell eldöntenem milyen magyarázatot adok erre Demetriusnak, de ez egy másik napra tervezett fejfájás. Ma szórakozunk, úgy ahogy a nagyok!
Anabell Holloway
Vérfarkas
Vérfarkas

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Pént. Okt. 07, 2016 9:56 pm

Sokat járok e a levegőben? Nem, nem mondanám, de hiába is magyarázom, csak mered maga elé és hallgat, egy kérdésre sem felel.
Gondolom a repülés élménye, ami így kiiktatta a kicsi agyát. Lehet én vagyok az egérke, én tojom össze magam Trevortól, mégis ő hallgat akár a sír. Fura a világ, fura amibe csöppentem, minden olyan gyorsan és hirtelen történt, egyszer lenn, aztán még lejjebb, most meg az égben, de a lelkem mégis a poklok poklát járja.
-Reggelit ágyba? Azt max egy komornyik hozna. – nevetek – de majd szólok a nagybátyámnak hogy lenne ilyen igény a szitakötő fejlesztésekor. Karácsonyra szép ajándék lenne, minden csak befolyás kérdése. – nézem a távolodó gépet – Még a végén azt fogom hinni, tényleg tetszik, ha szeretnél, van egy plusz szoba amit épp nem használok semmire se, és időnként elmehetnénk csak úgy randalírozni a plázákba, megfuttatni a hiénákat. – felkacagok - vagy lehetek én a testőröd, ha már nekik nem megy a feladat.
Hogy büszke vagyok e magamra, neeeeem, ugyan mért lennék? Elvégre hagyta magát elrabolni, segítségemre volt, nem egyedüli tett, de mégiscsak miattam léptünk meg. Valahol talán van egy picike jelentőségem, egy… egészen kicsi.
-Én sem tudok erről a Pomme dologról túl sokat, de felajánlotta, és én elfogadtam, védelmet kapok tőle, és nincs ellenemre, hogy kedve szerint igyon belőlem. – a bőrömön végig cikázik valami láthatatlan borzongás, a nevét kimondva is képes erőt venni rajtam a rettegés.
Sosem bántott igazán, na jó egyszer, elég közel kerültem a szakadék széléhez, akkor ott azt hittem letépi a fejem a tiszteletlenségemért. De most… most… mi a fenét művelek én igazából? Magammal rángattam valakit, aki elég valószínű, hogy hozzá tartozik. A testőrei vadásznak ránk, és biztosan tudják már hol lakom, ha értesítik Trevort is… nekem lőttek, sosem fogom tudni kimagyarázni, lehet esélyt sem ad rá, hogy kimagyarázzam.
Meg se hallom amit magyaráz, csak szavakat, fél mondatokat, összefüggéstelen az egész.
-Bárpult? Nem az nincs, az csak… - elmosolyodom – az a nyaralómban van, ahova most el is mehetnénk. Gondolom motoron többet ültél már, mint repülőn. Van a város melletti hegyek között egy cuki faházam, hatalmas konyhával, bárpulttal, és mindennel, amit csak akarsz. A barátaid úgyis vadásznak ránk, még megfuttathatjuk őket, ne legyen ennek a kalandnak ilyen gyorsan vége.
A hálómba sietek, és kiszórom a fél ruhatáram az ágyra, előások egy terep mintás nadrágot, betűröm a bakancsomba, szorosra húzom a fűzőt és a csatokat is, a pulzusom lassan normálisnak mondható, én viszont egyre kevésbé. Trevor elment, dolga volt, de már visszajött? Ha ez igaz, már az ajtómban ácsorogna, ha tudná mit tettem. Szóval vagy nincs itt, vagy nem tudja. Fekete pólót húzok át a melleimen, majd a bőrkabátom ölelem magamhoz. GI Juliskát most már eljátszhatnám a vásznon.
-Chloe gyere, még teszünk egy csavart ebbe az estébe. – intek felé és egy pillanatra elfojtott levegővel nyitom ki az ajtót, de nem áll ott se Trev se senki. Megkönnyebbülés. A liftben már a telefonom gps-ébe ütöm a koordinátákat.
-Kapaszkodj rendesen – kacagok fel, ahogy lecsattintom a sisakom plexijét és már csak a headset-en át hallhatom Chloe hangját. – nyugodtan sikíts ha félnél, vagy azért ha élveznéd.
Könnyű a bátrat eljátszani, még akkor is, ha tele a pellus, mert azt úgy is csak az érzi, aki nem ember. Chloe nem tudom mi, emberi, nincs állati szaga, ver a szíve, csak épp Trevor megmagyarázhatatlan aurájának árnyéka lengi körbe.

A motor felmordul alattunk és kiteperünk a mélygarázsból. Az utcán már égnek a lámpák, pedig még az égen kékes narancs árnyalatok úsznak át. Nem érzek veszélyt, nem látok semmi gyanúsat, bár nincs időm nagyon körbe nézni, alapszabály, hogy nem baromkodunk egy motoron. Más, mint egy kocsi, itt nincs légzsák, nincs biztonsági öv, nincs kaszni, ami tompít.
A kormányra erősített telefonomra pillanatok hogy merre is kellene menni, mikor fura érzés fog el, keresem a visszapillantóban de se kocsi, se tank, se egy hadsereg. Mégis mire számítottam? De akkor mi ez az érzés? A gyomrom görcsben, a pulzusom az egekben, egyetlen másodperc alatt, és a fejem hiába forgatom nem látok veszélyt. A farkasom idegesen megmozdul. Oké mély levegő, nyugalom, nincs baj, nincs senki itt, elhúzunk épp innen, nem fogunk átváltozni, nem lenne jó senkinek.
Kövér gázt adok a motornak, és a főúton maradva gyűröm magunk alá az aszfaltot. A világ számára csak két idióta picsa, akik nagymenőznek, Chloenak talán jó szórakozás, nekem egyre inkább túlélés.

Mi a franc ez a pánik?
Chloe Bright
Ember
Ember

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Pént. Feb. 10, 2017 4:12 pm

Mikor visszatérek a Trevorral lezajlott beszélgetésből, pislogva veszem fel a fonalat - Bocsika. Elbambultam kicsikét.. Na látod?! Még nekem is vannak jó ötleteim.. Komornyik alkalmazással felturbózott szitakötő. - nevetek, majd nagyot nézek az ajánlatra - Azt ugye tudod, hogy ezzel az ajánlattal írtad alá a halálos ítéletedet? Ugyanis nagyon is van kedvem ideköltözni, végre lenne egy hozzám hasonló csajszi, akivel lehet ökörködni, és ha még tényleg a testőrömmé is válhatnál... Hmm.. Pazar.. Még Alan se kéne, pedig ő igazán helyes.. Csak éppen segghülye. És nagyon fosik Trevtől is. De ez a plázában randalírozni... Hmmm.. Kevésbé lenné feltűnő, mint az a három vízfejű gorilla... Ennek a problematikáját már Trevnek is felvetettem korábban.. Még talán vevő is lenne rá. - nevetek vidáman. Mekkora királyság lenne! De tényleg! Ha belegondolok Trev ereje valamilyen szinten bennem is megvan, épphogy cseppnyi, de azért a félelmet és az emberek manipulálását szépen tanulom. Ez és egy erős vérfarkas testőrrel, akivel egy húron pendülünk, szinte bárkit le tudnánk gyűrni. A félelem bénító ereje és az emberfeletti erő bármelyik ránk támadó rossz fiút kiiktatja. Ez használható terv.. gondolkodom magamban. És még csak nem is lenne uncsi. Majd valahogy kivinnyogom. És ha már úgy is a minden esemény beszámolására kért az és szépségem, akkor miért is ne számolnék be neki?
~ Szépségem. Ez a csaj okos! Adott egy nagyon jó ötletet.. Mit szólnál, ha átcuccolnék hozzá? Úgy is hiányom van barátnőkből, és ha már farkaska, akit te teljesen és tökéletesen tudsz irányítani, akkor nem ő lenne a legmenőbb, legfeltűnésmentesebb testőr? Még csak az se lenne feltűnő, ha együtt mászkálunk mondjuk fehérnemű boltba, ahova Alanék fosnak bejönni utánam.. Ezért viszonylag sokszor megyek fehérnemű boltba, bár lássuk be eddig te se panaszkodtál miatta...~ fecserészek, csak, hogy örüljön.
- Ez jól hangzik. Belőlem is akkor iszik, amikor akar. Csak én nem vagyok Pomme. Konkrétan gőzöm nincs, hogy az én helyzetemet hogy hívják, már mondta párszor, de az uncsi... Jobban szeretem, mikor arra tanít, hogyan kell játszani.. - nevetek vidáman. Igen. Az emberek befolyását kifejezetten hamar sajátítottam el.
- Nyaraló?! Mikor is terveztünk indulni? - nevetek.
~Nyaralni megyünk, ahol koktélozunk majd egyet a kisfarkassal, a lakásában már ne keress!~ közvetítek szorgalmasan.
- Motoron határozottan többet ültem, de attól az sose uncsi! Barátok? Koloncok inkább, és kétlem, hogy azok a barátaim vadásznának ránk, szerintem a saját szimatukat nem találják meg, viszont Trev haverjai már lehet, hogy bajosabbak... - gondolok bele - De jól hangzik a kalandocska elnyújtása. Rég volt ilyen muris napom! Szóval? Indulhatunk?
- Hurrá!
- vigyorgok, mikor meglátom talpig Rambo-ba öltözve. Aztán megyünk, előbb lifttel, majd talpalva a motorig, ahol felülünk. - Kapaszkodok, ne aggódj! Ha akarnál, se tudnál lerázni! - nevetek vidáman, majd felveszem a sisakot - Nem kell kétszer mondanod! - mondom, tetszik, ahogy a Rambinát játssza, bár közben továbbra se hagyja, hogy éhezzek, de hát így szép az élet, vidáman, kalandosan, tele hassal.
Ahogy kihajtunk a mélygarázsból ismét felkeresem Trevort, ugyanis szinte száz százalékig biztos vagyok benne, hogy valamilyen úton-módon lát minket, felhajtom a sisak plexijét és hátra fordulok.
~Figyelj Szivi ezt neked küldöm!~ egy kézzel elengedem Ana derekát, és egy csókot dobok hátra, amerre még nézek pár másodpercig, majd vissza csapom a plexit, és ismét mindkét kezemmel átkarolom Anát - Bocsi, de muszáj volt egy üzenetet továbbítanom Trevnek. Biztos fog neki örülni. - magyarázom meg előbbi tettemet, mivel gyanítom a visszapillantóból látta mit művelek.
- Nyugi már! Ne fossál! A farkasok nem tudnak motort vezetni, és ha itt átváltozol és emiatt burkolunk, akkor Trev tényleg ideges lesz. - jegyzem meg - Szerintem tök élvezi ezt a kis játékot ő is, úgyhogy nincs mitől félned, meg amúgy is, megvédem a barátnőm, a leendő lakótársam és testőröm seggét. Úgyhogy most már nyugodj le, és élvezd az iramot és a tájat! Még nem is jártam erre mocival! - nézelődök és élvezem, ahogy rohannak alattunk a kilométerek.
Trevor Estacado
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Vas. Márc. 05, 2017 1:10 pm

Az irányítóteremben nyugalom honol. Mindenki várja a fejleményeket szépen felsorakozva, felkészülve a bevetésre. Vihar előtti csönd, de jól tudjuk olyan erő közeleg közeleg ami sok mindent elsöpörne mégse fog egy cserepet sem leverni.
Ebben a nyugalomban van időm fecsegni is, bár erre nem igazán számítottam. Eddig attól féltem Demetrius fog a tökeimmel tekézni amiért bejelentés nélkül fitogtatom embereim. Viszont ha az életembe csöppent két legkiszámíthatatlanabb dolog egy tető alá kerül az még ennél is beláthatatlanabb következményekkel járhat. Oké, ügyes húzás volt a Vadócot elrabolni és túl is élni, de belőle testőr? Egy subról beszélünk. Egy kiszámíthatatlan, mániákus, elme roggyant sub, aki páratlan szórakozást nyújt, de valahogy úgy érzem kettőjük párosa olyan mit megbaszni egy kantigrist. Durva következményekkel jár és az ég világon semmi értelme. Oké... talán egy gyatra golyófogó, de amint átalakul még Choléra is veszélyessé válik. Miért kell nekem ilyesmin agyalni?
~ Ha lógni akarsz vele... bánom is én. Költözz hozzá ha így óhajtod, ebbe semmi beleszólásom, de egyedüli testőröd nem lehet. Ha valaha legalább dominánst nevelünk belőle, erre még visszatérünk. Ezen kívül bármi más... felőlem meg is sétáltathatod a parkban délutánonként. Esetleg annyit engedek, hogy ha ő bedrótozva kísér akkor a fix testőrség nagyobb lemaradást engedhet meg magának.  Szórakozz jól, vele mókásak a napok. ~
Megdörzsölöm halántékom és csak magamtól kérdem.- Hol vannak már azok a napok amikor csak a keleti front előretörése miatt keleti aggódnom? - - Mélyen elzárva egy orosz archívumban, gondosan eltussolva a jelentést ami egy eltűnt hadosztály és egy szál beteg vigyorú náci kalandjait írja le? - - Te meg... ez, honnan? - - Csak tippeltem, de akkor közel járok az igazsághoz. Mennyit ér neked fizetés emelésben, hogy ezt ne kotyogjam ki a vadászoknak? - - Mégis ki hinne neked? - - Rólad beszélünk. Ha azt mondanám nekik, bizonyos vagyok benne, te vagy a vicces bajszú német diktátor anyja, azt is tényként kezelnék.- - Egy fityinget sem kapsz... - - Ez tuti ütközik valamivel a munka törvénykönyvben. -
- Hol is taglalja pontosan a fizetett, illegálisan felfegyverzett, fajirtó zsoldosokkal szemeben támasztott ellátási követelményeket? - - Oké kvittek vagyunk... Fukar zsi... - Összehúzom a szemöldököm. - Zsivány? - - Szép mentés.- - Köszi. Amúgy a srácok videókapcsolatot nyitottak. - Erre nem válaszolok csak figyelni kezdem a több részletre bontott képernyőt.

Az első jelentést természetesen a mesterlövész csapat küldi. Anabel látszódik ahogy a szobájában kevesen öltözködik. Szép ablakai vannak az épületnek, jól belátni a szomszédos létesítményekből. Mondjuk nem is ilyen eseményekre van tervezve.
Megjönnek a találatjelentések is. Egy fej, egy szív... kettő fenék, kettő mell. - Tudom hogy gyakorlat, és az optika jó képet ad, de megdöglötök ha nem veszitek komolyan. Amúgy baromi jó segge van nem? - - Alfa a bázisnak. Az információ megerősítve.- - Mertetek volna mást mondani. -
Közben ismét infócseppek érkeznek hozzám. Erre felesleges bármit is mondanom neki, inkább a gyíkokat hívom. - Echo valami jelenteni való?- Ekkor megjönnek Ana böngészései és a pontos Gps koordináták. Erre pedig csak egy válasz van. Edy tündérem innentől tiéd a ház én elmegyek piknikezni. Csssss... csak fogd be a pofád és dolgozz.-
Engem nem fognak üldözni, így tuti gyorsan eljutok oda. Már így is megy lefele a nap, elég a motoros szerkóm, meg kivételesen egy piszok gyors sportmotor. Akkor mókára.

Ezalatt Edyt elárasztják a jelentések videókkal tüzdelve. Ahogy a motor kiér a mélygarázsól és minden csap vagy két tucat jelentett találatot ad le Ana fejére. Legyen az mesterlövész, civil ruhás, vagy a feddett műveleti csoport. A szürkületben tökéletesen láthatatlanul hangtompított csattanások vesznek el  a város morajlásában, amiket a lézeres rendszer szépen kimér és összegezve a videórögzítéssel kiszámolja a találatokat. Minden csapat jól szerepel, ideje meghajtani őket. A motor Gps le volt követve, így a motorizált csapat az útvonal menti sikátorokból várta a rajtaütést. Amint a lányok elhúznak két fekete katonai Hummer és négy krosszmotor ront elő. Mivel a városban már ezek is feltűnőek, a fegyveresek nem lehetnek aktívak egyik járműben sem, csak követhetik őket. Így inkább úgy fest mintha egy tábornok lányát, apa elkísérné az első randira.
Útközben Edy elküld egy képet szinte másodpercekkel Chloe üzenete után, én meg csak vigyorgok. Tehát tényleg jól szórakozik. ~Egészségedre~

Közben megérkezik egy kevéske infó a helikopterekről. Azzal akartam elkapni őket és most jól megszívtam. Egy drága kapcsolat nem túl sűrűn kihasználható adottságát koptattam meg a semmiért. Remélem legalább faszák lesznek a képek. Bár nem hiszem, hogy kitehetném őket Facebookra. Tényleg... csinálnom kéne egy accauntot. Úgy egy lépéssel közelebb lennék...
Vajon, hogy megy a lányok üldözőinek?
Anabell Holloway
Vérfarkas
Vérfarkas

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Vas. Jún. 18, 2017 6:12 pm

Elhittem volna az első pillanatban, hogy ebből valami konkrét is lesz? Mikor még csak az üzletben álltam és megéreztem az első illatfoszlányt, mikor tekintetem végig pásztázta Chloe testét és elhatároztam, hogy kiderítem, miért van ilyen illata? NEM! Megmondom a frankót, csak egy ötletnek indult a dolog, és most ott tartunk hogy egy gyorsaságival száguldozunk a városban, és a csaj mögöttem a városnak dob csókot, elmondása szerint Trevnek, de tudom hogy nincs itt. Érezném. Helyette itt van az az átható szorongás, ami a gyomromat egy gombostű méretére zsugorítja. A farkasom úgy cikázik bennem, mintha cápa lenne, aki ha megáll megfullad. Mély levegő kifúj. Nem segít, rohadtul nem segít. Fejemben Chloe szavai keringenek, mint gólya… hagyjuk. Megvan, hogy több mint egy közönséges vacsi, de nem más, mint egy hétköznapi ember, mégis hogy érthette, hogy játszani tanítja? Mi a jóisten van kettejük között?

Agyalnék rajta, tényleg megtenném, de a visszapillantó baljós képet fest elém.
-Hogy mi a retek… - nem jut jobb az eszembe, örülök, hogy legalább ennyit ki tudtam nyögni, ahogy meglátom a két fekete böhömnagy terepjárót meg a négy motorost.
–Kapaszkodj! – mordulok fel, és a farkasom velem együtt kapcsol magasabb fokozatba. Furcsa mód nem csinálok magam alá, inkább az életösztön kerekedik felül és valahol mélyen értékeli bennem, hogy talán motoron könnyebb lerázni őket, mint négylábon. Erőszakosan húzom meg a gázkart, és a motor eleje egy pillanatra meg is emelkedik. Idegesít a bukósisak, nem látok mindent benne, leszűkíti a látóterem, és a zajokat is nagyon letompítja, de nincs időm se módom rá hogy megszabaduljak tőle, így csak egy hirtelen éles kanyar marad válaszútnak. Szűkebb az utca, talán segít időt nyerni, ha másik irányba húzom őket. Szerencsére követnek, eddig. Hangos morgással veszem tudomásul hogy a motorom nincs felszerelve semmilyen eszközzel ami segítene lerázni a követőim.
-Chloe a barátaid nem aprózzák el a dolgukat. Ez mind Trevor műve? Érzed őt a közelben valahol? Mert én ebben a szarban semmit nem érzek, az adrenalin túlhajtja a vérem, és totál megbénít.
Két utca balra egy jobbra, átvágva a szűk sikátoron. Persze a köcsög motorosok a nyomomban, az egyik kezében még egy hálót is megpillantok. Hogy az a jók…va élet. Ha lerántanak a motorról vége a mókának. A fal közelébe megyek és húzom neki akár az őrült, hogy az utolsó pillanatban a nagy konténert kikerülve megmeneküljünk. Sajnos csak egy csattanást hallok, de az jókora. Újra a főúton és egy pillanatnyi csend vesz körbe. Értetlenül nézek körbe, hova lett mindenki. Lassítok és mereven figyelem a visszapillantót, csak hogy Chloe szorítása arra késztet hogy felnézzek. A két Hummer keresztbe áll az úton előttem. Nem száll ki belőle senki, a lámpák világítanak. Sietve fékezek le, de a megmaradt 3 motoros is beér és tisztes távolságra megállnak.
-Nah baszki… - nyögöm és a sisak rostélyát felcsapva számba veszem a kesztyű ujjait, letépve a kezemről a puha bőrt. Jól láthatóan feltartom a középső ujjamat és körbe mutatom.
–Dögöljetek meg mind! – A kesztyűt a zsebembe gyűröm, majd csupasz kézzel ráfogok a gázkarra, mély levegőt veszek, majd kifújom. – Ugye tudod, hogy most nem fordulhatunk vissza? Most már nagyon nem. Ohh jaj basszus, nagyon ki fogok kapni… Kapaszkodj! – Torkomat eszelős morgás hagyja el, és kövér gáz kíséretében hajtok a Hummerek felé. Egyenesen a kettő közötti kis résnek, amin épp átférünk, bár a jobb térdemről letépi a gallytörő a ruhát meg némi bőrt is. De szabadon száguldunk kifele a városból. Csak az a seb ne csípne annyira átkozottul.
Bassza meg.
Chloe Bright
Ember
Ember

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   Pént. Jún. 23, 2017 10:57 pm

Vidáman felnevetek Trev engedélyére, miszerint Anához költözhetek. De, hogy azért Trev se unatkozzon majd párszor átlátogatunk hozzá is, meg a fiúkhoz is. Nehogy hiányoljanak még a végén.
- Egérke! Szeretsz a parkban sétálni délutánonként? - nevetek fel Trevor ötletére, ahogy elképzelem, hogy Ana nyakán egy nyakörvvel sétál a parkban előttem, én pedig a nyakörvhöz kapcsolódó pórázt tartom. Szinte kirobban belőlem a nevetés. ~ Rendben van. Ígérem minden nap megsétáltatom apa! Köszi a kiskutyust!~

Az események gyorsan történnek, én pedig élvezettel sodródok az árral.
Aztán egyszercsak hatalmas hajszában találom magam. Anán érzem, hogy egyre idegesebb, és ez kezd eluralkodni rajta ahogy menekülünk a minket követők elől. Vagy legalább is ő így fogja fel. Pedig, ha tudná... Ha ez komoly helyzet lenne, szerintem már vidáman vacsoráznék Trevvel, míg Ana szétlőtt porhüvelyét a takarítók szednék össze csipesszel valahonnan az utcáról. Gyanítom, már most is több teli találattal büszkélkedhet Trev kicsi gárdája, csak azért nem haltunk meg, mert nem vagyok veszélyben, mert nem éles töltényt használnak. De úgy érzem,  igazából csak egy nyekkenésembe kerülne, hogy a gyakorlat éles szituvá váljon, és Ana átlőtt fejjel bukjon le oldalra a motorról.
- Éljen! Motoros üldözés!!! Ezt is kipipálhatom a bakancslistámon! - nevetek fel, miközben azért kapaszkodok, hogy nehogy leessek Ana mögül és kimaradjak a buli további alakulásából.
- Ezen a motoron nincsen valami rejtett fegyver? Kipróbálnám a hátrafelé lövöldözést mozgó járműről.. Az is egy pont a listámon. - nevetek.
- Nagyon tapadósak, de hát mit vársz tőlük? Hiszen férfiak. Tehetek róla, hogy mind ennyire belém zúgott? - nevetek vidáman. Lerí rólam, hogy egyáltalán nem veszem komolyan a helyzetet. Elgondolkodom, hogy válaszoljak-e a kérdésére, aztán úgy döntök, hogy végül is miért ne válaszolhatnék neki. Max, Trev kitörli a fejéből, vagy valami, ha nem szabadott volna árulkodnom. Döntök - Egyébként tudom, hogy Trevor műve. Most határozottan nincs a közelben, de hamarosan találkozunk vele. Viszont folyamatosan kapcsolatban vagyunk teleptikusan. - vonok vállat könnyedén, amit ő nem láthat, viszont érezheti a mozdulatot a derekát ölelő karomból.
- Hú! Azta! - nézek hátra azért én is néha - Ennyire még egy férfi se akart behálózni..
~ Szépségem.. Azt a hálót lóbáló illetőt nem csípem.. Ha miatta borulunk, és felhorzsolom a combom, akkor nagyon mérges leszek. Bár azt szívesen elviselném, hogy lekezeld a sérülésem.. De azt hiszem határozottan nem izgató a fenéktől bokáig lenyúzott bőr, és van egy olyan érzésem, hogy állni is nehéz lenne úgy, nem hogy koktélokat keverni, és részegeket kiszolgálni..~ jegyzem meg csak úgy félvállról, aztán, ahogy látom, hogy Ana tervez valamit, és közelít egy konténer, úgy gondolom, hogy nekem is egy kicsit bele kéne tennem valamit ebbe a menekülésbe, úgyhogy a lábtartóra állva felemelkedek, a kezeimmel Ana vállába kapaszkodok, és amennyire ez egy mozgó motoron lehetséges, bemutatok egy igencsak szép pucsítást. Farmerem szépen ráfeszül hátsómra, én pedig erősebben belemarkoló Ana vállába, ahogy hirtelen kikerüli a konténert. A mögöttünk felhangzó hatalmas csattanás alapján a figyelemelterelés sikeres volt. - Uhh.. Remélem azért túléli csórikám.. Bár inkább ne, mert ha Trevor ezt leveri rajta, azt nem köszöni meg..
~Csak egy jó tanács drágaságom.. Az embereidnek fizess nőket, vagy nem tudom, mert hihetetlen, hogy ennyire el lehet terelni a figyelmüket egy-egy formás hátsó villantással. Szerintem túlteng bennük a kangörcs..~ teszek egy finom javaslatot gondolatban, majd elkezdenék visszaülni a motorra, de ekkor meglátom előttünk a barikádot.
- Éljen!!! Barikád! A fiúk tényleg nem aprózzák el! - örömködök, majd magam is meglepődök társnőm kirohanásán, mivel ilyet eddig nem csinált, de határozottan egyre szimpatikusabb a csaj. - Nem is akarok visszafordulni! - nevetek vidáman. - Hajrá egérke! Én neked drukkolok! - ahogy megindulunk a barikád felé belemarkolok a vállába erősen, de azt már innen látom, hogy nem fogunk koppanás nélkül átjutni. A motor csak-csak átférne, de a lábaink is ott vannak. Ana vezet, és mivel farkas, így viszonylag hamar gyógyul, én viszont ezt annyira nem mondhatom el magamról, még Trev támogatása mellett se. Így mielőtt átzúgnánk az autók között lábaimmal az ülésre állok, és így kapaszkodok. Szerencsére az egyensúlyommal nincs baj. Bár ahogy Ana lába találkozik a kocsi rácsával kicsit megbillenünk, de a lendület visz  tovább, Ana a pillanat törtrésze alatt visszaszerzi uralmát a motor felett, én pedig kényelmesen visszalépek a lábtartókra és leülök.
- Jól vagy? - kérdem meg azért, kicsit aggódok. nem örülnék, ha az újdonsült fájdalomtól a kisfarkas nagyfarkassá változna. - Van a bárpulton kívül valami elsősegélylába is a weekend házadban ugye? - kérdem. Na jó egy kicsit azért sajnálom. Ez biztos nagyon fájhat.
~ Szépségem! Köszönöm, az egész utat nagyon élveztem eddig, és most se panaszkodok, de egy kis pihenő jól esne mielőtt veled találkozunk. Megoldható? Úgyis több tucatszor lelőttetek már minket, meg elkaptatok, és nagy összegben fogadnék, hogy még a légierőt is ránk állítottad, szóval le vagyunk lőve, halottak vagyunk, hullák... Többszörösen is. Egy kis szünetet hagyj a lánynak összeszedni magát, mielőtt személyesen tekernéd ki a nyakát, mert szerintem farkasmancsokkal nehezebb motort vezetni, mint emberi kézzel..~
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Why? - Chloe & Trevor & Ana   

Why? - Chloe & Trevor & Ana
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloe Winslet - újra írt verzió
» Chloe&Timur - Timur kollégimi szobája