HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Yesterday at 10:05 pm by David Johnas

» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Yesterday at 9:42 pm by David Johnas

» Ráni és a Tanító Maya & Derek
Vas. Aug. 20, 2017 10:11 pm by Derek Simon

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Vas. Aug. 20, 2017 9:58 pm by Derek Simon

» Csak egy fuvar - Ezirius & John
Pént. Aug. 18, 2017 11:59 pm by John Dante

» Prometheus - Daniel
Szer. Aug. 09, 2017 7:36 pm by Prometheus 05

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Szer. Aug. 09, 2017 12:56 am by John Dante

» Greg & Lexi
Kedd Aug. 08, 2017 10:32 pm by Alexis Clarke

» chasing one's own tail
Kedd Aug. 08, 2017 12:52 am by John Dante

Top posting users this month
David Johnas

John Dante

Ezirius

Kain Norfolk

Derek Simon

Alexis Clarke

Veronica Thorne

Maya Scott

Prometheus 05

Abel Blythe

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Marcus - Daniel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Mist
Vérfarkas
Vérfarkas

Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Marcus - Daniel   Pént. Júl. 07, 2017 8:10 am

Nem terveztem ma semmit. Tényleg semmit. De mégis az erdőt járom, mint valami holtkoros. Mintha…áh tuti nem az anyatermészet hív, sem semmi más. Majd DJ-t megkérdezem efelől… csak többet tud mint én. Nem ma kezdte, szóval szerencsés vagyok.
Megint ez van. Töröm a fejem egy apró dolgon, ami nekem hatalmas, de megint nem kértem segítséget- e téren. Előbb-utóbb hülyeséget csinálok és rántom magammal a másikat is, volt már rá példa. Nem egyszer ittuk meg a levét.
Kellett még pár perc, csak egy kevés idő, hogy nagy takarítsak egyet a fejemben, máskülönben félő, hogy tényleg zord hibát vétek. Azzal is, hogy kimerészkedtem erre felé.
Elég zord volt az ábrázatom és a fel-felsejlő energiám is ahhoz, hogy tiszta sor legyen: kurvára nem vágyom senki társaságára. Mi bajom? Csak a múltamon rágódom… az árvaházi napokra. A nővéremre… minden eltöltött percünkre és én 3 éve nem láttam már őt. A balesetem napján gondolkodtam el azon, hogy fel kellene keresnem, de nem tettem meg. Elváltak útjaink…
A gondolataim dióhéjnyira szűkültek, valami más lopott teret oda és érzékeim is erősödtek.
A fel-feltörő idegen energiák olyanok, mintha egy-egy gyomrost kapnék, de még a szolidabb fajtából, az üvöltésre pedig a hang irányába fordítom a fejem. Igazából kedvem és kíváncsiságom lenne utánuk menni, ám a nagy kivonulás még nekem is azt sugallja, hogy ez nem feltétlen érné meg. Frusztráló és nyugtalanító, tényleg túl sok váltó van a városban. Némelyikről nem is tudok, sőt, emberalakban megmondani sem tudom, hogy ő épp kihez-mihez tartozik.
Nesze neked 2 év, még van hová fejlődni.
Megiramodok a hangok irányába, úgy 1 km-t futhattam, amikor elértem a helyszínt. Lestoppoltam.
A látvány aggasztó volt… Egy tigrist más váltók gyepálták… egymaga volt, de ellenfelei többen…hárman, pontosabban, nem nyerhetett. Farkasom megmozdult bennem, egyikünk sem szerette a tömegbalhét, főleg az egy elleni küzdelmet, amikor a másikra rámennek hárman, négyen. Emberalakban megiramodtam és az egyiknek ugrottam neki, a lendület és a meglepetés ereje nálam volt, leszedtem a csíkosról az állatot és féltérdre ereszkedve bámultam a feltápászkodó bestiát. Morgott, nyáladzott.
Felvillant a tekintetemben a bestia, amaz meg méregetni kezdett, mint egy kötözött sonkát, amit meg(v)enne, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Marcus Bates
Vértigris
Vértigris

Foglalkozás : Diák
Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Marcus - Daniel   Hétf. Júl. 24, 2017 11:41 pm

we are

THE FORTUNATE ONES

----------------------------------------

Mikor elindultam túrázni, csak néhány jó szelfit akartam a sziklák tetejéről. Állítólag van egy pont, ahonnan gyönyörű a város. Úgy időzítettem, hogy épp napnyugtakor érjek oda. Van nálam két hűtött sör, nasi, telefon a modern utazó elengedhetetlen tartozékával, a GPS-szel és a szelfibottal. Teljesen laza kirándulásnak ígérkezett, azon az úton, ahol tigris alakban már egyszer-kétszer jártam is. Pont ezért is akartam visszajönni, mert a szikla és a környéke olyan nyugodt erőt sugárzott, ami valamit megérintett bennem és a tigrisben.
A fene se gondolta volna, hogy az ösvény egyszercsak véget ér, és hogy miközben a folytatást keresem, egy táborra bukkanok, ami nagyon üresnek tűnik. Olyan, mintha a helyett épphogy csak elhagyták volna, a sátor még imbolyog is egy kicsit. Talán épp szexelnek odabent, jobb lesz továbbállnom - épp ezen morfondírozom, mikor morgást hallok a hátam mögül, és aztán telibe kapja valami a tarkómat.
A következő pillanatban azon kapom magam, hogy egy óriási szörnyeteg vicsorog az arcomba. Halálra rémülök, és férfiatlan ordításba kezdek. Azt mondják, attól minden vadállat megijed. De egyáltalán mi a fene ez?! Kiáltásokat hallok magunk körül, és a szemem sarkából úgy látom, mintha mások is lennének itt. Talán vadászok? Vagy a szörnyeteg társai?
- Segítség! - kiabálom kétségbeesve, miközben próbálom magamtól távol tartani a rám támadó állat... agyarait? Metszőfogait? Mi a fenétől ilyen bűdös?!
Végül teljesen váratlanul eltűnik fölülem, és miután villámgyorsan feltápászkodom, csak akkor látom, hogy valaki lerántotta rólam és most épp farkasszemet néznek egymással, bár nem sokáig, mert a szörnyeteg - egy óriási nagy patkány, most látom - újra támad, és ráveti magát a fiúra. Próbálom figyelmeztetni, de semmi értelme, főleg azért nem, mert nekem újra elkapják a karomat és hátraráncigálnak. Nekitaszítanak egy fához és hiába rúgkapálok, semmit se érek el vele.
- Mit keménykedsz te kis k*csög? Húzd el innen szépen a csíkot ha jót akarsz! - röffen rá a védelmezőmre az egyik arc, egy tetovált kopasz nagydarab pasas. Mégis mi a fene bajuk van ezeknek?
- Vigyázz! - kiáltok rá a farkasfiúra, mert látom, hogy a háta mögül is közelebb óvakodnak hozzá és épp le akarják ütni egy husánggal vagy mivel.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Marcus - Daniel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel Whitehall