HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Step by Step - Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 11:27 am by Trevor Estacado

» Why? - Chloe & Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 10:37 am by Trevor Estacado

» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Hétf. Nov. 13, 2017 10:25 pm by Veronica Thorne

» Greg & Lexi
Hétf. Nov. 13, 2017 9:38 pm by Alexis Clarke

» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Csüt. Okt. 05, 2017 9:28 pm by David Johnas

» Kronológia
Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am by John Dante

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Pént. Szept. 22, 2017 4:28 am by John Dante

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Pént. Szept. 22, 2017 4:14 am by John Dante

» Hazatérés és egyéb katasztrófák - DJ, Phil, Promi
Szer. Szept. 06, 2017 8:49 am by David Johnas

Top posting users this month
Trevor Estacado

Alexis Clarke

Veronica Thorne

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Kronológia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

Foglalkozás : Taxisofőr
Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:28 am

KOR: 30 ||  FAJ: VÉROROSZLÁN || RANG:NINCS || HARAPÁS IDŐPONTJA: SZÜLETETT || FOGLALKOZÁS: TAXISOFŐR|| PB: ALFRED MOLINA

Elmélkedő, megfigyelő, szereti, ha ő mindent lát, míg őt senki. Na nem azért, mert sunyi vagy szürke eminenciás, inkább azért, mert világéletében elméleti tudományokkal foglalkozott. Meggyőződése, hogy az emberek (és egyebek) nem kíváncsiak a véleményére, így ha nem kérdezik, nem is feltétlen osztja meg amit gondol. Egész élete az adott pillanat köré épül, bármikor készen áll felszámolni mindent és költözni új városba, emiatt nagyon nehezen épít ki mély kapcsolatokat. Alapvetően vidám, jókedvű, szeret viccelődni akár idegenekkel is.

John a középosztályhoz tartozott, jó körülmények között nőtt fel. A tudományok mindig is lenyűgözték, habár hamar rájött, ő nem az a rejtett zseni, aki új dolgokat fog felfedezni, vagy akár csak esélye lenne bármiféle komolyabb elismerésre. Kompromisszumos megoldásként tanárnak készült, hogy legalább érintőlegesen közel legyen a tudományokhoz.
Fizikatanárnak tanult, míg vérének különlegessége nem jelentkezett. Sutba dobta álmait, félbehagyta tanulmányait (amiket képességeihez mérten az internet segítségével próbál fejleszteni/szinten tartani), és ezerszer átkozta az ősét bárki legyen is az, akitől a képességeit kapta (a szülei nem alakváltók, kérdezni őket nem nagyon volt módja, de sejti, hogy anyuci esetleges félrelépése állhat a dolog mögött - nem volt a leghűségesebb fajta). Városról városra vándorolt, abból élve amiből tud, kerülve a hozzá hasonlókat, hisz semmit nem tud erről a világról. New Age citybe a kedvező törvényi lehetőségek miatt jött, meg azért is, itt végre hátha nem kell tovább menekülnie, és hátha nem lesz többet egyedül.

"Csippan a telefon, fuvarlehetőség. Három mérföldre innét, valószínű turista, mert csak két tömböt akar utazni. Nem baj, ha körbemegyek, még talán meg is éri. Visszajelzek, vállalom, úton vagyok. Belelesek a tükörbe, megnyugtat amit látok. Átlag harmincas férfi, kicsit elhanyagolt, mind arcra mind alkatra, sötét tekintet mögött mégsötétebb titkokkal. Erről óhatatlanul a vicc jut eszembe, hogy miért tévedt el a vércica a kórházban... Mert MRI-re küldték, ő meg amarra ment. Jó vicc, eredetileg szőke nős volt, de mostanság az nem oké, de a vérizékkel lehet tréfálni. Hogy miért jutott eszembe pont ez a vicc a sötét tekintetemről, jó kérdés, de nem fontos. Megérkeztem. Felveszem az utast. Beszélgetni próbál, sok éves rutinnal válaszolok, miközben fogalmam sincs miről beszél, el vagyok foglalva a gondolataimmal.
- Régóta él itt? - kérdezi.
- Nagyjából két hónapja. - felelem. Az ősrobbanás során egyenlő mértékben jött létre anyag és antianyag.
- Tényleg mindenhol vérfarkasok élnek itt? - fecsegi. Azonban érdekes kérdés, hová lett az antianyag. Akármerre figyelünk, anyag van, antianyag viszont nincs.
- Nem mindenhol, de persze többen élnek itt mint máshol. - A húr elmélet szerint az antianyagot felszívhatták a hiperdimenziók. Egész világok lehetnek ott, nyersen antianyagból.
- Úgy szeretnék igazi farkasembert látni. - ujjong. De felszívhatták az egészet? Elvileg a gravitáció is azért gyenge, mert a hiperdimenziókban érvényesül az erő nagy része.
- Lehet, hogy látott. Amíg nem változnak át, úgy néznek ki, mint bárki más. - magyarázom, mint majd minden turistának aki ide vetődik. Abból indultunk ki, hogy az antianyag, habár a baronok és kvarkok töltése ellentétes a normál anyaghoz képest, ugyanolyan anyag, mint a normál megfelelője. Az antivíz ugyanúgy folyékony, áttetsző, és alapja az antianyag-életnek.
- De én szörnyként szeretném őket látni. Van erre lehetőség? - kérdi, sokatmondóan nyúlva a tárcája után. Csakhogy a legutóbbi kísérletek azt bizonyítják, hogy nem olyanok. Úgy mondják, nem szimmetrikusak a mi anyagunkkal. Persze ott még nem tartunk, hogy antianyagból egész molekulát hozzunk létre, egy-egy atom is csodás eredmény, bár sokkal inkább kapunk antiprotont és pozitront. Tulajdonképpen hidrogént és deutériumot már létrehoztak, ennél összetettebbet nem nagyon.
- Hogy ne lenne. Ugyan nincs telihold, de a parkokban néha a fiatalok átváltoznak, főleg ha figyelik őket. Vagy el lehet menni a jaguárok klubjába. - mondom közömbösen. Habár már eljutottak odáig, hogy egy antiprotont több, mint egy éve létezésben tartanak (a mágneses mező ami ezt lehetővé teszi is lenyűgöző tudomány), a kísérletek azt mutatják, hogy egy részecske és antianyag változata nem ugyanúgy reagál az ingerekre. Az esetek 20%-ban az antianyag részecske sokkal hamarabb bomlik le, mint a valódi anyag.
- Jaguár klub? - kiált fel. - El tud oda vinni? - már veszi is ki a bankjegyeket a tárcájából. Hogy hívták ezt a folyamatot? Valami a szimmetriával volt, de nem emlékszem. Eh, kereshetem meg megint a neten, amint sikerül kiraknom ezt a majmot.
- Természetesen. - már fordulok is új irányba. - De az picit messzebb van, nagyjából fél óra míg odaérünk. - Az antianyag kapcsán ezen a ponton megreked a tudományom. Szerencsére ott vannak a hiperdimenziók. Ugye Newton megfejtette a gravitáció törvényszerűségeit, de a miértet nem. Mégis, hogy tud a Nap a maga irdatlan messzeségéből vonzást kifejteni a Földre, miközben nincs közöttük semmi, amivel húzhatná magához. Einstein megadta a választ.
- Az nem baj! Maga látott már átváltozott alakváltót? - kis híján rávágom, hogy egyszer egy tükör előtt kapott el a telihold, de visszafogom magam. Lepasszolom a pasast, ad majd jattot, és a jaguárok is fizetnek, hogy hozzájuk viszem és nem a többi pózerhez, akik közelebb vannak. És egyszer talán összeszedem magam, és megkeresem az oroszlánokat, hogy bemutatkozzam nekik..."

A hozzászólást John Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 25, 2017 2:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:31 am

Chicagói falka
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

Detroit
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

Pittsburgh
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

Philadelphia
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:32 am

New Age City
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:33 am

Csak egy fuvar - Ezirius & John

Késő éjszaka, zuhogó esőben felvettem egy különös utast, akinek a neve Ezirius Dimitrovics.
A kezdeti szokásos taxis-utas ellenszenv után eléggé megkedveltem, mert mint kiderült, ugyanúgy fegyvermániás, mint én.
Megélhetésszerűen foglalkozik fegyverekkel, kereskedő, de hogy mi egyéb, az nem derült ki.
Még közös lőtérlátogatást is megbeszéltünk.
Aztán elszóltam magam, hogy mi is vagyok....
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:35 am

Derek & John A tigris és az oroszlán

Hirtelen dühömben, hogy bedöglött az autó, belemartam egyet a motortérbe.
Egy vértigris bukkant fel, aki segített helyrepofozni (=megcsinálta helyettem), hogy működjön, hálából felajánlottam neki, hogy hazaviszem.
Érdekes alak, sokfelé járt, sokmindenhez ért, és vannak akik nem kedvelik őt.
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:39 am

chasing one's own tail

Egy meló utáni éjjelen a nyílt utcán, miközben élelem után kutakodtam letézereztek, megvertek, és elhurcoltak a tigrisek (mia kalifa vagy mi a neve a klánjuknak) főnöke elé.
Valamit csináltam, aminek a tigrisek nem örülnek, de palotapincsi legyek, ha tudom mi az. Ez persze nem gátolja meg a tigriskirálynőt, hogy megcibálja a sörényemet.
Ráadásul majdnem telihold. elég messze tőle, hogy nem változzak át, de elég közel, hogy kontroll nélküli pofátlansággal súlyosbítsam az amúgy se túl jó helyzetemet.
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am

Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John

Állásinterjúnak tűnt, de egész más lett belőle, mikor a Clark iparvállalat CEO-ja maga elé hivatott, ahol is kiderült, hogy nem csak nőstény oroszlán, de hivatalosan az elöljáróm, akinél be kellet volna jelentkeznem két hónapja, mikor megérkeztem.
A bejelentkezés úgy tűnik megtalál, már csak az derül ki, hogy kivágnak-e a városból mint a macskát sz.ni, vagy maradhatok, kényszertoborozva leszek-e a bandába, és mennyire masszívan leszek megtépve, mielőtt a fenti kérdésekre választ lelek.
A legrosszabb az egészben, hogy igazuk van, jelentkeznem kellett volna, és nincs értékelhető kifogásom a gyávaságon és a falkákkal való rossz tapasztalaton kívül.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kronológia   

Kronológia
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kronológia
» Kronológia röviden