HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Step by Step - Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 11:27 am by Trevor Estacado

» Why? - Chloe & Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 10:37 am by Trevor Estacado

» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Hétf. Nov. 13, 2017 10:25 pm by Veronica Thorne

» Greg & Lexi
Hétf. Nov. 13, 2017 9:38 pm by Alexis Clarke

» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Csüt. Okt. 05, 2017 9:28 pm by David Johnas

» Kronológia
Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am by John Dante

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Pént. Szept. 22, 2017 4:28 am by John Dante

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Pént. Szept. 22, 2017 4:14 am by John Dante

» Hazatérés és egyéb katasztrófák - DJ, Phil, Promi
Szer. Szept. 06, 2017 8:49 am by David Johnas

Top posting users this month
Trevor Estacado

Alexis Clarke

Veronica Thorne

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Kérdezz-felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Demetrius
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 293

TémanyitásTárgy: Kérdezz-felelek   Szer. Okt. 09, 2013 11:23 am

Ha valami nem tiszta, akkor itt tudsz kérdezni!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Madson Hale
Jégkocka
Jégkocka

Foglalkozás : NAC Rendőrkapitányság, Természetfeletti Bűnügyek Osztálya, százados
Hozzászólások száma : 97

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Vas. Okt. 20, 2013 12:48 am

Üdv mindenkinek!
Akkor, leszek is én az első kérdező... Smile
Kissé tanácstalan vagyok az előtörténetemben a kitöltendő pontok miatt, és a karakter élethelyzete miatt is, úgyhogy a segítségeteket kérem, mindenki válaszát örömmel fogadnám!

Nem tudom, ti hogy emlékeztek, volt-e erről szó bárhol, de szeretném tudni, hogy mire számíthat egy frissen átváltoztatott shapeshifter a támadás után? Rá hány napra jelentkeznek tünetek, miként változik át először (fájdalmak közepette, vagy csak mint egy tüsszentés?), és hogyan változik vissza (mitől?), és ha minden egyes véletlen alakváltást követően fél napig kómás, akkor kb egy hétig alszik egyfolytában, ha minden kis zörejtől átváltozik, ami megijeszti?

Az, hogy szub vagy domináns, az alakváltó jelleméből fakadó különbségtétel, vagy pedig az erejére vonatkozik? Esetleg indulhat alfaként egy frissen átváltoztatott karakter? Vagy azzá válni hosszú/rövid tanulás, kemény munka, vagy csak tehetség kérdése?
Esetleg egy szubból lehet később dom, ha rátalál magára és/vagy megtanulja megvédeni magát? Lehet belőle alfa?

Kicsit sok lett, de... előre is köszi a válaszokat Smile
David Johnas
Vérfarkas
Vérfarkas

Foglalkozás : Raktári alkalmazott, egyébként ügyeletes bajkeverő
Hozzászólások száma : 169

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Vas. Okt. 20, 2013 1:38 am

Kedves Madson!

Először is üdvözöllek körünkben. Smile
Nem kevés kérdést tettél fel, amire pillanatnyilag nem biztos, hogy tudnék válaszolni, lévén éjjel 01:30-ra jár az idő. Napközben nem igazán vagyunk, de este mindig megtalálsz minket adminokat. Smile
Viszont, ha válaszolni nem is tudok most a kérdéseidre, adok neked egy linket az oldalról, konkrétan Philippe és DJ játékát. Igaz ők farkasok, de a menete a dolgoknak minden fajnál ugyanaz.

Itt konkrétan játék közben olvashatod el, hogy hogyan működik ez az egész, ha van kedved. Ha nincs, akkor természetesen holnap választ kapsz a kérdéseidre.

Szép estét, és további jó bagolykodást, ha még vagy egy darabig!

DJ

Itt a link: http://midnighttales.hungarianforum.com/t140-dj-villaja-dj-es-phil
Daniel Hunter
Jégkocka
Jégkocka

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szer. Okt. 23, 2013 12:43 pm

Akkor én leszek a második, bár én csak egy konkrét kérdést tennék fel.
Melyik erősebb egy született alakváltó akinek apja s anyja is az volt, vagy mondjuk egy olyan alakváltó aki egy vámpír halandó szolgája már akár több száz éve. Úgy tudom, hogy egy vámpír mester képes megosztani az erejét a halandó szolgájával.
Tate Duvall-Saporta
Jégkocka
Jégkocka

Hozzászólások száma : 58

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szer. Okt. 23, 2013 12:47 pm

A vámpír halandószolgája erősebb, pontosan azért, amit írtál, mert képesek megosztani egymással az erejüket.
Patra Moon
Jégkocka
Jégkocka

Foglalkozás : Ez meg jobb, ha nem érdekel
Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szer. Ápr. 02, 2014 4:59 pm

Oké, szerintem ideje, hogy ide is írjak:
A báli játék miatt átnéztem a csoportos játék szabályait és a sima szabályzatot is, és igazából nem értem, melyikben mennyire lehet irányítani egy másik játékos karakterét. És mivel nem tudok jól magyarázni (meg megérteni sem mindig ^.^"), inkább egy példán kérném, hogy szemléltessétek nekem:
Feladat: átmenni egy másik szobába
- Sima játéktéren - megkéred a másik karaktert, hogy menjen át, és ha nemet mond maximum írsz az usernek, hogy az elképzeléseidhez az kellene és tegye meg, vagy rá kényszerítheted, hogy átmenjen? Esetleg a karaktered írhatja, hogy átcibálja és a másiknak azt el kell fogadni?
- Csoportosan - a mesélő kérésére át kell menni, akkor természetesen a nagy része megteszi, de a mesélő megszabhatja, hogy milyen gyorsan és kivel teszed? Ha a karakter a saját mentalitása miatt mondjuk ellenkezik, akkor a mesélő akadályt gördít az útjába vagy utasíthat egy másik karaktert, hogy erőszakkal, ha kell, de kísérje át? Mennyire terjed ki az utasítás ilyen esetben másokra?

Előre is köszönöm a választ, és remélem, senkinek nem okoz nagy problémát az értetlenségem;
üdv: Patra
Rain Phantomhive
Moderátor
Moderátor

Foglalkozás : Orvostanhallgató
Hozzászólások száma : 559

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Pént. Ápr. 04, 2014 12:55 pm

Kedves Patra!

Egyszerű játékosként a másik beleegyezése nélkül semmilyen módon nem tudod irányítani a másik karaktert. Irányíthatod a körülöttetek levő közeget (például odahívhatsz egy pincért, leeshet egy cserép az ablakból), de hagynod kell, hogy a másik ezt lereagálja ilyen vagy olyan módon, ergo vagy megállítod ott a cselekményt, vagy ha továbbírod a reagot, akkor nem írhatod bele, hogy "miután leesett a cserép és Joe elugrott alóla" stb. Természetesen a karaktered dönthet úgy, hogy fogja a másikat, és átvonszolja az adott szobába, de erre is hagynod kell, hogy a másik reagálhasson.
Mivel két játékos közt nagyjából egyetértés szokott lenni azért egy játékon belül, ez sok problémát nem szokott okozni Smile

Attól, hogy egy játékban többen vesznek részt, csoportos játékká válik ugyan, de nem kalanddá, mesévé, vagyis nem "irányított játék", csak sokszereplős játék.
A közelgő bált is ilyen formában képzeljük el. Nem akarunk beleszólni, hogy ki, mit, mikor, kivel játszik a bál eseményén belül. Lehet báli előkészület, lehet sírás-rívás a női mosdóban, lehet a bál utáni hajnal az épület tetején, a lényeg, hogy a bál témaköréhez, eseményéhez köthető legyen a játék, amiben párosan vagy csoportosan, de mindenki saját topikot nyit, saját címmel.
Egyetlen topikot tervezünk nyitni, amelyben a közös eseményekről van szó, mint a vacsora, az árverés, a nyitó- és zárótánc, stb. Ebbe bárki írhat reagot. És ebben lesz néhány mesélői post is

Mikor kalandra, mesére, vagy irányított játékra kerül sor, a helyzet egészen más. Az egyik user kalandmesterré vagy mesélővé válik, és irányítja a világot a többi karakter körül. Ez a játékforma kvázi külön univerzumot hoz létre adott játékon belül, a játékos vagy játékosok körül a mesélő mozgatja a világot, az NJK-kat, a cserepeket és a másik szobákat. De akkor sem úgy néz ki, hogy beoffol a mesélő, hogy "és most mindenki jöjjön ide, mert itt egy hulla a tortán", hanem például leírja, hogy a bálteremben/erkélyen/vacsoraasztalnál ez és ez történik, erre pedig adott játékosok reagálnak, ahogy karakterhűnek gondolják. Egy igazi kaland esetében a mesélő gördíthet akadályt, alkalmazhat NJK-kat, akik cselekvésre utasítják vagy kényszerítik a JK-t, de a bál nem ilyen esemény lesz.

Remélem, sikerült megvilágítanom a helyzetet. Ha bármi kérdésed felmerül, írj bátran, örömmel válaszolunk :3
Rain

-----------------------------

Air above me.
Earth below me.
Water around me.
Fire within me.

Patra Moon
Jégkocka
Jégkocka

Foglalkozás : Ez meg jobb, ha nem érdekel
Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szomb. Ápr. 05, 2014 9:39 pm

Köszönöm és iszonyúan hálás vagyok, amiért elviselted az értetlenkedésemet Very Happy
Rain Phantomhive
Moderátor
Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szomb. Ápr. 05, 2014 9:45 pm

Ugyan Very Happy Nincs rossz kérdés ~

Air above me.
Earth below me.
Water around me.
Fire within me.

Veronica Thorne
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Kedd Ápr. 15, 2014 6:15 pm

Sziasztok

Nekem az új szabályról lenne kérdésem. Veroval akkor most az összes munkatársat, összes alakváltot találjak ki, írjam le, akivel dolgozik? Mert az ilyenek spontán jönnek reagban nálam. És akkor így egy halom karaktert kellene előre kitalálnom, a reagjaimat nem tudom elküldeni , mert karaktert kell kitalálnom, várnom kell ennek elfogadására stb.

Egyszóval ezen szabállyal akadályozva vagyok a játékban, mert annak örülök, ha időm végre engedi , hogy reagoljak, nem hogy még egy tucat karaktert kitaláljak, mert ugye nem csak Vero van nekem mint karakter, és hát nálam spontán jönnek az njk karakterek.
Rain Phantomhive
Moderátor
Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Kedd Ápr. 15, 2014 6:41 pm

Kedves Vero!

Ilyenkor jó végiggondolni, hogy kik is azok a munkatársak, akik tényleg ott dolgoznak az Alapítványnál, ami nem tudom, mekkora intézmény lehet, de ha minden ott dolgozóval együtt 50+ főre rúg, gondolom elég megírnod 1-2 kollégát, akivel ténylegesen együtt dolgozol, és interakciód van vele, akire hivatkozol, mint információforrás, akit felhasználsz, mint kísérő, asszisztens stb. Például Luciennek is rengeteg alkalmazottja van, mégsem fogom megírni az összes lobbist, takarítót és szakácsot, mert felesleges. Ők feltűnnek és eltűnnek a reagokban. Még ha épp ismeri is őket név szerint, vagy arcról, akkor is lényegtelenek.

A várakozás ideje egy előtörténetnél sem szokott több lenni néhány óránál, az NJK-k mivel rövidebbek, pillanatok alatt el lesznek fogadva, valamelyikünk mindig elérhető. Ha nem szeretnél várni, hagyd ki az NJK-kat, az ő említésük nélkül is remek reagokat lehet írni.

Sajnos a kérésünk nem véletlen, megértésed köszönjük.

Air above me.
Earth below me.
Water around me.
Fire within me.

Veronica Thorne
Ember
Ember

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Kedd Ápr. 15, 2014 6:53 pm

Vero cégvezető, Lexi dettó. Vero elég sok alakváltóval dolgozik. És van, hogy általánosságban beszélek, van hogy nem. Plusz karaktertörténetileg is van vagy 3,4 karim.

Oké hagyjam ki, de akkor hogy beszéljen a munkájáról, munkatársairól?  Ezzel le vagyok korlátozva akkor megint csak.

Értem én, hogy nem véletlen kerül ki valami szabályzat, de ez nem tudom ,hogy rajtam kivül korlátoz e valakit. De az biztos, hogy most nem fogok neki állni 10-15 njk karaktert megírni (se idő, se kapacitás),akármennyire is rövidek. Így köszönöm a szabályt , majd korlátozom magamat, vagy is a szabály lekorlátozza a játékomat Very Happy

Rain Phantomhive
Moderátor
Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Kedd Ápr. 15, 2014 7:33 pm

Sajnálom, hogy ekkora problémát jelent, szívesen segítek esetleg megírni őket, ha gondolod.

Air above me.
Earth below me.
Water around me.
Fire within me.

Demetrius
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Kedd Ápr. 15, 2014 10:52 pm

Kedves Vero!

Én is írok ide, mert megkértél rá.
Nem kell minden egyes személyhez külön leírást készíteni, akiket csak megemlítesz, hanem csak az olyanokhoz kell, akiket többször emlegetsz, szorosabban kapcsolódik a karakteredhez, akikkel sűrűbben találkozik, beszél.
Ezt az újítást nem azért hoztuk, hogy korlátozva legyetek, hanem hogy a karakterek mögé kissé jobban is be lehessen látni.
Heloise S. Frewen
Jégkocka
Jégkocka

Foglalkozás : művész
Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szer. Ápr. 16, 2014 12:25 pm

Akkor én is kezdjek NJK-kat írni, mivel én is használok kettőt? Amúgy ne haragudjatok meg, de én nem fogom ezt megtenni, mert meghirdettem az apámat - ami még nem kelt el, de hátha elfog - és a barátnője sorsáról, történetéről nem akarok én dönteni.
Vagy az lenne a legjobb, ha kitörölném a karakterem életéből ezt a két személyt és csak csüngne a levegőben család nélkül?

Judas
Vámpír
Vámpír

Foglalkozás : Provokatőr
Hozzászólások száma : 124

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szer. Ápr. 16, 2014 12:31 pm

Kedves Heloise!

A leírásban benne van, épp például Helo apja miatt, hogy Keresőben meghirdetett karikra nem vonatkozik a kérés.

Köszi a hozzáállást :3
Rain Phantomhive
Moderátor
Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Csüt. Ápr. 17, 2014 11:48 am

GY. I. K.
a nem játékos karakterekről

I. Azt az NJKt is be kell posztolni, aki már halott, de sokszor szóba jön és fontos szerepe van?

Az ilyen karaktereket nem szükséges megírni, mivel már nincsenek életben, újra feltűnni, vagy új információval szolgálni már nem fognak. Viszont ha szeretnél neki így emléket állítani, természetesen megteheted, semmi akadálya.

II. Kell-e leírást készítenem a karakterem testvéréről és apjáról, ha sosem jelennek meg, csak a karakterem beszél róluk?

Igen. Ők olyan NJK-k, akik fontos és állandó szerepet játszanak a karakter életében, még ha nem is hozod be őket játékba.

III. Kell-e regisztráltatnom karakterem anyját, és egykori főnökét, illetve az öreg falkavezért - aki már halott, de emlegeti?

Amennyiben a karakterednek kapcsolata van velük, hivatkozol rájuk és jelen vannak az életében, igen. Ha már nem beszél az anyjával, sem a főnökével, akkor nem. Ha mégis beleírnád őket egy reagba, akkor előtte dobsz egy leírást a topikba, és írhatod is a postodat tovább.
Halott karaktert nem kell megírnod, bár ha szeretnél róla ebben a formában megemlékezni, írd meg nyugodtan.
Viszont egy ex falkavezér nem a te személyes NJK-d lesz, sokkal inkább "közkincs".

IV. Kötelező-e képet megadnom a NJK-k mellé?

Nem.

V. A képen szereplő avit le kell-e foglalni, hogy később esetleg egy másik user ne választhassa játékos karakter, vagy NJK avijának?

Az, akit kiteszel oda képnek, csak egy irányt mutat, hogy kb. hogy néz ki az NJK, de nem feltétlenül ő az, mivel bármikor beregisztrálhat valaki azzal az avival.

VI. Házikedvenc NJK-ról kell leírást készíteni?

Nem kell. De lehet, ha szeretnél, hiszen sokunk életében ők is nagyon fontosak :3

VII. Elfogadott NJK megölhető-e, bántható-e úgy, hogy az aki regisztrálta NEM egyezett bele?

A "bántás", vagyis az NJK felé indított támadás ugyanúgy lereagálandó, mint az, ha a karakterednek akarnak bevinni egy gyomrost. Adott NJK tulajdonosa és mozgatója dönti el, hogy az illető megsérül-e, kitér-e az ütés elől, vagy mi történik vele. Ebben is kérlek mozogjatok az ésszerűség határain belül, hiszen ahogy a karaktered, úgy az NJK-d sem szuperhős.

A "megöléssel" kapcsolatban: alapvetően nem gyilkolhatóak az NJK-k, hisz ugyanúgy érző lények. De az ilyen vitás esetekben ki tudjátok kérni a staff véleményét, és ha úgy látjuk igazságosnak, akkor megtörténhet, de reméljük, erre azért nem kell sor kerüljön. Legjobb, ha az ember megbeszéli, meddig mehet el az adott NJK-val előre, így nincs vita később.

VIII. Azt a jó pár lényt, akiket kizárólag egy esemény miatt mozgósítok, kell-e megírnom NJK-nak?

Attól függ, hogy az az esemény mennyire jelentős mondjuk erőpolitikai szempontból. Például a közelgő bálon a kísérődet nem kell megírnod, sem azt, aki elárverezi a lányokat, vagy aki koktélt kever neked a pultnál. Ha ezek az NJK-k másik játékban nem bukkannak fel, nem fontos őket megírni. Viszont azt a 4 falkatársadat, akivel együtt odamész egy vámpír búvóhelyéhez, hogy felgyújtsd, már meg szükséges írni.

IX. Elég, ha csak pár szót írok a külsejéről és a jelleméről? Nem akarok belemenni abba, hogy kivel milyen viszonya van még rajtam kívül.

Elég néhány ecsetvonás, csak hogy képet kapjunk a karakterről, nem kell születéstől jelenig leírni a történetét (persze le lehet, ha akarod), ha viszont lényeges pont, hogy kivel milyen kapcsolata van, és honnan szerzi az infoit, azt kérlek említsd meg, főleg, ha az NJK informátorként is funkcionál.

X. Ha megtetszik valaki NJK-ja, megalkothatom karakterként?

Csak a tulajdonos beleegyezésével. Alapvetően az NJK-k direkt nem meghirdetésre szánt karakterként vannak jelen, de ha ráírsz az illetőre, meg tudjátok beszélni a részleteket. De fogadd el, ha a válasz nem, hiszen nem véletlen, hogy nincsenek meghirdetve.

XI. Mi van, ha szeretném később meghirdetni az NJK-mat, hátha valaki elviszi?

Simán lehet, szólj és átrendezzük a postot a Keresem őt... topikba ilyenkor.

XII. A leírásom kicsit hosszú lesz... nagy baj?

Nem... Very Happy

Air above me.
Earth below me.
Water around me.
Fire within me.

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Vas. Ápr. 20, 2014 3:53 pm

Napot. Mielőtt megalkotom a karakteremet, volna egy kérdésem. Minden vérállat emberi alakban születik (vá-vá, emb-vá) és írtátok is, hogy az emb-vá-ok pubertárs korban változnak át először (ez vá szülő függő) de a vá-vá szülői kapcsolatnál erről nem beszéltetek. Mikortól képes egy vá átvltozni? Továbbá teliholdok kívül erejétől függően kénye kedve szerint lehet?
Válaszotokat köszönöm.
Demetrius
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Vas. Ápr. 20, 2014 4:44 pm

Abban az esetben is csak pubertás korban történik az átváltozás ha mind a két szülő vérállat.
És igen, a teliholdakon kívül máskor is át tud változni egy alakváltó, az erejétől az függ, hogy miután vissza változott emberré mennyi ideig fog aludni.
Trevor Estacado
Vámpír
Vámpír

Foglalkozás : Műkincs kereskedő
Hozzászólások száma : 272

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szomb. Szept. 20, 2014 9:29 pm

Hellóka

Egy ideje foglalkoztat a halandó szolga dolog. Nem találok választ arra a kérdésre, hogy ha a szolga meghal, akkor a mestere is követi vagy csak a mester elveszíti a szolgából nyert többlet energiát?

Előre is köszi a választ.
Demetrius
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Szomb. Szept. 20, 2014 10:53 pm

ha a szolga meghal, akkor a mestere is Smile
Shuga

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Csüt. Ápr. 20, 2017 5:37 am

Üdv karakter alkotás miatt felmerűlt pár kérdés plusz elolvastam a korábbi kérdéseket, és az njk-s meglepett így majd ritkitanom kell az ismerősöket Very Happy. Na de térjünk rá a kérdésre vértigriseknél játszik mind az 5 szín vagy csak négy (fehér, kék, vörös, fekete, arany) már ha a sorozat világát veszük alapul ott 5 szín van. És ebből jön a következő kérdésem is kevert színű azaz kettő vagy több színnel is lehet e rendelkezni? Választ előre is köszönöm, illetve majd lehet hogy némi segítséget kérnék a karakterlap formázásánál.
Jane Bianchi
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Csüt. Ápr. 20, 2017 10:49 am

Szia!
Rendelkezhet egynél több színnel a tigrised Smile

Majd írj rám és segítek a karakterlap formázásánál Wink

Veronica Thorne
Ember
Ember

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Pént. Ápr. 21, 2017 6:46 pm

Shuga irj nyugodtan Demnek egy pmet, azt lehet, hamarabb meglátja, és ha fellép fog neked válaszolni Wink
John Dante
Véroroszlán
Véroroszlán

Foglalkozás : Taxisofőr
Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   Pént. Jún. 30, 2017 7:19 am

Én egy olyat szeretnék tudni (ha már le van írva valahol csak benéztem, szorri), hogy földrajzilag merre van New Age city? Az oké, hogy usa, de melyik része? Lényeges lehet, h mi van közel, valamint a törvények miatt is, amik államról államra változnak. Az Eziriussal való haditechnikai értekezés során jó lenne tudni, h pl. mik a helyi szabályok fegyverviselésre, fegyvertartásra (viselés van ahol tilos, van ahol engedéllyel lehet, van ahol nyíltan, van ahol rejtve kell, és a tartás se mindenhol jár alanyi jogon).
Meg eleve, ha tudjuk melyik állam, már lehet guglizni a különféle területi jellegzetességeket, helyi szabályozást.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-felelek   

Kérdezz-felelek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next