HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Szer. Dec. 06, 2017 9:50 am by David Johnas

» Step by Step - Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 11:27 am by Trevor Estacado

» Why? - Chloe & Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 10:37 am by Trevor Estacado

» Greg & Lexi
Hétf. Nov. 13, 2017 9:38 pm by Alexis Clarke

» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Csüt. Okt. 05, 2017 9:28 pm by David Johnas

» Kronológia
Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am by John Dante

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Pént. Szept. 22, 2017 4:28 am by John Dante

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Pént. Szept. 22, 2017 4:14 am by John Dante

» Hazatérés és egyéb katasztrófák - DJ, Phil, Promi
Szer. Szept. 06, 2017 8:49 am by David Johnas

Top posting users this month
David Johnas

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Ezirius Dimitrovics

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ezirius
Vadász
Vadász

Foglalkozás : Vadász/Fegyvernepper
Hozzászólások száma : 86

TémanyitásTárgy: Ezirius Dimitrovics   Vas. Márc. 30, 2014 8:40 pm

Ezirius Dimitrovics

kor: 28||  faj: ember|| foglalkozás: vadász|| pb: Michael Biehn

Személyiség & Megjelenés  

Személyiség: Viszonylag nyugodt, hideg vérrel gondolkodó, kötelességtudó vadász. Ha harcra kerül a sor kíméletlen, néha kegyetlen (ha elragadja a harc heve...)

Megjelenés: Magas, kb 188 cm, barna haj, zöld szem, 100 kg környéki, robosztus testalkat, de nem szálkás. Fekete farmer bőrkabát, bakancs és egy táskában egy AK74, ami mindig a hátán lifeg.A jobb kezén egy ujjatlan kesztyű, aminek a közepén egy ezüst kereszt van.
Előtörténet

Egy omladozó kunyhó ajtaja. Semmi különös nincs benne, félhomály, kevés köd és szürkület. A békét egy robajlás és egy vérfagyasztó üvöltés töri meg, és a kedves kis korhadt ajtót egy véres test töri át. Háttal ér földet a préda és mellkasát faszilánkok és vér borítja.
- Az bizony nem fog begyógyulni...
A vámpír vért köhögve tiszta dühből vonja kérdőre a rosszakarót. - Ki a f*sz vagy te? - Egy robosztus árnyékot vet a haldoklóra a félhomály.
- Ezirius... A Dimitrovics Cári Szörnyvadász család sarja. Messzire szöktél orosz honból ideáig, de megtaláltalak...- a szörny közbevág.
- Dögölj meg te senkiházi kutya...
A válasz hamar érkezik egy igazán különleges 5.56-os lövedék formájában és a vámpír feje álltól fölfele szétrobban bíborvörösre festve az egykor csendes kis kunyhó falait. A derengés kezd hajnallá válni és a nap első sugarai izzó parázzsá perzselik a holttestet.
- New Age City... ideáig jönni. A jó k*rva futkározós anyádat te dög. Sebaj úgyse jártam még itt és kell egy kis változás az életbe. - Kirántok egy telefont és rövid kis tanácskozás után közlöm az otthoniakkal terveim.
- Na lássuk hol fogunk lakni. - Ezzel a mondattal szép lassan elballagok a helyszínről a város központja felé.

Többet akarsz tudni mi? A nevem Ezirius Dimitrovics. Vadász vagyok és fegyverkereskedő… persze a fő profil a vadászat. A megbízó nem számít. Alakváltó, vámpír vagy halandó...  a pénznek nincs szaga... de nem csak hobbiból ölök. A jó vadász kilövi a hibás vadat... azt ami veszélyt jelentene a többire. A tapasztalatom megvan 20 évesen kezdtem most 28 vagyok és élek. Apámék és az ő szülei is ezt a mesterséget választották. 1435 óta ezt választjuk... A lényeg a multifunkcionalitás. Az a lövedék, ami kicsinálta a kliensem nem kapható hipermarketben. Magam öntöttem ezüstből, fúrtam fel és töltöttem meg szenteltvízzel,
ezt visszazárom ólommal, és bevágom a lövedék hegyét. Tuti cucc. Van egy kedves Glock 17-es pisztoly is vészhelyzetre, meg egy kés a bakancsomban, az is ezüst. Szenteltvíz a zsebben 5 fiola, egy ujjatlan kesztyű ezüst kereszttel a közepén. Tudjátok egy kézfogás sok mindent elárul az "emberről". Na meg persze lőszer, az mindig kell és sok kell nagyon.. olyan, mint suliban a rágó... úgy kell hozni, hogy rajtad kívül mindenkinek jusson különben pórul jársz.
A kis incidens után a tátuska arra utasított, hogy maradjak még... úgy is ezt akartam. New Age híres a toleranciáról, de ahol sok a pedigrés eb ott korcs is akad jócskán.
Az pedig nekem munka és szórakozás. A család viszi a boltot a hátán, de én is üzletelek. Egy AK neki egy Steyer oda és egy két halott holnapra... ez mindig van a kívánságlistán. Bár,  mit hoz a holnap, nem tudom… az ember alul van a táplálék láncba. Főleg itt.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Demetrius
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 293

TémanyitásTárgy: Re: Ezirius Dimitrovics   Vas. Márc. 30, 2014 9:16 pm

Kedves(?) Ezirius!

Igazán érdekes karaktert hoztál nekünk, nagyon tetszett az szj példád, szinte láttam magam előtt a történéseket.
Ha lehet azért ne nyírj majd ki minden ártatlan lelket a városban Wink
Elfogadlak.
Foglalj avatart, utána pedig irány a játéktér és érezd jól magad nálunk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ezirius Dimitrovics
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal