HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Step by Step - Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 11:27 am by Trevor Estacado

» Why? - Chloe & Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 10:37 am by Trevor Estacado

» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Hétf. Nov. 13, 2017 10:25 pm by Veronica Thorne

» Greg & Lexi
Hétf. Nov. 13, 2017 9:38 pm by Alexis Clarke

» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Csüt. Okt. 05, 2017 9:28 pm by David Johnas

» Kronológia
Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am by John Dante

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Pént. Szept. 22, 2017 4:28 am by John Dante

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Pént. Szept. 22, 2017 4:14 am by John Dante

» Hazatérés és egyéb katasztrófák - DJ, Phil, Promi
Szer. Szept. 06, 2017 8:49 am by David Johnas

Top posting users this month
Trevor Estacado

Alexis Clarke

Veronica Thorne

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Koncertre fel! - Alys & René

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

Hozzászólások száma : 114

TémanyitásTárgy: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Jún. 21, 2014 10:25 pm

Helyszín: a szomszéd város ami kb 20 perc kocsival/busszal.

Alyska & René

A mai napra már vagy két hete türelmetlenül várok, azt hittem sosem ér ide, lelassult az idő és elferdült a tér, vagy én nem tudom. Igazi, nagyszínpados fellépés lesz a szomszéd városban. Igazi nagyszínpaddal és nem mi leszünk az előzenekar, hanem a főattrakció. Alig bírok magammal alig öt óra alvás után ugrom ki az ágyból és már készülődök is. Egész nap a lakásban rohangálok nem találok valamit, nincs meg, eltűnt, hová lett? Miért tűnik el ma minden előlem? Bár kivételesen csak egy fél napot bszok el a fürdőben és a hajam próbálom beállítani valahogy, legalább háromféleképpen kipróbálom de sehogysem jó, úgyhogy későbbre hagyom, inkább leülök kávézni, a tévé mellé. Úgyis csak az íze miatt iszom. Lassan telik az idő, de végül eljön és egy közös busszal megyünk át a másik városba. Fekete bőrnadrágot húztam fel, három övvel, amiből kettő csak dísz és egy mellénykét láncokkal nem vagyok olyan fázós, és szép idő van. De van egy kabátom tartalékba hátha kellene. Alyska is velünk utazik, ebből nem engedtem és öt főt jelentettem be amikor a buszt kértem. Eldumáljuk az odautat de égek a vágytól, forr a vérem, és annyira bulizni akarok hogy el nem lehet modnani. Sok számmal készültünk, sajátokkal és pár feldolgozással is, amiket áthangszereltünk.

Befoglaljuk a backstaget és kipakolunk, hangolunk meg miegyéb, és nem bírok magammal, szerintem Alys el is szédül mellettem lassan annyit jövök-megyek, a kis helységben. Képtelen vagyok nyugton maradni, csillognak a tengerkék szemeim, most ezt a színt választottam, de a zöldet is nagyon szeretem. Jobbak mint a barna. Az semmilyen. Átlagos. Aztán végül eljön az idő és színpadra kell lépnem, gyors csókot nyomok Alys ajkaira, aztán felszaladok a színpadra és levadászom a mikrofont. Köszöntök mindenkit, és már bele is csapunk a közepébe, hiszen a közönség ezt várja. Egy bulit, egy showt, energikus és vad koncertet, és ha rajtam múlik meg is fogjuk adni nekik. Mindenki a maximumot hozza és szinte megszűnik minden csak a színpad, a fények és a tömeg az ováció létezik, és hogy végre énekelhetek, azaz néha ének, néha vadabb aztán megint lágyabb... Teljesen magával ragad a party szenvedély.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

Foglalkozás : Balett-táncos
Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Hétf. Jún. 23, 2014 12:56 pm

Ez Renéék első ilyen nagyszabású koncertje, és már napok óta teljesen fel van pörögve. Nem csodálom mondjuk, de akkor is annyira cuki!
Már nagyon rég elhatároztam, hogy az első nagyszínpados fellépésükkor kap tőlem egy ajándékot. Olyasvalamit, ami mindig emlékeztetni fogja erre a napra. Előveszem és nézegetem, és elégedetten konstatálom mindig, hogy jól választottam.
Szerencsére nagy gyakorlatom van már abban, hogy Renének mire is lehet szüksége, mikor koncertre pakol. Ezért tudok neki segíteni, például csúsztattam a táska zsebébe a kedvenc rágójából, amit néha megrágcsál fellépés után, mert úgy érzi, attól kevésbé kapar a torka és nem fog berekedni, meg ilyenek. Itt a szerencsetörölköző, a szerencsefésű, meg a szerencsepasi, azaz én is. A fürdőt ma teljes egészében átengedem neki, magam a konyhaasztalnál sminkelek, lövöm be frissen fekete-szőkére festett hajam és itt is öltözök fel. Jól eltanultam már Renétől a rocker stílust, amit kicsit ma talán túlzásba viszek a szegecses kiegészítőkkel, bár a legnagyobb túlzás szerintem az acélbetétes bakancs, amit ezúttal le is cserélek egy tornacipőre inkább, mert meg fogok sülni a napon amabban.
Végül útra keltünk, és én próbáltam oldani a feszültséget. A buszban persze mindenki elvan, meg viccelődik, és mivel a banda többé-kevésbé befogadott, ezzel sincsen gond, mert úgy érzem, örülnek, hogy itt vagyok. Persze lehet, hogy rosszul érzem, az ilyesmit sose lehet tudni, de Kellyvel a múltkor jót beszélgettünk és ez sokat jelent nekem.
Segítek, ahol tudok, de sokszor láb alatt vagyok a rakodás alatt, ezért inkább elintézek olyanokat, hogy legyen hideg frissítőjük amikor lejönnek a színpadról, meg megválaszolok olyan kérdéseket, amiket meg tudok, hogy ne Renét vagy a többieket nyaggassák vele. Például az esemény hivatalos fotósa nagyon elveszetten téblábolt ott a kordonoknál, úgyhogy őt odavittem a bandához néhány kép erejéig. Kiderült, hogy óriási rajongó, és dedikáltatta a pólóját. Nem tudom, ennek végül is René örült-e, de a lényeg, hogy nem akadt ki rajta, ami szerintem remek.
Végül eljön az idő, én pedig mindegyiküknek kéz és lábtörést kívánok, hisz a színpadra indulóknak ezt szokás. Elkapom René utolsó csókját, átkarolom a nyakát is és odasúgom, hogy mennyire remek lesz odafent, meg hogy le se fogom venni róla a szemem, úgy énekeljen. Aztán, immár a hangzavarban, amit a dobok és a basszus kelt, meg kifut ő is, és rákezd.
Képtelen vagyok letörölni a vigyort a képemről, de aztán megunom az ácsorgást ott jobb szélen, és megkerülve a színpadot meg a biztiőröket bemegyek a tömegbe. előrefurakszom, és persze ezért az életemért kell küzdenem néhol. Bekapok egy csúnya könyökölést a bordáim közé, mert túl közel kerültem a pogózónához, de végül egy eléggé jó helyet sikerül szereznem két csaj mögött, akik arról dumálnak két szám közt, hogy René mennyire jó pasi, bár az egyik közli, hogy igazából Kellyről is fantáziált már, hogy felnyomja a falra és addig csókolja, amíg csak bírják szusszal. Nem teljesen egyértelmű, hogy ki kicsoda a fantáziában, de nem is érdekes, mert a következő számra én is elkiáltom magam a rajongókkal együtt, akik egyszerre kezdenek el ugrálni és az ég felé emelt karokkal teli torokból üvölteni a dalszövegeket. Hát igen, ez az egyik legnépszerűbb számuk.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Vas. Jún. 29, 2014 9:00 pm

Alys & René

Alig bírok már magammal, mire végre felszaladhatok a színpadra, és visszavigyorgok Alysra a kis csókot követően, amit csak a bentiek láttak és már megyek is hogy fergeteges bulit csapjunk így négyen. Sok ismerős arcot látok, de ami még meglepőbb, sok újat akiket még biztosan nem, és ez nagyon jó érzéssel tölt el, és mindent beleadok ahogy megy a koncert, a közepénél vezénylek szünetet és egy viszonylag új, lassú számra zendítek rá, gitárkísérettel, és nagyon enyhe lábdobbal, ami tényleg csak néhol hangzik fel hangsúlyként.
- You're my obsession, my fetish, my religion. My confusion, my confession, the one I want tonight.... - kezdek bele a jól ismert sorokba, amik a többi számhoz lassúnak tűnik, de meglepetten fülelem hogy a tömeg jelentős része ismeri és lelkesen énekel velünk. Világoskék szemeim Alyst keresik a tömegben, mintha azt mondta volna kijön hátulról a bulira, de nem tudom, és nagyon őt akarom látni, minden szőke fej magára vonja a pillantásom, még a fotós is, akit odahozott a koncert előtt, hogy írjam alá a pólóját, és fényképezkedjünk. Ki is vakultam a vakutól rendesen, de csinált egy csomó képet, meg még vele közös is készült, azt Kelly sütötte el. Megtalálom végül Alyst és rávillannak a szemeim, ő tudhatja hogy neki szól, és befejezem a számot, hogy aztán megint belecsaphassunk a buliba és az Another world a következő amit végül választottunk. Arra sokan ugrálnak, mert arra lehet is, és a fél órával későbbi, buli végén a Rise and Shine az amivel búcsúzunk, és levonulunk a színpadról hogy pihenhessünk. Persze hátul, egyből megrohannak minket, mert miért ne, és éppen beszélgetésben, fotózkodásban vagyunk amikor az egyik csaj, akit már több koncerten is láttam, hoz nekünk egy-egy üveg sört Jake-el, és éppen hármasban koccintunk, amikor észreveszem Alyst, és integetek felé.
- Alys! - teljesen fel vagyok pörögve, de a koncerten tele ment az orrom az első sorok parfümjeivel, és alkohollal, szükségem van egy megnyugtató, ismerős illatra is magam körül.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Csüt. Júl. 03, 2014 4:53 pm

Rengetegen jöttek ma el. Lehet, hogy azért, mert ez egy híres nyári fesztivál, amire amúgy is eljönnének, de akkor is. az ilyen fesztiválokon is szokott lenni mindig olyan színpad, ami előtt alig lézengenek, de ez most nem egy azok közül. Mondjuk nem sűrűn jártam kamaszkoromban fesztiválozni. Mindig a tánctábort választottam. Ez egész eddig valahogy nem volt az én világom, de René mellett sok olyan dologba belekóstolhattam, amibe eddig soha. Például a szex egészen különleges formáiba, vagy a gepárdlétbe... elvigyorodom a gondolattól egymagam a tömegben, miközben elhalkul a színpad, ezzel párhuzamosan a női sikolyok hangereje megkétszereződik, majd elhalkulnak ők is amint René előkészül a csendesülős számhoz.
Feldobog a szívem egészen a torkomba, ahogy felcsendül a hangja. Annyira gyönyörű, egészen más, mikor ezt a dalt énekli, mint máskor! A tömeg fiataljai, akik az én dalomat éneklik körülöttem mindenhol, René hangja százszorosra hangosítva, megzengetve a hegyoldalt, és René tekintete, amint végre megtalál... Elpityeredem a sötétben, miközben páran öngyújtókat kezdenek lengetni, és végigfolynak a könnyek az arcomon, míg René befejezi végül a dalt. Annyira megható ez a pillanat, és boldog vagyok, hogy a részese lehetek. Örökre emlékezni fogok rá, mert az ilyesmit egyszerűen nem lehet elfelejteni. Ha ötvenévesek leszünk, öregek és csúnyák, akkor is emelgetni fogom, milyen volt, mikor fiatalok voltunk, határtalanul boldogok és végtelenül szerelmesek. Emlékszel...?
A koncertet végigugrálom és kiabálom, hiszen röviddel a My Obsession után ismét magamra találok. A második visszatapsolás után végül realizálja a közönség is, hogy itt a vége, fuss el véle, és oszolni kezd. Ekkor van esélyem kislisszolni nekem is a backstage-be, és rengeteg embert kell kerülgetnem, mert sokan akarnak közel férkőzni a bandához. Úgy döntök, engedem őket, hiszen nekem annyi kijut Renéből, amennyit csak akarok. Mondjuk ez nem teljesen igaz, de hát na... Nem akarok René és a rajongóik közé állni.
Végül már nem maradnak olyan sokan, csak páran, és lehet, hogy ők maradnak is, mert VIP jegyük van, vagy mifene. Nekem is ott van a zsebemben, bár engem már megismernek az őrök, hisz a bandával jöttem.
Mikor Renével végre találkozik a pillantásom, integetek neki, és elkezdek közelebb furakodni, de ez még mindig lehetetlen erőszakoskodás nélkül, amihez nincs kedvem. Pedig jobban tenném, ha lenne, mert épp látom így, hogy egy csaj pink hajjal és teletetovált karral hirtelen René nyakába veti magát, és szájon csókolja.
Teljesen lefagyok. A többiek csak hujjognak és nevetnek, a lány meg csak nem akarja elengedni a pasimat. Az ÉN pasimat! Érzem, hogy mordul bennem egy többnyire halk bestia, de most veszettül mérges.
Sarkon fordulok, és kirohanok, mert attól félek, hogy menten átváltozom az érzelmi sokktól.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Csüt. Júl. 03, 2014 10:46 pm

Alys & René

A koncert önmagában is nagyon nagyon jó volt, sokan voltak és a színpadon mindig is szerettem lenni, és a koncert közepi két lassabb számú blokk sem vetette vissza a lelkesedést és az őrjöngést és a My Obsession után azonnal folytattuk is, sok zenével, és kevés beszéddel, csak néha szóltunk be egy-egy valamit hogy provokáljuk kicsit a közönséget, és leginkább Kellyvel szájaltunk ha úgy alakult, és közben figyeltem Alyst ahogy a neki szóló dalon meghatódott teljesen, és aztán ugyanúgy élvezte a bulit mint a többiek. Aztán már mennénk le, de kétszer is visszatapsolnak nagy meglepetésemre de örömmel megyünk vissza és két ráadás számot is eljátszunk, és a végén még bemondom hol lesz a következő buli, amire szintén várok mindenkit és végzünk, többször nem megyünk vissza, hiszen elfáradtunk és azért haza is kell jutni, meg élvezni az aftert. Éppen az egyik kapott sörömet iszom, mikor megpillantom Alyst és integetek neki hogy erre jöjjön amikor valami olyasmi történik ami még engem is meglep és kiejt a lelki békémből, az egyik csaj, Lana nekem vetődik, és lesmárol. Ahogy eltolom magamtól, Alys hátát látom csak ahogy kiszalad a backstageből, és engem meg elönt az ideg. Ez a hülye kis... Nekilököm a falnak, nem éppen finoman és fojtott de mégis morgással teli hangon közlöm vele a véleményem a kis akciójáról, és hogy igazán köszönöm hogy ha ennyire nagy rajongó, akkor sikerült tönkretennie az estémet, és a kezébe nyomom a megbontott söröm, ahogy megkérem az egyik biztonságot, Steve-t hogy kísérje ki, és vissza se engedje. Se most, se másmikor. A zenekar tagok is elhűlve figyelnek, de nem érdekel, nekem ez nem erről szól, és Jake meg Damien ki is mennek cigizni. Én meg elindulok Alyst keresni.

Közjáték: Jake és Damien, Alystól nem messze:
- Hallod, azért ez durva volt.
- Jah Lana? Hát merész volt csak úgy rámászni Renére.
- De ahogy René nekibszta a falhoz... néha tényleg egy állat...
- Az biztos. Örülök hogy nem az ellenségem. De mi volt az a dolog hogy ne akarjon elrontani mindent?
- Hm, gondolom arra utalt hogy foglalt és jól van Alys-al nem?
- Hát már nem azért de inkább Alyssal járjon mint azzal a pcsával.
- Ott a pont haver... ha már járás mi van veled és Dorinával?
- Hagyjuk, veszett fejsze...

Végül kiérek a dohányzásra kijelölt hely mögé és megtalálom Alyst, a falnak támaszkodva próbál lehiggadni, vagy nem? Odasétálok hozzá, és megállok előtte, nem engedem tovább menni ha ott akarna hagyni.
- Alys. Kérlek ne haragudj, nem én akartam hogy rám ugorjon. Láttad te is, nem? - sóhajtom, mert ennek megtörténnie sem lett volna szabad. Tudni kell megállni, de úgy tűnik Lana ezt elrontotta. Amivel nem kevés gebaszt lenne képes okozni. Nem szeretem az ilyesmit, nagyon nagyon nem. Az arcára simítom a kezem.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Csüt. Júl. 03, 2014 11:06 pm

Nem tudom, mi ütött belém, hiszen nem a féltékenység. A düh, talán, vagy a rémület. A sokk, hogy ilyesmit látok, hogy ez megtörténik, hogy ez...
Felkapom a fejem a füstszagra, az ismerős hangokra. Rájuk koncentrálok, hiszen tudom, hogyha valamivel elterelem a figyelmem, akkor a gepárd nem akar előbújni belőlem olyan vehemensen. Úgyhogy hallgatózom és a koncert alatt félig leizzadt-lesírt sminkemet törölgetem a szememről, de ettől csak úgy nézek majd ki, mint egy panda. Nekilökte a csajt a falnak? De hát miért bántotta? Persze tudom, hogy milyen heves természete van, nagyon hirtelen haragú. Várom, hogy valami gorombaságot mondanak majd rólam, de végül nem teszik, és ez kicsit vigasztal, de akkor is.
Megérzem René illatát, meghallom a lépteit és a falnak támaszkodva teszek előre pár kétségbeesett lépést, hiszen ha most utolér, akkor meg kell magyaráznom, hogy mégis mi bajom, pedig ez egy csodálatos este, és én nem akarom elrontani.
De nem hagy elmenekülni. Megállít, beszél, én meg egyszerűen képtelen vagyok felnézni rá, de végül mégis megtörténik. A szemeim sárgák, a fogaim dühösen vicsorognak, de végül megtalálom a hangom.
- Ez mostantól mindig így lesz?! - támadok neki Renének indokolatlanul. - Elénekled nekem a dalom, aztán picsák ugranak rád minden bokorból?!
Hihetetlenül kiakadtam. Fogalmam sincs még mindig, hogy min, de ahogy nézem őt, hirtelen elszégyellem magam, elrántom a fejem, és próbálok úrrá lenni a zavaromon. Hiszen én soha nem használok ilyen szavakat! Sohase veszekszem Renével! Mégis mi ütött belém? Ez egy fantasztikus este! René és a banda sikerét kellene ünnepelnünk, nem pedig...
De a szavak áradatát nem tudom megállítani. Belekapaszkodom René karjába, hogy ott tartsam, hogy most az egyszer tényleg végighallgasson.
- Annyira hiányzol René... Annyira elegem van, hogy sohasem találkozunk, hogy mindig elkerüljük egymást és még a hűtőn hagyott cetlire se kapok napokig választ... Lucyvel és Daisyvel többet beszélgetek mostanában, mint veled!
Lesütöm a szemem és eltakarom a fél arcom a kezemmel.
- És erre ezt látom... Tudom, hogy nem akartad, tudom, de mi van, ha egyszer majd akarod? Mi van, ha nem fog látni senki, ha tudod majd, hogy büntetlenül megteheted, mert úgyse fogok tudni róla, hiszen honnan is tudhatnám? Azt is Kellytől tudtam meg, hogy őrült rajongók zaklatnak e-mailen meg mindenhol!
Leszegem a fejem, és odalépek hozzá, a homlokom a mellkasának támasztom, már ha mindezek után hagyja.
- Úgy érzem, hogy elveszítelek...
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Csüt. Júl. 24, 2014 11:27 pm

Alys & René

Fogalmam sincs mit csinálnak a többiek, én mindent felkutatok Alys után, ahogy egy kicsit lemegy bennem az ideg, ahogy az a hülye kis... lekapott csak úgy! Mégis mit képzel magáról az ilyen? Annyira utálom amikor az amúgy könnyed, vidám estét tönkrebasszák ilyesmivel. Örülhet hogy csak a falhoz toltam, és nem tettem vele olyasmit, amit még én is megbántam volna később. Ahogy haladok kifelé, Alys parfümjét követve, elgondolkodok hogy egyetlen elhibázott lépéssel hogy tönkre lehet vágni egy ismeretséget. Lana többé nem bulizik velünk ebben biztos vagyok. Nagyon bosszússá tett és én bosszús lenni! Megtalálom végül a páromat, de nem hagyom menekülni, karjaim ketrecként zárják közre. Visszanézek a sárga szemeibe, még jó hogy rajtam kontaklencse van mert cinkes lett volna Lanára vicsorogni citrin sárga szemekkel. Nem lenne szerencsés ha valaki őt is így látná így vékony testemmel is eltakarom amennyire tudom. Kicsit meglep ahogy így rám förmed, de ingerült gepárdom nem hagyja magát, leteperi a para térben Alysét.
- El fogom énekelni mindig igen, de halvány lila gőzöm sem volt hogy Lana rám akar ugrani, és gondolom azt már nem vártad meg hogy leszedjem a fejét... - morranok fel ingerülten, hiszen a hóhér se akarta ezt, nem tudom mi ütött belé így hirtelen. De eljátszotta az esélyét kb mindenre ami velünk kapcsolatos. Érzem a benne tomboló tehetetlenséget ezzel szemben mintha ki is törne meg nem is. Na igen a gepárd lét és a felerősített érzelmek. Minden előjön előbb utóbb. Felsóhajtok a szavaira van benne igazság, nem voltunk együtt a legtöbbet de ettől még bízhatna bennem.
- Nem tehetek róla hogy lassan beindulnak a dolgok, és neked is egyre jobban meg a táncolás, sok helyre hívnak még vendég szerepelni is. Ezt akartuk vagy nem? Sikert. És most hogy megkaptuk mégsem jó. Én igyekszem a lehető legtöbbet otthon lenni de egyszerűen képtelenség összeegyeztetni az időbeosztásunkat - sóhajtok fel, és a gepárdom is lassan lehiggad, és képen nyalintja a másikat.
- De meg fogjuk oldani. Hallod?!  - nézek rá, és felemelem a fejét akár erővel is ha nem hagyja és mélyen a szemébe nézek, komolyan gondolom amit mondok.
- Mi van ha senki nem fogja látni? Leszarom. Nekem nem kell más... Előtted még simán bevállaltam volna, de mostanra tudhatnád te is hogyha elkötelezem magam akkor hűséges vagyok és nem csapongok ki hacsak valami vámpír el nem varázsolja a fejem - jelentem ki és összehúzom a szemeim az utolsó mondatra és magamban eltökélem hogy ezért még Kelly is nagyon nagyot fog kapni. Hiszen ez így nem igaz.
- Akkor elmondanám hogy Kelly eltúlozta a dolgokat mert nem zaklatnak őrült rajongók, csupán jöttek szerelmes levelek és konkrét ajánlatokkal hogy mikor hová menjek és ki nem lesz otthon, azért ez még nem zaklatás. És remélem nem akarod megkérdezni hogy elmentem-e - villan meg a szemem nekem is, és már sárga a kontaklencse alatt, de egyenlőre visszafogom magam, az már megy. Egy darabig, és Alys arcára simítok.
- Nem fogsz. Nem olyan könnyű megszabadulni tőlem... Csak annyit kérek hogy bízz bennem - hiszen ez így működik, és szeretném ha nem lenne több ilyen konfliktus, de valószínűleg lesz még. Bár a hangsúly sosem ezen van, hanem azon hogy hányszor mondjuk ki azt hogy "Nyugi, együtt megoldjuk, menni fog!"

[/b]

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Hétf. Júl. 28, 2014 12:45 am

A gepárdomat azonnal lenyomja az övé, én pedig csak ellenállni sem tudok. Még csak nem is bánom, hiszen szeretem, ha dominál felettem, de akkor is dühös vagyok rá! A gepárdom is az, ezért vergődik kicsit a szorításban, de végül inkább megadja magát, és én is figyelni kezdek René szavaira.
- Szóval a nevét is tudod, nagyszerű! Én meg azt hittem, hogy csak egy egyszerű grupi! - csattanok fel ingerülten, pedig nem vagyok amúgy egy féltékeny természet, tényleg nem. Csak kiborultam. Talán elfáradtam. Vagy csak kétségbe estem.  
- Igen, hallottam, hogy megtámadtad. Mondd csak teljesen megőrültél? - kérdezem. - Mi van, ha elveszted a fejed, és...
Nem fejezem be a mondatot, mert épp elsétál René mögött valaki a stábból, bár az is lehet, hogy csak egy eltévedt fesztiválozó keresi a legjobb hányóhelyet a backstage-ben. El is tűnik egy pillanat múlva én meg visszameredek Renére.
- Én örülök a sikereteknek! - tiltakozom. - Nem arról van szó, hogy nem, és tudod, hogy mindenben támogatlak, amikor tudlak! De nem érzem azt, hogy ezt én is megkapnám tőled, érted? - kérdezem kicsit nekikeseredve, bár a gepárdom már odavan Renéétől, rögvest visszapuszilgatja és oda is bújik hozzá. Áruló.
Felemeli a fejem, és hiába fordítanám el a tekintetem, kényszerít, hogy csak rá figyeljek.
- Tudom, hogy hűséges vagy René... Én csak... - próbálok belekezdeni megint, de tőlem csak ennyire futotta. Mindennél többet jelent, hogy itt van, és már csak próbálja megoldani a helyzetet. Nem baj, ha nem sikerül... sokat jelent, hogy érdekli, és hogy próbálkozik.
- Nem... - válaszolom elhalón, tudom, hogy nem ment el semmi ilyesféle randira... De akkor is. A tenyerébe simítom az arcom, ahogy hozzám nyúl, és mélyet sóhajtok. Odalépek hozzá és a karjaiba bújok, és csak azt akarom, hogy öleljen át.
- Bízom benned, René, hisz tudod... - mondom tisztán, kicsit lábujjhegyre állva, hogy felérjem a fülét. Egészen hozzá simulok és átölelem vékony kis karjaimmal. - Nagyon szeretlek. Ígérd meg, hogy mindig fontos leszek neked... Ígérd meg, hogy megoldjuk, jó? - kérdezem szusszanva.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Kedd Júl. 29, 2014 1:38 am

Alys & René

Fenevadam nem ereszti az övét, és nem kell sok hozzá hogy fölébe kerekedjen hiszen van már némi előnyöm ebben a gepárkodásban és egyre jobban megy, bár még így is sok mindent kell tanulnom és fejlesztenem. Messze vagyok még attól hogy normális gepárd legyek és ha így folytatom egyre távolabb leszek tőle. Nem idegesíthetem fel magam mindene, de mégis sikerül.
- Igen tudom, mert nem ez az első buli ahol ott van és igyekszünk beszélgetni is azokkal akik eljönnek a koncertjeinkre! És pont leszarom amúgy azt a ribancot, azt hittem több esze van ennél... - bokszolok bele a falba, mert nekem sem esett jól ez az egész, főleg ez a része, amit az a kis... elindított. Utálom ha Alys ingerült, mert akkor én is az leszek, és eddig ő fogott vissza ilyenkor, de ha ő se nyugodt... Akkor ott bajok vannak. A megjegyzésére kissé elhúzom a szám.
- Na igen, nem voltál ott, hogy visszafogj, de végül nem lett semmi baja. Nem bántottam, bár őszintén szólva ijesztően közel voltam hozzá hogy nagyon megüssem... - sóhajtok fel, hiszen másnak nem mondanám el, de előtte már nincs titkom. Többnyire. Hiszen ha valami úgy adódik akkor is elmondom neki, szándékosan nem titkolok semmit. Előbb utóbb úgyis minden szóba kerül, csak maximum utóbb, mint sem előbb. Nem kellett sok hogy elveszítsem a fejem az igaz, mindez egy hülye gesztus miatt.
- Próbálom megadni, én szeretném ha híres táncos lennél és jó úton is haladsz, és nem rendezek úton útfélen jelenetet még Nájtli miatt sem pedig rohadtul utálom a fejét, de neked fontos. Én nem tudom hogyan tehetném... érted? Sose volt senkim aki... mellettem lett volna - teszem hozzá, gyakorlatilag fogalmam sincs hogy kell rendes párkapcsolatban élni valakivel. Most tanulgatom, így Alyssal.
- Akkor meg miért ez a kiborulás? Nem én csókoltam meg azt a picsát.. - sóhajtok fel, hiszen úgy más lenne, de így nem. Szerintem ebben nem vagyok hibás, és lehet hogy a friss gepárd lét hozta ki ezt Alysból, de eddig szerencsére senki nem látott meg minket és az ő sárga szemeit. Átölelem ahogy nekem dől, és hozzám bújik, én is ezt akarom. Ezt akartam akkor is bent, ezért hívtam őt oda.
- Megígérem hogy megoldjuk Alys, akárhogyan, bárhogy de nem szabadulsz meg tőlem... - mosolyodok el, ahogy végül eltolom magamtól egy kicsit, hogy puhán megcsókolhassam azokat a csókolnivaló ajkait, amiket olyan kis dühösen tud összeszorítani.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Kedd Júl. 29, 2014 9:53 pm

A gepárdom már nem is próbál küzdeni Renéé ellen, megadja magát, befekszik neki, sőt, még kedveskedik is neki néhány képen nyalintással, majd gondoskodón fordul rá a másikra, hogy megtisztogassa szépséges, de kicsit mindig zilált bundáját.  
- Ne beszélj így róla... - motyogom csendesen. Nem haragszom én arra a lányra, és nem is gyűlölöm. Egyszerűen csak nem örülök annak, amit tett. - Amúgy se tehet róla, hogy nem tudott neked ellenállni... - öklözöm bele gyengéden René vállába egy kis szégyellős mosollyal, és aggódva nézek föl, hiszen nagyon nagy bajban lennénk most, hogyha René tényleg bántotta volna azt a lányt. Nemcsak a zenekarnak lenne vége, de Renét még le is csukhatták volna, sőt, kilőhették volna, és akkor... akkor mindennek vége.
De előreszaladtam megint. A gepárdlét kétségbeejtő érzelmi reakciókba hajszol, amit még nem tudok kezelni. Megrázom magam, és lehajtom a fejem megint, hiszen biztos, hogy Renének sem könnyű. Tudom, hogy nem örül annak, hogy mennyi időt töltök Aidennel, akivel ráadásul egyáltalán nem is kedvelik egymást, hiszen René utálata kölcsönös, de ez mellékes.
- Sajnálom... - kérek végül bocsánatot én, holott én generáltam ezt az egész konfliktust. De hát ki más is kérne bocsánatot? Persze, hogy én, én vagyok az, aki meghátrál, aki meghunyászkodik. Ilyen a természetem. Egy ideig a puszta létezésemért is folyton bocsánatot kértem.
- Csak szeretném, ha mellettem lennél, ha beszélnénk, ha felhívnál olykor, amikor ráérsz, vagy... nem tudom. Én is próbálok többször eljönni a koncertjeidre, oké? - nézek fel immár a karjaiban. Sóhajtok, kicsit megkönnyebbülve, kicsit belélegzem René megnyugtató, férfias illatát.
Kicsit elmosolyodom a szavai hallatán.
- Eszem ágában sincs megszabadulni tőled, te bolond... - szorongatom meg egy kicsit, de aztán eltol. Először nem értem, miért, de végül boldogan fogadom a csókját.
Hihetetlen, hogy még mindig olyan reakciókat vált ki belőlem, mint első alkalommal. A zsigereim helyén pillangók repkednek, és úgy érzem, lebegek. Bele kell kapaszkodnom a nyakába, hogy ne boruljak fel, miközben nyelvem az övéhez simul és eljátszik vele, ajkaim pedig puhán csókolják az övéit.
- Szeretlek - súgom, mikor végül eltávolodunk, és kap még egy puszit a szájára, ahogy lábujjhegyre ágaskodom. - De most már menjünk vissza, jó? Szeretnék adni neked valamit... - jegyzem meg, bízva abban, hogy felkeltem az érdeklődését.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Aug. 02, 2014 12:07 am

Alys & René

Elmosolyodom ahogy a gepárdokat érzékelem ahogy Alyskáé befekszik és még nyalogat is, látszik hogy még nem erős, bár mondjuk én se vagyok valami szuper ilyen téren, és tuti az én gepim is eldobná magát egy erősebbnek, a waarhennek pl ha lenne. De Iason se volt valami hosszú életű. Valahogy még eddig Daniel volt a legjobb, az le se szrta mi van. Bár a végére azért a második se volt olyan iszonyú, de nem is kedveltem, na mindegy.
- De akkor is! Attól még hogy grupi és haverkodunk vele, ne moccanjon rá senkire sem, ez zenész szabály. Főleg ne olyanra, aki köztudottan jár valakivel - háborodom fel azért, hiszen ez így van és vannak ilyen zenész-rajongó szabályok amiket be kell tartani és Lana nagyon felbaszott ezzel a húzásával, pedig azt hittem legalább kicsit normálisabb mint a többi szőkeség, akiket csak az extrém élmények vonzanak be.
- Igenis álljon ellent... - morgolódok még ahogy felnéz, aztán ahogy Nájtli jön szóba, elhúzom a szám, nem szeretem azt az embert, de mégsem teszek rá megjegyzéseket hacsak nem muszáj, mert Alys kedveli és nem akarom tönkrevágni a lelkesedését meg a kapcsolatát ezzel a szőke jégcsapherceggel.
- Nem a te hibád, hogy nem jövök ki azzal az emberrel, egyszerűen csak ez van - legyintek, mivel mindketten elutasítjuk egymást, és sosem leszünk képesek normálisan csevegni egy légtéren belül. Sokkal másabb gondolataim támadnak ha ránézek arra a sznob seggfejre. Megsimítom az arcát ahogy ismét felnéz, és a falhoz tolom, nem kicsit gerjedek rá. Ezt érezheti is, szerencse hogy azért a nadrág kicsit bővebben és az öv nem véletlenül fogja meg a derekamon, annyira nem feltűnő, de érezheti.
- Igyekszem melletted lenni, mert jelen esetben csak te érdekelsz - dorombolom neki és a csókot követően engedem csak el nehézkesen hiszen nagyon tudnék vele most mást is kezdeni. De vissza kell menni, mielőtt keresni kezdenek minket és kínos szituba kerülönk.
- Ahh nem akarok. De jó menjünk, aztán gyorsan haza mert.... nagyon gerjedek rád - dorombolom neki és visszafelé veszem az irányt a backstagebe és húzom magammal őt is.
- Adni? Mit kapok? - érdeklődök, és el sem eresztem, a derekánál fogva haladok, nem érdekel ki mit gondol, mi még egyszer egy híres pár leszünk! Ah bárcsak... nagyon szeretnék együtt koncertezni egyszer az AFI-val. Ahol Alyska is ott lenne és...

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Pént. Aug. 08, 2014 10:44 pm

FIGYELEM! Fiúk egymásba gabalyodva.

- Tényleg van ilyen szabály? - kérdezem naivan pislantva, mert hát én nem tudhatom, mi a szokás zenészek közt. Én azt hittem, hogy a grupik azért vannak, hogy a zenekar tagjainak mindenféle igényét kielégítsék... Főleg szexuális téren, mert ők így fejezik ki a rajongásukat.
- Köztudottan járunk? - mosolyodom el. Valamiért ez a kijelentés boldoggá és elégedetté tesz. Mintha az, hogy René nyilvánosan is felvállal, emelne a kapcsolatunk komolyságán. Bár persze én mindenféle nyilvánosság nélkül is annyira komolyan gondolom kettőnk szerelmét, hogy bármit képes lennék feladni, megtenni érte. Egyszerűen el sem tudom képzelni a életemet René nélkül. Ő az az alappillér, amire mindenemet építem, érzelmi téren persze.
- Remélem, egyszer majd megismeritek egymást igazán, és rájöttök, hogy akár jól is kijöhetnétek. Elvégre valami közös van bennetek, mégpedig az, hogy fontos vagyok nektek - mosolygom. Örök optimista vagyok, és hiszek abban, hogy ők ketten jól is ki tudnának jönni egymással. - De persze semmit sem erőltetek - teszem hozzá, hiszen így van. A világért sem akarom, hogy a kedvemért úgy tegyenek, mintha kedvelnék egymást. Hisz tény, két teljesen különböző karakterű férfiról van szó.
Rájövök azonban, hogy ez a téma pillanatnyilag egyáltalán nem érdekli a kedvesemet. Nem tudom nem észrevenni abból, ahogy a falhoz tol, hogy mennyire beindult, csak tudnám, mitől! Hiszen ha tudnám, állandóan rám lenne gerjedve, mint én rá...
Kacéran végigsimítok az ölén, és érzem a dudort, igaz, remekül választott nadrágot, így csak én érezhetem egyelőre. Elvigyorodom.
- Azt látom... - felelem, hiszen fizikai jele van annak, hogy épp érdeklem. Az, hogy szóban is megerősíti ezt, csak extra. Próbálom fogva tartani a pillantását, tovább flörtölni vele, és kicsit kínozni, hiszen mégsem eshet nekem itt a fal tövében. Gonosz vagyok, tudom.
Kézen fogom és megyek utána, miközben cirógatom a karját, hogy extrában felizgassam.
- Hmm, meg kell majd keresned. El van rejtve... valami, valahol... - kuncogok előre. - De majd segítek megtalálni - súgom a fülébe.
Visszaérünk a többiekhez, akik már nagyban söröznek és ünnepelnek. Minket is hamar letámadnak, egy-egy üveget nyomnak a kezünkbe, pár barát jelen van, de úgy látszik, az iménti incidens után a rajongókat eltávolították.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szer. Aug. 13, 2014 9:12 pm

Alys & René

Kissé hátratúrom a hajam, ahogy megborzolom, és összevissza áll, nyoma sincs már a kezdeti hajlakk által belőtt sérónak. A kérdésre bólintok, és megpróbálom összeszedni a gondolataim, hogy összefoglaljam, mik is a grupik.
- Tudod a grupik olyan emberek - nem csak csajok - akik segítik a zenekart azzal, hogy eljönnek a koncertekre, megveszik a belépőket, lelkesítenek minket és ha CD lesz akkor azt is megveszik, fan cuccokat csinálnak és relikviákat gyűjtenek, mint egy pengető, egy sál, vagy dobverő ami a mienk volt. Nem arra vannak hogy kurvázzunk, ők nem escort lányok, legalábbis a többség, de azért akadnak azok is akik csak azért jönnek el hogy valamelyikünket ágyba vigyék - sóhajtok fel, mert mint kiderült Lana is rám hajtott volna, csak éppen nagyon rossz és veszedelmes vizekre evezett azzal, hogy lekapott csak úgy nyilvánosan. És hogy mindezt Alys előtt. Ez benne a legbosszantóbb hogy felesleges fejfájást okozott ezzel. Mintha nem fájna amúgy is épp eleget. Ehh.
- Miért, talán nem? Bár mondjuk  zenekarnak szerintem mindegy, úgy vettem észre egész jól megvagy velük  - mosolyodom el, mivel szerencsére eddig nem igen voltak balhék vagy morgások aminek nagyon örülök. Főleg hogy így el tud lenni a koncerteken, mert így legalább megvan a születésnapi meglepetése is. Aztán ahogy a falhoz tolom kissé, a legkevesebb mértékben sem érdekel az a szőke, jégcsapkirály tánctanára, nem nekem kell jópofizni vele folyton, és az előadásokat meg kibírom hogy lássam a képét ahogy Alyst fogja és emelgeti meg mindenfelé tekergeti. Pont elég kibírni de nem féltékenykedem, tudom hogy nincs rá semmi okom. Ahogy Alysnak sem lenne ha nem lennének ilyen szőke libák.
- Semmi kedvem megismerni. Hagyjon engem békén addig semmi bajom nincs vele - mosolyodom el, mivel eddig is ez volt, de én is ő? Aligha hiszem hogy lenne közös témánk vagy bármi apropónk aminek kapcsán mi beszélgethetnénk egymással. De nem is kell szerencsére. Megremegek ahogy az ölemen simít végig és nem igazán a legjobb a hely arra, hogy rosszalkodjunk, viszont legalább szerencsére a nadrágom jótékonyan elrejti amit el kell. Felmorranok torok hangon ahogy cirógat.
- Ez nem segít azon hogy ne akarjalak itt helyben megdugni - súgom neki ahogy haladunk a backstage felé ahol már alig van ember, egy-két haver aki néha segít de a grupi csoport java része eltűnt. Gondolom Damienék elintézték hogy ne akarjak ma még valakit széttépni. Ránk vigyorognak ahogy meglátnak és a kezünkbe nyomnak egy-egy üveg piát.
- Kösz kösz - köszönöm meg és eldobom magam a kanapészerűségen de kis híján összerogyik alattam, úgy ki van már ülve. A szivacsa kellemetlenül vándorol és ezzel persze röhögés hullámot váltok ki.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Aug. 16, 2014 8:09 pm

Azért ezzel a grupi-dologgal kapcsolatban vannak fenntartásaim, de sose szerettem vitatkozni, hacsak nem az életem múlt rajta. Különben sem kell féltékenykednem, René ezt a lányt is hatékonyan leszerelte és teljesen egyértelművé tette számára, hogy nem kíván enyelegni vele. És ennek örülök, hiszen ha nem szeretne, akkor biztos visszacsókolta volna a lányt, nem pedig utánam rohan... Szégyellem magam, amiért ilyen kis drama queen-t játszottam, de néha rájön az emberre a roham, és néha már annyira zavarja sok minden, hogy nem tudja magában tartani, ami bántja.
- Eltűrnek - vonom meg a vállam. Kedvelem a zenekar tagjait, Kelly-t különösen, és én mindenkivel kedves vagyok. Velem nem kedves ugyan mindenki, de ez mindenkinek szíve joga. Nem tudom, mennyire visel el a zenekar azért, mert René kis utánfutója vagyok, ennélfogva muszáj nekik kedvelniük, vagy azért, mert amúgy sincs velem bajuk, én az ilyesmit nehezen állapítom meg.
Igazából az egyetlen, aki számít, az René. Amíg ő megtűr, amíg így néz rám, amíg így reagál rám, és így morog nekem, semmi és senki más nem érdekel. Boldog vagyok, izgatott és elégedett, és nagyon várom, hogy kettesben lehessünk. De felkacagok, mert ennek nincs még itt az ideje.
Vigyorom töretlen, miközben elfogadom a sörös üveget. Nem sokan nézik ki belőlem, de nem vetem meg az alkoholt, bár mióta komolyabban veszem az edzéseket és a táncot, szinte egy kortyot se ittam. Nem volt szerencsés a betegségem és a gyógyszerek miatt sem, de mindezek miatt már mit sem kell aggódnom. Miközben René eltávolodik tőlem, és levágódik a kanapéra, én csak nézem őt, ajkamon a halvány mosoly pedig nevetésbe fordul, amint látom, mit szerencsétlenkedik alatta a kanapé.
- Kicsit sok karamellát ettél édes, ha már a kanapé is szétcsúszik alattad... - jegyzem meg, és odalépek hozzá, a sörös üvegemet leteszem a mellettünk levő asztalra.
Arra gondolva, miért is ne gyötörnénk még egy kicsit tovább szerencsétlen bútordarabot, fogom magam és az ölébe térdelek, karom a vállára téve, és a szemébe nézve lehajolok, hogy megcsókoljam.
Ugyan nem képviselek valami túl nagy súlyt, ám a mozdulatot követően, ahogy közelebb húzódtam hozzá, egy reccsenést követően végleg megadja magát a kanapé, és összezuhan alattunk. Először megijedek, annyira, hogy érzem, a gepárdom bukfencezik egyet idebent, de végül nem változom át. Ez legalább annyira meglep, mint az, ami épp történt az imént. De René nyakába hajtom a fejem, és először csak kuncogni kezdek, de aztán kérlelhetetnlenül felszakad belőlem a harsány nevetés.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Aug. 30, 2014 5:54 pm

Alys & René

Mindenesetre ezen nem vitatkozunk, és én eleve így tudom, kik és mik a grupik, és hacsak nem életbevágó a dolog hogy most pontosan hogyan is van, magasról szarom le a meghatározást. Nem az én dolgom igazából, és nem ér annyit az egész hogy Alysal vitatkozzak ezen. Majd ha nagyon fontos lesz, neki is biztosan megvannak a maga rajongói, akik szeretik a balettet és a táncosfiúkat. De erről bizony csúnyán lecsúsztak, mert ez a táncosfiú az enyém. Birtoklóan ölelem magamhoz, és nem is nagyon akarom elengedni akkor sem amikor azt mondja hogy a zenekar éppen csak eltűri. Nem hiszem, hogy így lenne, de nem tudom, erről még nem beszélgettünk sosem, de amíg nem élnek panasszal, addig én is elnézem nekik az ő csajozásaikat vagy egyebeket. És ez rendjén van így.
- Az csak nekem jó. Legalább senki nem akar lecsapni a kezemről - vigyorodom el, ahogy fűzöld szemeimmel nézem, és alatta már barna a szemem, elmúlik a bestiám hatása, és a sárga szín is tovaszáll. Kezem a derekára kalandozik, és lejjebb is, de sajnos vissza kell mennünk, és ezt most igencsak bánom, de nem baj, hosszú még az este, és holnap amúgy is pihenő nap van. Visszafelé a srácokhoz, visszaáll a lelki békén nagy nehezen, de azért még így is morcos vagyok egy kicsit, hogy majdnem totál elrontották az estémet, de örömmel veszem a sörös üveget, és azt a pár embert akik még itt maradtak. Ők legalább tuti nem akarnak bekavarni semmibe, és ahogy eldobnám magam a kanapén, kicsúszik alólam a szivacs, mire meglepetten nyögök fel, de Damien és Jake röhögéséből már tudom, hogy ők erre rég rájöttek és én voltam az áldozat de ezt visszakapják még. Feltápászkodom kissé mire Alyska rám mászik, és a derekánál fogva húzom magamhoz.
- Nem is szeretem a karamellát... - morgok, de nem is érdekel tovább, ahogy végleg megadja magát a kanapé, és egy reccsenéssel zuhanunk meg, mire persze megkapaszkodok, amennyire tudok, ám végül ahogy lejjebb nem eshetünk, kitör a röhögés belőlem. Tőlünk nem messze Damien a könnyeivel küzd, Jake meg a falnak dőlve rázkódik,  - Kelly meg az isten tudja hol van-  amit hát meg is értek.
- Na szép... csak úgy kiröhögni a front embert. És ha most meg is sérültem volna? Hálátlan népség! - zsémbeskedek egy sort, de nem veszik magukra, tudják hogy csak ugratásból mondom, és inkább elheverek kényelmesen, az összezuhant kanapén, amolyan csakazértis mozdulattal.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Szept. 13, 2014 1:22 am

René mindig olyan egyszerűen látja a dolgokat. Nem komplikál túl semmit. Ez amolyan férfidolog, tehát alapból nekem is egyszerűen kellene gondolkoznom, de ez sajnos nincs így. Biztos azért, mert sokszor nőiesebben tudok viselkedni, mint más lányok, vagy nem tudom, de... Néha az élet olyan komplikált! De René még abban is, hogy nem tudom, kedvelnek-e a zenekartársai, azt látja, hogy milyen jó, mert így legalább nem szeret el tőle senki. Annyira édes! És annyira naiv. Persze nincs is mire gyanakodnia, elvégre minden régi vendéget, klienst és szeretőt, akik úgy gondolják, egy-két körre épp jó lennék nekik, elutasítok. Csak egyvalaki van, akit sohasem.
Amikor visszamegyünk a backstage-be ünnepelni, már nem vagyok az iménti kis epizód hatása alatt. Nem vagyok féltékeny és nem sírok amiatt, hogy René majd talán egyszer elhagy. Nem fog. Nem engedem neki, és nem engedem meg a kapcsolatunknak sem, hogy annyira ellaposodjon, hogy máshol kelljen keresgélnie. Én miden nap újra és újra meg akarom hódítani Renét. A kedvéért öltözöm csinosan, a kedvéért nézek ki úgy, ahogy. Csak remélem, hogy értékeli, és nem gondolja azt, hogy az egész tök felesleges. Most is azért ülk az ölébe, hogy ma éjjel újra elcsábítsam, hogy addig húzzam az agyát, míg végül vagy nekilát és megdug itt mindenki előtt, vagy berángat a buszba, avagy hazarohan velem azonnal... Tetszeni akarok neki, mindig, mindenhogy, ez a legfontosabb. Mindenkinek tetszeni akarok, de főleg neki.
- Persze, akkor mégis ki ette meg az egész zacskóval, Lucy? - kérdezem, ugyanis nincsen más gyanúsítottam, esetleg még Aiden, de hát arról René nem tud, hogy ő is járt nálunk, mikor összeveszett a párjával. Most így belegondolva sanszosabb, hogy Aiden ette meg bánatában... Tipikus bánatevőnek tűnik...
Mindenesetre ez az egész kanapéleszakadós helyzet totálisan abszurd. Nem csodálom, hogy mindenki nevet, mert én sem tudom megállni, csak kacagok, René vállaiba kapaszkodva görnyedezem és levegőért kapkodva szorítom a kezem az oldalamra. Elképesztő...
Viszont René uralja még ezt a helyzetet is. Elhever, én pedig úgy döntök, miért is ne heverhetnék mellé. Odabújok hozzá, átöleltetem magam, és én is átölelem őt.
- Szeretlek, te dagadt macska - dugom az orromat a nyakához, és kap egy nagy, cuppanós puszit oda. - Nincs kedved kinézni a többi koncertre? Vagy fáradt vagy? - indítványozom, hiszen ha valaki, hát én biztos nem vagyok az a soká lustálkodó, elheverős fajta ember (gepárd). Hamar unatkozni kezdek, ha egy helyben heverészem.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Pént. Okt. 10, 2014 11:28 pm

Alys & René

Igyekszem jót kihozni belőle ha a társaimnak nem jön be Alys, mert nekem annál jobban, bár nem mindig sikerült ezt megfelelő módon kifejeznem, és sokszor nagyon szarkasztikus tudok lenni, de alapvetően szeretem. És soha nem hittem hogy az a valaki egy ex-táncos fiú lesz valami bárból. Tipikusan ez az én formám, mindig a lehetetlen akarom, de ezúttal az benne a legjobb, hogy nem csak akartam de meg is kaptam, hiszen nemrég jelképesen is összekötöttük a sorsunkat azzal, hogy bakarmoltam a falkába, azon túl, hogy ezzel visszaadtam az egészségét. Na meg, jelent már egy olyanfajta pluszt az életembe amit úúúútálnék elveszíteni.De szerencsére ilyesmin nem is kell gondolkoznom, mert látom hogy mennyire próbál tetszeni nekem, és nem csak nekem. A világnak is, de elfogult vagyok persze, mint mindig.
- Fogalmam sincs, talán ő vagy Daisy esetleg a Nájtli barátod aki ott járt - nem felhánytorgatni akarom, elvégre nincs megtiltva hogy felhozzon bárkit is, csak egyszerűen éreztem a szagát, hogy ott járt. De végül is Alys mondta is, így semmiféle probléma nem lett ebből. Amúgy sem igen szokott az lenni, és inkább azon kezdek el tűnődni hogyan mentsem a helyzetet és ne ugorjak nekik hogy ne merjenek nevetni, mert amúgy is ősi volt már ez a kanapé és nem is igazán stabil, de végül is... azt hiszem ennyi belefér. Legyen gyereknap, így végül is elnyúlok a kanapén, még ígyis ennél lejjebb nem eshetek már, és megcsörrennek a láncok a nadrágom oldalán. Aztán mellém vetődik Alys is, és hallgatom a többiek nevetését és beszélgetését erről.
- Dagadt?! Mi van?! - háborodom fel látványosan.
- Ezt nem hiszem el srácok, hallottátok? Ledagadtozott... - vágok egy kicsit szerencsétlen és elkámpicsorodott képet, rájátszva de el sem engedem a párom, és a nyakába csókolok ahogy lassan felkelek.
- Persze, nézzünk ki a többiekre is - értek egyet Alyssal, nem vagyok az a nagy lustulós alkat csak nagyon ritkán meg ha épp a keresztapáméknál vagyunk na ott két kanalat nem tehetünk arrébb kb mert ránk förmed hogy tessék pihenni. Ő meg a képtelen túlzásai....
- Ti jöttök vagy maradtok vagy mit akartok? - kérdezem a többiektől, de nagyjából ők is jönnek velünk bulizni ki a tánctérnek nevezett tömegbe.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Vas. Dec. 28, 2014 1:44 am

Pislogok kettőt, hiszen Aident említi, akit tudom, hogy utál. Mindig, mikor emlegeti, csak pislogok kettőt arin és elmosolyodom, hátha nem fog morogni miatta. És most se teszi, aminek borzasztóan örülök.
- Visszaszívom, nem vagy dagadt - kuncogok és megcsókolom, hogy ne vegye annyira zokon a kis tréfát. Bár iszonyú édes pofákat tud vágni, egyenesen meg akarom zabálni.
Felkelek róla és kézen fogom, felhúzom őt is a kanapéról, és rögtön odasimulok hozzá. Kérdőn fordulok a többiek felé, de igazából az se érdekel, ha ők itt maradnak, de végül is velünk tartanak. Ki-ki hozza a saját piás üvegét illetve poharát, én is kapok a kezembe egyet, noha már egyáltalán nincs rám semmilyen hatással. De azért az ízét némelyiknek kedvelem. Vörösboros kólát kapok, ami egész jó.
Kint épp egy rockbanda zenél, akik kissé klasszikusabb hangzást tolnak, mint Renéék. Előrébb furakodunk, mert senki se szeret a hátsó sorban téblábolni. Táncolni kezdek, vad stílusban, ahogy a koncerteken szokás. Előttünk pár sorral az emberek vadul pogózva lökdösik és taszigatják egymást, de én oda nem merek bemenni, nem is igen van kedvem. Jake és Damien viszont gondolkodás nélkül közéjük vetik magukat. Én maradok René mellett, és felnézek rá, miután az egyik számot követően kiüvöltöttem a tüdőmet.
- Nem bánod, ha együtt látnak minket? Azt hiszem, az a csaj ott épp most rakott fel minket Face-re vagy valahová... - bökök az állammal egy kissé ittas kamasz felé, aki épp leereszti a telefonját és vadul pötyögni kezd, miután lefotózott minket együtt.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Jan. 17, 2015 12:48 am

Alys & René

Pislog, és megint pislog, mindig ezt csinálja ha Nájtli jön szóba de értékelem hogy legalább nem akar meggyőzni róla hogy az az ember mennyire jófej. Amennyire egy jégcsap lehet? Megnyalod és hozzá ragad a nyelved... Ch, nem állhatom azt az embert nem tudom miért, olyan életidegen nekem. Rideg és prűd. Minden, ami én nem vagyok.
Viszonzom Alys csókját.
- Nagyon helyes, még jó hogy nem vagyok dagadt... akkor Garfildnak hívnának nem Renének - nevetek fel, mert a bulitól jó kedvem van még akkor is ha az kis közjáték majdnem mindennek a végét okozta azzal hogy átváltozom ott helyben én is az idegtől. Még jó hogy sikerült visszafogni magunkat, ronda lett volna ha két gepárd bukkan elő a semmiből, a kedvenc cuccaim meg szétszakadtak volna. Erre kényes vagyok azért. Kimegyünk a backstage-ből hogy mi is bulizzunk kicsit a konkurenciára és az üveg piák jönnek velünk és megöröklök még egy sört ahogy Damien és Jake beugranak pogózni a többiek közé, de én távol maradok, nem bízok a gepárdom lelki békéjében és nem akarok kárt tenni senkiben sem. Inkább csak szolidan ugrálok bakancsban és a láncaim is megannyiszor megcsörrennek és nem megyek messzire Alystól. Nem vagyok féltékeny... én aztán nem, de szép és nem akarom hogy más megpróbáljon rástartolni.
- Hm? Nem nem igazán érdekel mit gondolnak de azért adjunk neki fotózni valót ha már önkényesen paparazzi lett a kicsike - vigyorodom el gonoszkásan, és a pillantásom a lányra téved aki észreveszi és kissé zavarba jön, de nem zavartatom magam, hanem visszafordulok Alys felé és megcsókolom, amolyan igazi tizennyolc plusszos módon, hogy majd felfalom.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Hétf. Márc. 02, 2015 2:14 am

Hát ez meglep még engem is. Nem igazán volt eddig publikus, hogy ő meg én, esetleg csak azok tudták, akik a backstage-ükben jártak, de még ott se nagyon tettük nyilvánvalóvá a dolgokat. Erre most simán ad némi fotózni valót a csajnak, aki suttyomban lefotózott minket. Alig győzöm viszonozni René csókját, bár volt már dolgom a szenvedélyes énjével, nem is egyszer, és imádom. Imádom, amikor erőszakosan csókol meg, teper maga alá, és teszi például a farkát a számba, amit most ilyen birtoklóan fal fel. Odaadó szubként simítom a nyakát és kapaszkodom bele, hogy szinte csak lógok rajta, és nem is panaszkodom, hiszen megfulladni nem fogok, tudok lélegezni az orromon, bár ez egyre inkább heves szuszogássá alakul. Nem csak az az egy lány fotóz minket, azt hiszem, mások meg filmezni kezdtek, már amennyire a szemem sarkából látom, és az jut eszembe, hogy ez már megy is a netre, az emberek majd gifeket vágnak belőle, felteszik tumblr-re, twitterre és mindenhová, és ez baromira tetszik, mert egy exchibicionista kis kurva vagyok, akinek nagyon hiányzik az efféle mocskos reflektorfény. A nyelvem kidugva, pornófilmbe illően csókolom tovább a szerelmem, mit sem törődve a körülöttünk zajló fesztivállal, csak a mobiltelefonok kameráinak produkálva magam, míg csak René le nem állít.
- Szeretlek - mondom aztán neki, amint végül elszakadnak az ajkaink, és iszom a poharamból, miközben körülöttünk hujjognak az emberek és van, aki csalódottan ereszti le a telefont, hisz ezennel vége a kis magánszámnak.
- Ilyet gyakrabban csinálhatnánk... Eléggé izgató - súgom aztán a fülébe, hogy csak ő hallja, már rá se hederítve önjelölt paparazzijainkra.
Hogy a koncert további részében se szakadjunk el egymástól, odasimulok hozzá neki háttal, hogy öleljen át, vagy tegyen, amit csak a kedve tartja, de azért nem mulasztom el a fenekem hozzányomni az öléhez, csak hogy érezzem, mennyire hozta esetleg lázba az iménti vad csók és a szituáció - merthogy engem nagyon, amit meg is mutatok neki a kezét az ágyékomra simítva. Pajkosan pillantok fel rá a vállam felett.
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Hétf. Márc. 23, 2015 2:02 pm

Alys & René

Tisztán érzékelem Alys meglepődöttségét, ahogy megcsókolom méghozzá nem is éppen lágyan, hanem erőszakosan, szenvedélyesen ahogy általában neki esni is szoktam, mert nekem általában ezt jelenti a vágy fogalma. És nem érdekel a közvélemény, totál vagyok pörögve a bulitól, és dolgozik bennem valami, és még azt is sutba dobom hogy eddig csak a szűk banda és a családom tudta hogy Alyssal mi járunk, hát most tudják mások is, idegenek, olyanok akik nem érdekelnek, és akiknek sosem lesz ilyen odaadó pasijuk mint nekem. Nem is érdemlik meg, és nem eresztem el, élvezem ahogy hozzám simul, és kecses kis kezei a nyakam fogják át, annyira puhák az ajkai, elképesztően jó érzés csókolni és nem sietek elszakadni csak belevigyorgok a csókba. Hadd fényképezzenek, és kamerázzanak, maximum még több emberhez jut el a hírünk, és a balhékból is lehet előnyt kovácsolni majd. Bár nem hiányozna annyira, de mégis jó hírverés lenne a banda körül, amit ki kell használni. Aztán már nem ezen gondolkodom, mert elmossa mindaz amit Alys tud nyújtani és a teste minden más feledtet velem. Lassan húzódom el, hiszen végül is bulizni jöttünk ki, ezt majd befejezzük otthon, ahol már senki más nem fogja látni.
- Én is téged - válaszolok neki ahogy eleresztem és elhessegetem a fotózókat meg videósokat hiszen ennyi volt mára a műsor. Extrával. Adtunk nekik rágódnivalót. Kíváncsi vagyok mennyire fogják kiszínezni sztorit. Átkarolom Alyst egy lassúbb dalnál, csak hogy aztán tovább tombolhassunk.
- Lesz még rá alkalmunk, ezt megígérhetem - kiáltom neki hiszen feltekerték a hangerőt, de mivel gepárd, biztos vagyok benne hogy így is hallani fogja amit mondok. Egymás mellett ugrálunk és élvezzük a zenét amíg tart, aztán kissé csapzottan megyünk vissza és szerzek még egy kör piát. Szomjas vagyok.
- Nincs kedvem még hazamenni, menjünk valamerre még bulizni... szombat van.... - javaslom hiszen holnap egyikünknek sem kell korán kelnie. És ki akarom használni.

Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Hétf. Márc. 23, 2015 11:49 pm

Az ígéretet hallva kap egy dévaj pillantást. Fogalma sincs, mennyire izgat a nyilvános szex szerintem, de szép lassan rávezetem majd, hogy mi mindent is szeretnék vele kipróbálni. A koncert a továbbiakban fergetegesen alakul, és bár nem ismertem a dalokat, kiüvöltöm a torkom. És aztán végig Renéhez simulva vergődünk vissza a... Hát ebben a tömegben már fogalmam sincs, hogy hová, de örömmel fogadom el az újabb kör italt és már iszom is a poharamból.
- Ekkorra már általában részeg szoktam lenni, na! - panaszolom neki. Nekem tényleg elég egy vagy két pohár bor, hiszen kicsi vagyok és nem is eszem sokat, na meg amúgy is hamar a fejembe száll... Legalábbis, szállt, egész mostanáig. - Mégis mennyit kéne innom, hogy megérezzem? - kérdezem, miközben kiiszom a poharam és odatartom Renének, hogy töltsön bele újra valamit.
Pár csókkal és taperolással később azonban a fontos dolgokra is rátérek, mégpedig arra, hogy mégis hová menjünk bulizni.
- Nahát-nahát, Renécica fel akar szállni a partibuszra... Biztos, hogy jól meggondoltad? Az éjszaka királynője vagyok... Vagy legalábbis voltam, de attól még bárhová be tudlak vinni. Mihez van kedved, rocksztár? - pislogok fel rá, miközben én ülök valahol, ő áll előttem, és épp a hasát puszilgatom.
Jaj, nagyon szeretnék részeg lenni, annyira hiányzik az az érzés!
René Darton
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Hétf. Május 25, 2015 3:15 am

Nem a semmibe beszélek és ennek még lesz otthon folytatása, de nem akarok a tömeg közepén, még inkább szexuális megnyilatkozást mutatni, így is egy hónapra elég pletykát szolgáltattunk a népnek, na meg persze azért az én ízlésemnek is derogálna itt a tömegben... Inkább a bulizást választom, és kiugrálom magam, én amúgy is elég vadul szoktam bulizni, ugrálva énekelve, pogózva mindent beleadva ha élvezem az egészet. Aztán visszatérünk a többiekhez akik újabb körrel várnak, és el is fogadom, hiszen kiszárad a torkom rendesen egy-egy ilyen eset után, és csak nevetek.
- Jah hát normál esetben már az asztal alatt lennék én is, de csitt - figyelmeztetem hiszen a fiúk nem tudnak róla hogy mi fajilag mások vagyunk, és így is kevés híja volt hogy lebukjunk előttük, nem akarom megkockáztatni hogy most szólja el magát véletlenül, és emiatt még több kellemetlenség legyen ma éjjel, éppen elég volt nekem az a hülye csaj, meg a még hülyébb akciója, nem hiányzik más is. Főleg hogy elég aktív a gepárdom is, és könnyedén megszaladna a kezem ha úgy adódna.
- Sokat. Napokig kéne inni egyfolytában hogy masszívan részeg legyél, bár nem vagyok benne biztos, nem voltam még az - vonom meg a vállam, nem is érdekel igazából, ha már nem tudok berúgni legalább józanon élvezzem a bulikat, főleg a sajátjainkat, ami előtt bár koccintani szoktunk, nem igazán iszom többet, mert azért teljesíteni kell, és a már kialakult masszív rajongó tábornak a legjobbat akarom nyújtani amíg csak tehetem.
- Királynője? Maximum királya. Nője nem lehetsz - jegyzem meg kis mosollyal, mivel bár nőies, nem mindenben az, és nem is akarom hogy ennél jobban az legyen, annyi erővel csajozhatnék is. Ez az állapot éppen ideális, bár néha még így is ki tud akasztani.
- Nem tudom, valami más koncert, vagy buli ahol zaj van és füst és hangulat - válaszolok, ennél közelebbit nem tudok, és jelenleg ezekre vágyom, hogy levezessem a felgyülemlett adrenalint, mielőtt egymásnak esünk. Vagyis inkább, én neki.
Alys Riveron
Jégkocka
Jégkocka

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   Szomb. Júl. 04, 2015 1:17 am

Nem nagyon értem, hogy miért kuss a nevem, de elkussolok. Sajnos nem vagyok se részeg, se belőve (ó Isten ments, hogy be legyek lőve, René páros lábbal rúgna ki nemcsak a túrabuszból, hanem a lakásból és az életéből is).
- Nyiff - közlöm vele a véleményemet az egészről. Nem érdekel a dumálás. Nem érdekel, hogy nem tudok berúgni. Szexelni akarok Renével, végig akarok hajtani a sugárúton, egy taxi ablakán kihajolva üvölteni, és közben perverz dolgokat csinálni. Férfiként, és nőként, és semmi kedvem elmagyarázni Renének, hogy engem nem érdekel a különbség a kettő közt.
Egyszerűen csak felkelek, és hosszú csókot váltok a szerelmemmel, majd kézen fogom, és elkezdem kifelé húzni őt. Ujjainkat összefűzöm, és aztán végigrodeózzuk a várost. Nos, talán nem az egészet, de két szórazokóhelyet biztos, hogy meglátogatunk, végül hajnalban már semmi másra nem vágyom, csak egy isteni gyrosra a töröktől hazafelé menet. Minden sminkem elfolyt, undorító és csapzott vagyok, de határtalanul boldog és észveszejtően kimerült és végtelenül szerelmes abba, akivel egymillió ilyen éjszakát is végigpörögnék szívem szerint.

Köszönöm a játékot!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Koncertre fel! - Alys & René   

Koncertre fel! - Alys & René
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Part 14 / 6