HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Útmutató
Hírek

Vadászok újratöltve, mindenki vessen rá egy pillantást, akinek kedves az élete.

Bedobtunk pár új canont, ajánljuk a "keresd a párját" játék kedvelőinek.

Csak a rangfoglaló ad erőt és mindent lebíró akaratot.

Az oldal nyitott:
2010. december 7-én

STAFF

Demetrius
Admin

Profil - PM

Multi: Jane Bianchi

Rain Phantomhive
Moderátor

Profil - PM

Multik:
Judas
Mavis Rosenthal
Luukas Richter
Chat
Latest topics
» Step by Step - Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 11:27 am by Trevor Estacado

» Why? - Chloe & Trevor & Ana
Csüt. Nov. 16, 2017 10:37 am by Trevor Estacado

» Alapítvány épülete- Dave & Vero
Hétf. Nov. 13, 2017 10:25 pm by Veronica Thorne

» Greg & Lexi
Hétf. Nov. 13, 2017 9:38 pm by Alexis Clarke

» Autók és egyéb gondolatok - Daniel - DJ
Csüt. Okt. 05, 2017 9:28 pm by David Johnas

» Kronológia
Hétf. Szept. 25, 2017 2:43 am by John Dante

» Derek & John A tigris és az oroszlán
Pént. Szept. 22, 2017 4:28 am by John Dante

» Elmaradt kötelesség - Ms Clarke & John
Pént. Szept. 22, 2017 4:14 am by John Dante

» Hazatérés és egyéb katasztrófák - DJ, Phil, Promi
Szer. Szept. 06, 2017 8:49 am by David Johnas

Top posting users this month
Trevor Estacado

Alexis Clarke

Veronica Thorne

Statisztika
Aktív tagjaink: 35
Lányok: 14
Fiúk: 21

Emberek: 6
Vámpírok: 5
Vérfarkasok: 7
Vérgepárdok: 3
Vérhiénák: 2
Véroroszlánok: 5
Vérpatkányok: 0
Vértigrisek: 4
Vadászok: 3
Holdfázis
CURRENT MOON

Share | 

Shot in the dark - Rain & Vel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rain Phantomhive
Moderátor
Moderátor

Foglalkozás : Orvostanhallgató
Hozzászólások száma : 559

TémanyitásTárgy: Re: Shot in the dark - Rain & Vel   Szomb. Márc. 21, 2015 11:47 pm

Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodásra, épp ezért csak cinikus fejjel hallgatom, amit mond, bár ezt nem biztos, hogy látja, hiszen vezet. Félig felvont szemöldököm azonban akkor is tudatja vele a véleményem, ha csak egy másodpercre pillant oda.
- Mégis miféle bizonyítékokról beszélsz Vel? - vágom rá azonnal. - Négy hulla, tucatnyi szemtanú, egy összetört kocsi, golyók... Mi a fene van akkor, ha ezzel a négy gyilkossággal kurvára keresztbe tettél valakinek? Biztos, hogy ezeknek a fickóknak a tevékenységéről tudott valaki, mondjuk egy falka, vagy egy vámpír, és lehet, hogy rohadtul hiányolni fogja őket valaki!
Úgy hangozhat, mintha teljesen be lennék rezelve, pedig a helyzet az, hogy pontosan tudom: Demetriusnak hála mindketten érinthetetlenek vagyunk. De az a baj, hogy ha Vel is így gondolkodik, akkor semmi sem fogja megállítani az ámokfutását.
- Na és mi a magad baja Vel? - csapok le rá megint. Már nem kell sokáig piszkálnom, már talán nemsokára elszáll az agya, és akkor végre kiderül, milyen fából is faragták, mert ez az örökös pókerarc annyira hamis, mint a festék az arcán. - Áruld már el mégis mitől szenvedsz annyira, hogy ne legyél képes meghallgatni a véleményemet arról, amit művelsz!
A lány nyöszörögni kezd, és rájövök, hogy eléggé hangosan fejeztem ki a véleményemet. Elhallgatok, és végül inkább már semmit nem is fűzök hozzá az egészhez, kivéve, ha mégis fogást találok rajta, amit egyébként agyon szeretnék, de igaza van. Előbb a lányról kell gondoskodnunk.
- Vele maradok. Menj csak ahova akarsz - vonok végül vállat, és kiszállva felemelem a lányt, hogy az ölemben bevigyem.

-----------------------------

Air above me.
Earth below me.
Water around me.
Fire within me.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Velizarii O'Reely
Jégkocka
Jégkocka

Hozzászólások száma : 210

TémanyitásTárgy: Re: Shot in the dark - Rain & Vel   Hétf. Márc. 23, 2015 12:25 pm

Nem vagyok kíváncsi a szentbeszédére, és arra hogy szerinte mennyire hasonlítok a bátyámra, akihez semmiféle kapcsolat nem is köt és nem is akarom hogy ez történjen. Ismerni akarom Judast, hogy ne árthasson nekem. Elébe akarok menni ennek az örökké tartó háborúnak és meghúzni magam amennyire lehet, de úgy tűnik nekem ez nem megy. Valami árny mindig megtalál, jelenleg épp Rain eltúlzott emberiessége. Kezdem kicsit megérteni Judast... Ch, nesze neked...
- Jah persze nyilván meg lehetett volna máshogy is oldani, úgy ahogy te csináltad volna, kevés erőszakkal, és annyira szörnyen diplomatikusan! Ez vagy te, az örök szentbeszéd hogy mit hogyan kellene megcsinálni, és mennyire nem emberi amit műveltem. Tudod miért? Mert már nem vagyok ember, és emberként is sokkal több szörnyűség ért mint másokat. Miért ítélsz el, ha nem is ismersz? Nem tudod ki vagyok! Már élnem sem kéne, érted?! Szerinted nincs annyi eszem hogy mielőtt belevágok valamibe nem tájékozódom? Nem tettem keresztbe senkinek, ha meg mégis, majd tudja kit keressen... Ezek emberek voltak, nem természetfeletti, és az emberek sokszor sokkal romlottabbak mint mi - vágok vissza, és kissé néha talán erősebbre vált a hangom, nem érdekel ez az egész, hogy mit mesél, nekem nem kell a szenteskedő beszéde, és még így is legyek én a jófej és ne vágjak hozzá valamit, amit később én is megbánok.
Alapvetően kedvelem Raint, de annyira elbaszottul idealista tud lenni, és ez jelenti a legnagyobb szakadékot kettőnk között. Én már nem álmodozom, néha nem is tudom hogyan kell. Keserűen nézem néha hogy mások mennyire egyszerűen csinálják. Vannak terveim, de azok mások. Logikus döntés sorozatán alapuló folyamat és éveim, évszázadaim vannak rá.
- Meghallgatom a véleményed, csak nem értek egyet veled. A problémáim pedig az enyémek, nem kell vele foglalkoznod. Ma sem kellett volna itt lenned... - nem nézek rá, csak beparkolok a kórház elé, egészen a bejáratnál állok meg, hogy csak fel kelljen menni a lépcsőn, és máris ott a nővérpult. Kiszállok magam is, és segítek kiszedni a lányt a hátsó ülésről és becsukom Rain mögött az ajtót. Vissza szállok a kocsiba.
- Ahogy akarod - vonom meg a vállam én is, és végtelenül hidegnek, üresnek érződik a hangom, még saját magam számára is. Elhajtok a kórház elől, és meg sem állok a Fangtasia alagsoráig, ahol birtokba veszem az edzőtermet. Nekem most... mozognom kell, sokat és lehetőleg addig, amg össze nem esek a fáradtságtól.

//Köszöntem részemről, majd újrázunk valamikor? *-*/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Shot in the dark - Rain & Vel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lány + Fiú + Sivatag = ???
» Dark Ravens
» Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa
» Whispers in the dark - [Wanda&Thanos]